Yengemden nefret ediyorum?

yengemden nefret ediyorum abimide uzmek istemiyorum abime ev almistik yengem orda oturmam dedi , daha sonra villaya tasindikar ordada mutlu olmadi hergun evde kavga ettiler. abim araba aldi bana almadi ona aldi babamdan kalan mirasi o kullaniyo bende birsey diyemiyorum 19 yasindayim , surekli hediyeler aliyo mutlu olmuyo guzel bir kizda degil. ben ayrilmalarjni istiyorum ayrilsinlar diye dua ediyorum cocuklarj oldu ustune sizce bu dogrumu? piskolojim
bozuldu , ondan nefret ediyorum , evleneli 1.5 yil oldu en az 20 ulke gezdi , gormemisin teki asiri luks takiliyo. anneme de saygisi yok bir yemege telefona bile almiyo annem cok pasif sessiz biri hep icten uzulup agliyo cunku tek oglu sorunda o kizi annem abime aldi oyuzden kendini sucluyo sizce ne yapamayalim abim uzulmesin diye sesimi cikarmiyoeum ama kavga etmek istiyorum

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• karisik durum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evine alıyorsa yengenle daha çok vakit geçirip bir şekilde gönlünü kazanıp tatlıya bağlasan derim ya da yengene iyice yardır pes etsin ne dyim... damat iyi olur belki annen ona sevinir :) evlerine ses dinleme cihazı yerleştir annen dinlesin sonra geline bide öyle yaklaşsın yelkenleri suya indiriyor mu bir baksın :) gizli kamera falan... bide parasal olarak iyi olursanız o zamanda yelkenleri suya indirir. çocuk varsa bilmiyorum ama zor ayrılırlar sende çocuğa hediye bahanesiyle evlerine girebilirsin... yeemek yapıp götürebilirsiniz... bu kadar nasıl lüks takılabiliyor anlamadım... parası varsa böyle oluyor bunlar suçu kendinde arama zaten... hediyelere mutlu olmayan bir gelinden bende nefret ederim emin ol...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı durum annemin başına geldi annem ezildi anneannem genç yaşta türlü türlü hastalığı yaşadı. şu an paranın suyu çekti kadın büyük aşkla bağlandığı kocasının parası bitince ölmesi için duacısı oldu birşey yapamazsın bu noktadan sonra biyerden sonra sizlen tamamen bağlantılarıda kopar allah yardım etsin size kolay bir olay değil insanın sinirlerini bitiriyo gerçekten.

0|0
    0|0
  • onlar sizin bütün haklarınızı yer gözünüzü açın paralarınızı yedirmeyin anneni aramadığınıda abine sakin şekilde söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...