Acil! Yardım çok telaşlıyım ne yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar geçen yaz ağustosta tuttuğum evden bugün itibariyle senetleri ve kontratı alarak ayrılmış bulunmaktayım buraya kadar herşey normal. Evden çıkacağımın sabahı ev sahibi kira gününden fazladan 4 gün evde kaldığım için benden tam bir ay kira istedi yani benden kısaca kalmadığım ayın kirasını istedi neyse kavga dövüş sadece kaldığım kadarını ödedim bu sorunu hallettik böyle anlaştık falan eve bakıldı ertesi gün emlakçısına yarın eve gelip senetleri ve kontratı teslim edip bana da evden ayrılacağımı söyledi okeyledik neyse emlaköı geldi evi gezdi bakındı sorun yok dedi SENETLERİ VE KONTRATI BANA VERDİ KONTROL VS. YAPTIKTAN SONRA YIRTTIM DOĞAL OLARAK. neyse benden kalmadığım ayın kirasını alamayan ev sahibi ben evdne ayrıldıktan sonra beni arayıp evi badana yaptırmak zorundasın vs. gibi isteklerde bulunup benden para talep etti eğer vermezsem mahkemeye falan gideceğini söyledi. Arkadaşlar yasal olarak böyle bir hakkı var mı yoksa korkutup para mı koparmaya çalışıyor acil yardım

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zarf atıyor.
    Hiç bir şey talep edemez

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• para koparmaya çalışıyor. eve girdiğiniz zaman verdiğiniz kaporayı size vermediyse oradan harcayın diyin. esası da budur zaten. kaporayı bu yüzden alırlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sakin ol

0|0
    0|0
  • Eve girerken depozito verdin mi?

0|0
    0|0
    • Hayır vermedim eve eşya alıcam diye.

• Vermediysen, boya yaptırmak zorundasın. Ama ortada bir belge yoksa da yaptırmayabilirsin. Gidip onun için avukatla savcıyla ugraşmaz zannetmiyorum.

• Eve eşya bıraktım onlara sayması lazım ki benden boya için para istiyor kendimin yaptırmasını istemiyor çünkü yaptırmayacak para için

• bırak o silahı evlat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...