Sizler nasıl vakit geciriyorsunuz haftasonu ben cok sıkılyorum:?

Hafta ici 08.30- 18.00 arasi calisyorum
ogle aralari istedigim yere gidiyorum arkadaslarimla bulusup kahve iciyoruz yemek yiyoruz sohbet filan. isten cikip eve gidene kadar zaten gun geciyor. Aksam kitap okuyorum webde dolanyorum vs.. Ama hafta sonu iskence benim icin vakit gecmiyor webde oyalanmakta bir yerekadar havada cok sıcak saat 17.00 den once biryere cikilmiyor. Iste bu surede buhran geciriyorum sıkintidan
Siz nasil vakit geciriyorsunuz...

Güncellemeler:
Avm ye gidip bos bos 1 saat vakit oldurdum aksam uzeri sadece oda cok sıkici.. Kapali havasiz:/

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• cumadan sonra hayat duruyor bendede.
    hele pazar gunu dedinmi hepten bunalim basliyor..

0|0
    0|0
    • Evet ayni sekilde hatta diyorumki bazen haftasonu icin ek is mi bulsam hem vakit gecer hem ek para olur gerci parasında degilim..

• Pozitif yorumlariniza tesekkur ederim sitede bence kismina birseyler karaliycam.. Yarim kalan yazilarimida tamamlayip bloguda adam edip paylasmaya baslarim artik.. Siz siirlerinizi burda paylastinizmi hic?

• evet bwncede yapin zaten fazlasini yaptiginizda editor yapuyorlar benden demesi :)
      cookk paylastim. bir kac gun oncede yazdim.. severmisiniz siiri

• Hafta sonlarını ıstanbul dişini ben tercih ediyorum yeşil alanlar orman gol kenarı olsun temiz hava en guzeli

0|0
    0|0
  • ben patlıyorum

0|0
    0|0
  • Arkadas arkadas arkadas

0|0
    0|0
  • evde sigara içerek

0|0
    0|0
  • bana sakın pazar deme bak pazara gircez of :(

0|0
    0|0
  • 7/25 bomba gibiyim bn

0|0
    0|0
  • haftasonu evdeyim arkadaşlarlayım

0|0
    0|0
    • Hafta ici arkadaslarla gorustugumuz icin haftasonu kimseyle gorusmuyorum.. Hep evde hep evde:/

• Rutin

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...