Hayatta kimlere takıntınız var? Ülkeyi sen yönetsen yapacağın ilk 3 şey neler olurdu? Bana oy atar mıydın?

Ben bağımsız laik Türk Milliyetcisiyim. Bozkurt ruhlulara sempatim vardır helede Türkçülere. Benim kürytlere takintim var. Ben bu ülkeyi yonetsem yapacagim 3 şey şu olurdu:
1) pkkli hainleri meydanlarda sallandirirdim
2) Trt kürytceyi yatindan kaldirirdim
3) Askere polise sınırsız yetki verirdim doğuda
4) En son olarakta tüm askeri olanaklarimi tüm orduyu, milliyetcileri suriyeye sokardım. Ve Türkiyede bir tane canli Türk kalmamasi pahasina kuzey suriyeyi ypgye dar ederdim. Amerikan askerlerinin annelerinin elinden öperdim. ;) Halepi ve çevresini Türk topraklarina katardim.

• SANA OY ATARIM
    50% (3)80% (4)64% (7)Oy Ver
  • OY ATMAM
    50% (3)20% (1)36% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Şu an bu ülkeyi ben yonetsem yarin sabah 12 ye kadar kuzey suriyenin her tarafina Türk bayragi dikerim. Isterse Türkiyede bir tane canli Türk kalmasin. Turkiyenin ekonomisi 1750 lere donsün umrumda dahi olmaz abd pyçleri ;) rusya vb. Guneydoguyuda tari mar ederim ;)
Ben chpyi sevmem tutmam. Türkiyede parti yok bana uygun. Ama bu ulkeyi ben yonetsem ne pahasina olursa olsun dar ederim kuzey suriyei kürytlere. Geceli gündüzlü bu konu beni rahatsiz ediyor. Abd orysp cocugu bir ülkedir. Ben Atatürkün askeriyim. Menemende bir askeri gitti diye menemeni yakan bir liderin askeriyim. Dirilis marsiyla dincilik yapanlardan atcilik oynayanlardan degilim. Korkak koppek bazilari. Neymis efendim: Abd garanti vermismis ypg cikacakmis menbicten akplilerin lafi bu.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Atarım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• atarim lanet kürtler yok olsun

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1