SİZCE PATRONUMUN DÜŞÜNCESİ NE OLABİLİR?

Merhaba. Geçtiğimiz günlerde bir karasızlık durumu ile iş yerinde patronuma ters cevap verdim. Olay şudur aslında bana yazılan habersiz mesai haberim olmadığı için kalamayacağımı söyledim. Patronum ise önemli bir işim yoksa kalmamı ısrar etti. Bunun üzerine beni kapsamadığını haberim yoktu diyerek olayı noktaladım. Fakat şimdi aramız ne olacak nasıl davranmam gerekli bilmiyorum. İş yerindeki pozisyonuma ya da geleceğime engel mi oldum. Ne düşünür ne yapar hiç bilemiyorum hafif bir pişmanlık söz konusu. Sizce ne düşünür ya da ben ne yapmalıyım.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Başka önemli bir işin yoktuysa yaptığın yanlış olmuş. Bazı şeyler karşılıklıdır.

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önemli bir işin olduğunu mesainin bilgin dışında yazıldığını söyleyerek o gün kalamama sebebini açıklarsan sorun çözülür. Açıklama yapmadığın takdirde başkaldırmış gibi görecek ve bu durum izlenimleri arasında girecektir. Ne kadar iyi iş yaparsan yap gölgelenmiş olacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne olursa olsun sizden habersiz sizin adınıza karar veren birisinin varlığından nefret ediyorum :@
    Rızkı Allah verir ne olursa olsun takma kafana... NET.

0|0
    0|0
  • Engel

0|0
    0|0
  • İşin kapsamı nedır yanı çalısıtgnız sektör

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Yanlış yapmissin