Kadinin kendi ayaklarinin uzerindw durmasi mumkun mu?

Merhabalar bir kadin kendi ayaklari uzerinde kimseye muhtac olmadan nasil durar 0dan baslamak nasil olur?

1|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ohoo şimdi trafikte erkekten çok kadın görüyorum artık kadınlar kendi ayaklarının üzerinde durmayı biliyor. Oku güzel bir yer kazan paranı çatır çutur ye

1|0
    0|0
    • Okumadiysa peki?

• Çevrendeki kimseyi dinleme bunu çok ciddi söylüyorum. Ben bu işi yapacağım de kalk ve yap hiçbir bahanen olmasın. Eğer yaşın doğruysa ablamdan biliyorum, değilse arkadaşımdan. Hadi bakalım kolay gelsin şimdiden.

• 23 yasindayim serefsizin birine guvendim ailemi biraktm simdide ortada kaldm :-(

Erkekler Ne Diyor 14

• oz guveni kaybetmedigi surece ayaklari uzerinde durur.. şöyle bir düşünun, ölümün gercek oldugu bir dunyada yaşıyoruz.. gecen sene yanimizda olanlar bu sene olmaya bilmesi için bir nedeni yok.. ikiside ayr8lık süreci sonucta

1|0
    0|0
  • mümkün

1|0
    0|0
  • Mümkün

1|0
    0|0
  • mümkünn

1|0
    0|0
  • mümkün... ama hem erkeklerin hemde kadinlarin birbirlerinden ayri yapma olanaklari yok

1|0
    0|0
  • Evet ayağa kalkınca durabilir

1|0
    0|0
  • Tabiki mumkun sadece biraz guven kendine

1|0
    0|0
  • Zaten kendi ayaklarının üstünde duruyor nerede duracak başka😄xper

1|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • Evli değilmisin şimdi

0|0
    0|0
  • mümkün tabiki de

0|0
    0|0
  • babasının emekli maaşı varsa durur.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Mumkun

1|0
    0|0
  • okumak okumak okumak, kendi paramızı kazandığımızda tabiki ayaklarımızın üzerinde durmasını öğrenicez

1|0
    0|0
  • Mümkün

1|0
    0|0
  • Tabiki mumkun!!! Ve bana göre her kadin öyle olmadilir kocasina falan muhtac kalmamalidir!

1|0
    0|0
  • Alnının teriyle parasını kazansın çalışsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...