Eşinizin sözünden çıkar mısınız?

Evli olanlar ve evlenecek olan bekarlar eşinizin size yapma dediği birşeyi yapar mısınız?

Evlilikte anlaşabilmek çok önemli anlaşamadığınız durumlar elbet olacak peki anlaşamadığınız taktirde sözünden çıkar mısınız?

2|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Duruma gore degisirr 😀

0|0
    0|0
    • O zaman korkulur senden

• Siradan sebeplerden asla oyle bisey yapmam. Ciddi konuysa ve sonu iyi bitecekse israrla yaparim. Yok eger iyi biteceye benzemiyorsa tabiki yapmam aramizin acilmamasi daha iyidir

• Teşekkür ederim cvp için.

• ilişkide emir diye bir şey olmaz ayrılık sebebi. izin vermiyorum diyemez, izin alan yok zaten. beğenmediği bir şeyi nedeniyle beraber söylerse kafama yatarsa dinlerim. aynı şey onun içinde geçerli. fikir alışverişi yaparız ama kendimize ait kararları kendimiz veririz. asla izin gibi durumlar olmaz. biz eşiz eş , köle - efendi değil

0|0
    0|0
    • Kimse eşini köle olarak görmez.

• bu senin düşüncen ki ben zaten özgür olduğumu düşünmüyorum. kendi paramı kazanınca özgür olacağım şu an aileme muhtacım. ve birilerinin sözünü dinlemek gerekiyor bu konuda

• Elbette benim düşüncem.

• Esimin sözünden çikmam

0|1
    0|0
  • Duruma bağlı.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Cikmam. d

0|0
    0|0
  • çıkmam ben sadık bir eş olurdum

0|0
    0|0
  • Cikmam. Hataliysa sakinlesince gelip ozur diler degilse de ben ozur dilerim 😁😊ki genelde hakli yaaaa😕

0|0
    0|0
  • Eger hakli yere, mantikli sebebi varsa yapma derse yapmam ben ne kadar istesem bile. Bu tabii ozaman onun icinde gecerli. Sonucta evlenmisiz ve evliligimize zarar gelmesini istemem sacma seyler yuzunden.

0|0
    0|0
    • Haklı değil yinede yapmanı istemiyor evliliğinin zarar göreceğini bile bile yapar mısın?

• Ne olduguna bagli, eger evliligime uzun sureki bir zarar vermiyecek bir sey ise yapardim ama dedigim gibi ne olduguna bagli ornek ver.
      Misal bana ben anlastigim halde kendiside bildigi halde arkadasimla bulusacagimi durduk yere yok derse kusura bakmasin. Zaten kendisinden mantikli olmasini beklerim esim olucaksa. Boyle sacma nedenlerle cocuk gibi bana yasak koyarsa zaten o iliski yurumez. Kendisi yokusa surer.

• Teşekkür ederim cevap için.

• Eşim olunca anlarım. :/

0|0
    0|0
  • Eğer eşimi iyi tanıyorsam ve saçma sapan yere konuşan kişilerden değilse yapma dediğini yapmam. Oda benim dediğimi yapamaz.

0|0
    0|0
  • Sözünden çıkmak ne demek sahibimmi o benim?

0|0
    0|0
    • Ne ilgisi var söz dinlemek sözünden çıkmakla köle muamelesi mi çıkardın bu sorudan

• Mantığa uygunsa her dediğini yaparım

0|0
    0|0
    • Sana ve mantığına uymuyorsa söyledikleri tartışmak pahasına kendi bildiğini mi yaparsın?

• Sırf egosu tatmin olsun diye emir veriyosa hiç bir dediğini yapmam. İyiliğimi dusunuyosa ya da onunla olan ilişkimizin sağlıklı devam edebilmesi için mantıklı şeyler soyluyosa yaparım neden yapmayayım

0|0
    0|0
  • Hayır çıkmam ama oda benimkinden çıkmayacak yoksa bende çıkarım

0|0
    0|0
  • Sebep önemli. Saçmaysa dinlemem. Ama açıklaması mantıklıysa dinlerim

0|0
    0|0
    • Gitme dediği bir yere gider misin?

• İş yemegine gittim diye boşanacaksa boşansin. Ben meslegi olan özgür bir kadinim kimseye köle olmam kimse beni tehdit edemez!.

• Kıskançlık böyle bir durum malesef yeri gelince güzel yeri gelince bir evliliği bitirecek kadar hain.

• Çıkarim

0|0
    0|0
  • Çıkmam ben hiç bir şekilde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dedikleri mantıklıysa dinlerim.

0|0
    0|0
  • Evliligimi riske atıcak seylerse dinlerim. Mantıgıma uydugu surece ama karım dahi olsa her dedigine evet tamam diyemem aklim mantigim ne yapip yapmicagima elverisli dogru bildigim seyin her zaman arkasinda olurum

0|0
    0|0
  • Çıkarım.

0|0
    0|0
  • İstemediği şeyleri yapmam

0|0
    0|0
  • Cikarim cikiyorumda keske dinlesek iyi olacak ama yapamiyorum birturlu her dedigine he diyorum yine kendi bildigimi yapiyorum

0|0
    0|0
  • köpek değilim sonuçta o ya da ben birbirimizn sahibi değiliz emanetleriz birbirimize sadece o kadar yani

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir..

0|0
    0|0
  • Eşim yok😕sıkıntı yok😜

0|0
    0|0
  • Hayır çıkmam

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...