Oruçlu insanların gözünün önünde bilerek su içmek nedir?

Oruçlu kişilerin önünde bilerek kasten orucunu zora sokalım diye içilen su nedir :)

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Bilerek yapılanlar hakkında bir şey diyemeyeceğim fakat bu ülkedeki herkes müslüman olmak zorunda değil. Olsa bile oruç tutmak zorunda değil. Herkesin kendi tercihi ve zaten oruç tutmanın amacı nefsi dizginlemek değil midir sen oruç tutuyorsan nefsine de sahip olmak zorundasın.

0|0
    0|0
  • Kim sınamak için su içsin susamıstir içmiştir sende ona bakıp orucu bozmazsan sevap point

0|0
    0|0
    • 1 yıllık hocan hiç sınıfta su içmez ramazan günü gelip tüm gün boyunca elinde 1 pet şişe ile derslere girim 5 dakikada 1 yudum bile değil azcık içip geri bırakıyorsa ben buna kasıtlı derim kardeş :)

• Yazın insan çok susar biliyosundur umarım

• tamam susar içerim anlarımda 5 dakikada bir gıcıklık gibi içmek nedir

• Günah be

0|0
    0|0
  • Saygısızlar

0|0
    0|0
  • terbiyesizlik daha ne :(

0|0
    0|0
  • kıllıktan başka bişey değildir. din boyutu da yaptığın günaha ortak buluyosun :)

0|0
    0|0
  • Sinamis olursun iste

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte sevap kasiyon boşver içsinler hem orucun anlamı o zsten

0|0
    0|0
  • Kalleşlik

0|0
    0|0
  • vicdansızlıktır ne olcak

0|0
    0|0
  • Hainliktir

0|0
    0|0
  • Günah, zıkkım olur o su

0|0
    0|0
  • Çok nefret edilesi bir durum sınıfa gidiyorum adamlar gözümüzün önünde neler yiyor -,-

0|0
    0|0
  • Al geçir kafasına ya bardağı

0|0
    0|0
  • Haramdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• O onların saygsızılığı ama sende bir bardak su ile tav mı olacaksın, isterse karıya gitsin gözünün önünde, sen kendi nefsinle savaş, sanane milletten ☺

0|0
    0|0
    • Mantıklı.

• Zaten şükür ediyorum ya onun yerinde ben benim yerimde o olsaydı :)

• Dediğim gibi nefsimiz o kadar basit pes etmemli, isteyeni istediğini yapsın, sen mükafatını alacaksın inşallah, kim zerre miktarı iyilik yaparsa alcak, kötülük ypaanda aynı şekilde ☺

• oruç tutmayan kişini oruç tutan kişiye bak işte seni sınayıp sevap kazanmanı sağlıyorum diyerek dalga geçtiği durumdur :D

0|0
    0|0
  • Hesabımın kapatılmasını istemiyorum yazacaklarımdan sonra o yüzden Allah'tan bulsunlar deyip geçiyorum.

0|0
    0|0
  • asmak kesmek öldürmek lazım yok daha neler sakin olun arkadaşlar her şeyin bir ölçüsü vardır şartlar el veriyor ise yanında içmemeli elvermiyorsa da yanında içilir sonuçta nefisimizi terbite etme amaçlı tutuyoruz değil mi yani her şeyin iki tarafından bakın sen oruç tutuyon diye onun yaşamını kısıtlama hakkına sahip değilsin o da göz göre göre gelip senin yanında suyu içmez zaten...

0|0
    0|0
  • Burası özgür bir ülke. kimse oruç tut demiyor sonuçta. o yüzden kasıt aramak, kasten yaptı demek. kasten yaptı dövelim şunu gibi ithamlarda bulunmak başka bir olaydır. malzeme aranırsa bulunur zaten.

0|0
    0|0
    • tutsun tutmasın içsin içmesin umrumda değil ama yaptığı kasıtlıydı bundan eminim

• Onlar kafirdir knks.

0|0
    0|0
  • İçen içer dert etmem onun içtiği syda gözüm olmaz saygı olmalı elbet ama karışmaya hakkımız yok

0|0
    0|0
    • yo umrumda değil zaten yaptığı bence kısakançlık ve kindir :)

• şerefsizliktir ne olacak

0|0
    0|0
  • sabırdır sabır

0|0
    0|0
  • Erikli mi?

0|0
    0|0
  • serefsizler işte günah

0|0
    0|0