Sizde de oruç tutup tutmadığınızı gözleyen komşular var mı?

Annemin oruç tutmaması gerekiyor, ben bu günlerde tutamıyorum, amcam en son oruç tuttuğunda baltayla arabaya saldırmıştı. Dolayısıyla su günlerde oruç tutan yok evde. Ama yok komşumuz laf edermiş, saat 2de ışıkları yakıyoruz. Çok saçma değil mi, kime ne yahu?

0|1
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gun yasli bir zat ile kizi gece sahura kalkmis. Kizi demis ki
    "Su insanlara bak cogunun isigi yanmiyor, hepsi yatiyor"
    Adam da demiski
    "Bu sozu soyleyecegine keske sende yatiyor olsaydin giybet yaptin"
    İslam boyle bir din ama gelde bunu yobazlara anlat.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok çok saçma. Komşular için yaşamıyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Çok saçma hemde :D
    Ben bu durumlardan uzak durmak için oturduğum semti değiştirdim :D

1|0
    0|0
  • Kimsenin ibadeti, ibadet edip etmemesi,
    başka bir kimseyi ilgilendirmez.
    Verilecek bir hesap varsa, Allah'a verilir, insanlara değil.

Tam anlamıyla, mahalle baskısı bu.
    Kusura bakma ama, çok saçma.

1|0
    0|0
  • Komşuların hiçbirini tanımıyoruzo kadar umursamazlar ki ,4 katlı apartmanda bizle birlikte 2 daire dolu ikisi boş, Kışın 2 kez yangın çıktı, Kapıyı dahi açmadılar :D Laf ederlerse etsinler ne olacak. :)

1|0
    0|0
    • Apartmandakiler bizim de öyle, eve 2 kere hırsız girdi ve bildiğin kapının göbeğini sokmusler, duymamalarina imkan yok, ama kimse çıkıp bakmamış :)

• Oruç tutmasanız ne olacak, Karıuşmaya hakları yok, Kesin 60+ yaş üzeriler :)

• Haklısın yobazlik had safhada. Muslamuna en yakışan şey karşındakine saygı duymakitr tutana da tutmayacak da.

1|0
    0|0
  • Bence de. Tutmazsam tutmam yani onları ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Hayır kanks

1|0
    0|0
  • hahahah 2 de ışıkları açıyonuz bak buna güldüm evet kime ne o değilde gece yiyip yatan oruç tutumuyormu :)

1|0
    0|0
  • Komşunuz için mi yaşıyorsunuz siz?

1|0
    0|0
    • Annem evet, Muhtemelen.

• Annen hasta tutup daha da mı hastalansın. Kime ne? Bilip bilmeden insanların hayatına karışıyorlar. Madem annen onlar için yaşıyor git komşunuza izah et.

• @Ehlivukuf bilader öyle deme ya ben ne aileler gördüm ya, sırf komşuları laf yapmasın diye çocuklarını zorla evlendiren var 18 yaşında! Onuda geçtim, sırf kadın elalem ne der kaygısıyla yaşamaktan sabah akşam evine komşu ağırlayan var. Kız arkdaşımla konusyordum, ne zaman konussak her Allahın gunu komsu var evde. Çok kötü bir şey bu ya!

• Geri kafalilik. Hic umursamam baskasini. Ben kendimden sorumluyum.

1|0
    0|0
  • Bir bugün tutamadım bazı sebeplerden dolayı (RegliOlmadım) :D
    Neyse balkonda bir sigara içeyim dedim, cık cık cık esaretli bakışlara maruz kaldım

1|0
    0|0
  • :) allah kabul etsın. kıme ne yahu komusları takmayın. sensörlu ısık kullanın saate ıkıde yansın. nerede oturuyorsunu çok merak ettım

1|0
    0|0
  • Eeeee yaniii kime ne yaaa sağlığın veya keyfin bilir arkadaşım kimse kimseye karışamaz

1|0
    0|0
  • dedem anneme diyor neden oruç tutmuyorsun, annemde bağırsak yapışıklığıvar doktor yasakladı tutmasını

2|0
    0|0
  • saçma ama komşuluk ilişkilerini ayakta tutar

1|0
    0|0
  • Hayır yok

1|0
    0|0
  • Baltayla arabaya saldırmak mı? 😄bir şey olmaz kapatın lambaları

1|0
    0|0
    • Evet haha😅 Bana göre de bir şey olmaz ki kime ne zaten. Gel de anneme anlat.

• Burası Türkiye gerçi annende haklı da bence laf atarlarsa bile amcan var 😄

• Hayır.

1|0
    0|0
  • Allahdan uatnmadıktan sonra komsudan utanmak cok yersiz

2|0
    0|0
  • Harbiden sacma

1|0
    0|0
  • haaaa allahtan cekinmeyen kullar kulalrdan cekiniyor haaaaaa haaaaa

1|0
    0|0
  • Ne günlere kaldık yavv

1|0
    0|0
  • nasıl bir aile ln o.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Evde sadece 2 kişi tutuyoruz zaten. Bizim apartman tutmuyo asıl :D tutmasaydim da boyle takıntı etmem. Kime ne?

1|0
    0|0
  • Eskiden bizde öyle yapardık kimse tutmaz di evde. Simdi ben tutuyorum ama kimse yok...

1|0
    0|0
  • yok artık. kime ne ya

1|0
    0|0
  • Bazı densizler var evet.

1|0
    0|0
  • Aynen kime ne

1|0
    0|0
  • 2 yasinda kiz cocuguna tecavuz edebilirsin kimse ses cikarmaz ama oruc tutmazsan vay vay vay! herkesin ibadeti kendine bunu ogrenemedi kimse

1|0
    0|0
  • Olmaz mı Avrupa'da 2 bin kişilik nufusü olan bir yerde de buldular beni

1|0
    0|0
  • O komsu benim sahurda millete bakip sakirtleri ve digerlerinin analizini etmek en buyuk hobim dhdhdbx

1|0
    0|0
  • Yokk

1|0
    0|0
  • Bilemem ama beni benden başka kimseyi ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Oha baya sacma kime ne ya. Konya da falan yasiyosaniz bilemem ama onlarin kafasi ayri

1|0
    0|0
Yükleniyor...