Sizinde kıyılarınızı elinizden aldılar mı?

Sizinde elinizi kolunuzu bağlayıp çaresiz bıraktılar mı? Ne hissettiniz, nasıl bir çözüm yolu buldunuz?
#SerseriSorular

1|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Elimden almalarına izin vermiyorum. Çok sıkı tutuyosam demek ki😂😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kıyılarım hala bende.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiç çaresiz kalmadım diyen yalan söyler, en güçlü insanların bile bir zaafları veya ulaşamayacakları biseyler muhakkak vardır. Tabii ki çaresiz kalıyoruz önemli olan çare yaratmaya çalışmak. Vazgeçmediğin sürece çare her zaman vardır. Belki o istediğin şeyi elde edemezsin yine evet ama ben uğraştım diyebilirsin kendi kendine. Hayatta en önemli şey bana göre başını yastıga rahat koyabilmektir. O yüzden çare bulmaya çabala, çabala ki sonradan keşke yapsaydım deme vicdanın rahat uyu :)

0|1
    0|0
  • En son ne zaman kıyılarım olduğunu hatırlamıyorum.
    Açık denizde savrulurcasına savrulduğumu bilirim..

0|1
    0|0
  • Almadılar, alamazlar.

0|1
    0|0
  • şu an o durumdayım. Benim yapıcak bir şeyim kalmadı gitmek istedi ve gitti. Bir yanlışım olmadı elimden geleni de yaptım bu kadar rahat söylediğime bakma yolda ilk bakışta ona benzeyen birini görünce kalbim çıkıyor ya da onu görür muyum görürsem ne desem diye düşünecek kaç kere evden çıktığımı bilirim ama bunlar boşuna o yok ki benim de artik silmem lazım

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey hissetmiyor insan o an. Donup kalıyorsun var olmamış gibi. Her yolu deniyorsun ama sonuç olarak böyle hissediyorsun.

0|1
    0|0
  • Hayır sanırım :/

1|1
    0|0
  • Evet aldılar. Ama alan isyan edilmeyecek kadar büyüktü. Kaderime razi oldum.

0|1
    0|0
  • Birini toprak aldı evet

0|1
    0|0
  • Tam da böyle başımı dik tutarak..

0|1
    0|0
  • Ne demek istedin bilemedim 🤔

0|1
    0|0
  • Alamadılar ve alamayacaklar.

0|1
    0|0
  • Büyüyünce gecer 😂

0|1
    0|0
  • Aldilar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• benım kıyılarımı değil denizlerimi aldılar yetmedı tusunamıyı şehrime vurdular

1|1
    0|0
  • Kıyılar... almak , el kol bağlı, çaresiz...
    Sünnet düğünü ne zaman:(

Haricinde hayat akıyor, dirensen de direnmesende yaşıyorsun

0|1
    0|0
  • İnsanların ya diyesim geldi zaten hayatımıza çok insan sokmak saçma geliyor :)

0|1
    0|0
  • kimse kimseyi çaresiz bırakamaz. insan isterse çaresiz kalır.

0|1
    0|0
  • Almaya calistilar onemli olan sahip cikmak mucadele etmek hayallerini icindeki cocugu vermemek kaybetmemek

0|1
    0|0
  • Almadılar

0|1
    0|0
  • Evet aldılar ama bişey yapamadım

0|1
    0|0
Yükleniyor...