Dizi cast ajansı fotorafımı beğendi ve görüşmeye çağırdılar. sizce ne kadar güvenilir?

başvuru yaptım ronaldoya benzetildiğimi falan ayzdım beğenmişler görüşmeye çağırdılar daha önce hiç gitmedim bilgisi olanlar aydınlatırsa çok sevinirim teşekkürler

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Oha. Benziyosun cidden :D görüşmede fotoğraflarını falan çekecekler. Numaranı falan alacaklar kayıt edecekler. İş olduğunda seni haberdar edicekler

0|1
    0|0
    • sence bu durum yani benzio olmam bir avantajmı benim için?

• Yani ilgi çekmek için avantaj. Ama genelde dizi için castlara özellik yollarlar mesela derler ki figüran lazım 180 üstü boy esmer olacak ona uyarsan cast bilgilendirir. Yani direk ronaldoya benzeyen adam lazım demezler

• evet haklısın ama bence beni reklama alırlar :D :D

En İyi Erkek Görüşü

• benden para çıkmaz sadece iş bulursanız komisyon veririm de bakalım ne diyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fotoda ki sen isen süper. git bnce bir gör konuş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynı gün emin ol bir 10 kişiye daha ronaldo benzetmesi yapılmış davet edilmiştir. Sebebi de ronaldoya benzemen değil , dosya parası falan bahanelerle ödeyeceğin 300 tl.

Günde 5 ronaldo'msu gelse 1500 eder, Ayda sen hesapla.

0|0
    0|0
    • abi sen iyimisn onların benzettiği falan yok. benim çevrem benzetior

• forum.donanimhaber.com/m_37694960/mpage_2/tm.htm

Buralardan oku , senden önce kimlerin neler yaşadığı ve nasıl askıya alındığını. Yine de sen bilirsin, ama bu işin okulu var. Böyle başvurup da çağrılanlara da eğitim kursları teklif edilir

• Bnceguvenme

0|1
    0|0
  • Hangi ajans

0|0
    0|0
Yükleniyor...