Yakın arkadaşınızın, küs olduğunuz kişi ile konuşmasına ne tepki verirsiniz?

Yakın arkadaşınızın, küs olduğunuz kişi ile konuşmasına ne tepki verirsiniz?

• Mesafe koyarım araya
    47% (36)40% (10)45% (46)Oy Ver
  • Bir daha konuşmam
    9% (7)12% (3)10% (10)Oy Ver
  • Sorun değil konuşsun
    44% (34)48% (12)45% (46)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
22|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben küsüm diye onunda konuşmamasını istemem çocukluktan başka bir şey olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Konuşabilir ben küsüm diye onu neden kısıtlayım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendi kararını kendisi verir fakat şöyle bir durum olmuştu: En yakın arkadaşımla beraberdim. Küs olduğum çocuk geldi arkadaşımı çağırdı arkadaşım gitti aynısı iki gün sonra bir daha oldu o an bir şey demedim ama daha sonra arkadaşıma beni onun için tek başına bırakıp gidemezsin dedim onda haklısın dedi küs olduğu çocuk onu çağırdığında arkadaşım müsait değilim dedi gitmedi ve tatlıya bağlamış olduk...

1|0
    0|0
  • Küs olan benim o değilki

1|0
    0|0
  • Bir tavir koyariz.

1|0
    0|0
  • Kafasına göre, çocuk değil ya kimle konuşup konuşmayacağına karar verir

1|0
    0|0
  • B...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Yakın arkadaşım dahi olsa benim çok ciddi bir meseleyle küstüğüm biriyle konuşursa önce bir noluyo ya olurum. Ya sonuçta diğer kişi hakkında ne düşündüğümü biliyor gün gelir yakın arkadaşım bile beni satabilir. Satmicana bir garantimiz yok insanoğlu çiğ süt emmiş. Tamam belirli yaşa gelmiş birisi elbette kiminle konuşacağını bana soracak değil ama ben yine de kötü hissediyorum böyle durumlarda. Arama da mesafe koyuyorum gerektiği kadar. Ben nasıl onun hoşlanmadığı kişilerle konusmuyorsam veya mesafeliysem o da olmalı benim küs olduklarimla bence

1|0
    0|0
  • Küsme yaşını geçtik. Saygı duyarım

2|0
    0|0
  • Küs olduğum kişi muhtemelen canımı yakmıştır. O yüzden benim yakın arkadaşım öyle bir şey yapmaz. Yaparsa da yakın arkadaşım değildir.

2|0
    0|0
  • Sadece küs olduğum biriyle konuşabilir umursamam ama bana yanlış yapmış biriyse koşarak uzaklaşırım

1|0
    0|0
  • sorun değil konuşsun onun hayatı beni ilgilendirmez konuşmadığım insanla benim aramda küslük var onlarda küslük yok saçmalık zaten benle tavır almasını asla kabul etmem istemem de

1|0
    0|0
  • Kırılırım

1|0
    0|0
  • İstediği ile konuşabilir.

1|0
    0|0
  • Mesafe koyarım

1|0
    0|0
  • kendi meselem onu ne ilgilendirir? konuşursa konuşsun.

1|0
    0|0
  • Sorun olmsz

1|0
    0|0
  • Benim canim olan kisi sinir oldugum kisiyle yakin olamaz

1|0
    0|0
  • Bana zarar veren biri ile konuşuyor ise arkadaşım değildir zaten küslük başkadır o zaman onun insiyatifine kalmış

1|0
    0|0
  • Direk yakin arkadasima onunla konusmamasi gerektigini soyleyip kendi tarafima cekerim.

1|0
    0|0
  • Laf taşırsa sıkıntı büyük, onun dışında onun arkadaşlıkları beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Kiminle küs olduğuma bağlı

1|0
    0|0
  • Benim knkim öyle sey yapmaz... yapan bizden degildir, NET!

1|0
    0|0
  • Mesafe koyarım

1|0
    0|0
  • Bir daha konuşmam

1|0
    0|0
  • Alayına küserim maksat toplu küsme olsun 😂😂😂

1|0
    0|0
  • sorun değil... ben küsersem konuşabilir o küserse ben konuşabilirim

1|0
    0|0
  • Sorun değil konuşsun... Bazen insanlar kendiler buyuk bir kazik yemeden akillari başlarina gelmez. Anlatilanlar, bir kulaktan girer digerinden cikar.
    C- sikki

1|0
    0|0
Yükleniyor...