Ülkede herkesin fakir olması ama otoparkta yer bulamama ironisi hiç aklınıza geldi mi?

Tabiki herkes fakir derken mübala yaptım. Bu soruda aklıma şöyle geldi: Sivas'a üniye gitmiştim 2 sınava. Dışarıda oturduk bir şeyler içiyoruz. Geçen 25 arabadan 20si en kötü 2012 Passat'tı 😂 onun dışında da her yol tek şeritti resmen her yerde araba park halinde 😁
Soru eğlence amaçlı arkadaşlar, sakin ama anlattıklarım doğru tabiki 😂

Güncellemeler:
Fıtıfıtıfıtı
Fıtıfıtı

1|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ama her 10kisiden 9 u bankaya kredi borçlu ya da kredi kartı takipte ama elde iPhone eksik olmaz ne desen haklisin

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 14

• Parası olan denyolar paramyok diye diye insanlar gerçekten muhtaç olanların kim olduğunu bilmiyor. Adamın aylık 7bin geliri var evlenemiyorum param yok diyorum oğlum bende evlenemiyorum parasızlıktan kafayı yicem diyor :) birbirimizi böyle manipule etmeye devam edelim. Birde borç batağında olup ordan nurdan aldığı borçla kendini valinin oğlu gibi göstermeye çalışantipler var. Herif borçtan harçtan yemeğini kesiyor ama altında bmw 3.20 görselci riyakar gösteriş budalası bir toplumuz.

0|1
    0|0
  • doğru diyorsun hacı. ankaradayım kime sorsan param yok der. altında araba ve kendine ait ev var halbuki. Sürekli yeni siteler yapılıyor. geçen sene inşaatı yapılan 20 katlı nice bina gördüm. içindeki dairelerin tanesi 300 bin tl kadar var. bu sene baktım inşaatı bitmiş ve içleri dolmuş bile. iyi ki afrikadakilerin canı varmış.

0|1
    0|0
  • Ya öyle dediğine bakma herkesin yaptırımı var geliri var. Bu ülkede fakir kesim vardır ancak bide fakir görünümlü zenginler vardır. Bu fakir görünümlü zenginlerden korkacaksın zaten. Param yok der sıfır model 50 60 milyarlık arabalara binerler. Borç istesen 1 lira vermezler.

0|1
    0|0
  • bunun tek nedeni köleleştirme sistemleri rahat huzurlu ınsanları memnun edemezsınız. ama huzursuz olanlara herseyı yaptırırsınız. bu yuzden devletlerde borclandırma sıstemıne gıdılır. borclu ınsana hersey yaptırabılırsın. köleleştirme sistemi. son 15 yılda kredi oranlar %20'lerden %1-2 lere gerıledi. sebebi. bu yuzdendır.

0|1
    0|0
  • - Krediniz hazır, hemen gelin iteleyelim.
    Haşırt Bank

0|1
    0|0
  • Valla kime sorduysam hepsi borçlu bankaya icradan arabam gitmesin evim gitsin diyen kişileri tanıyorum

0|1
    0|0
  • Park yerleri az muhterem

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • yeminle aklıma geldi araba deyince bizim ülkede akan sular duruyor kanımca

0|1
    0|0
  • Ben hariç herkeste araba var

0|1
    0|0
  • Herkes fakir değil zaten

0|0
    0|0
  • ak parti viral reklamı

0|0
    0|0
  • Nüfus çok fazla biliyorsunuzdur umarım.

0|0
    0|0
  • Son 15 yıldır çok fakirleştik :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...