Babaannem bize büyü yaptırıyor bakar misiniz?

Babaannem bize iki kere buyu yaptirmis. Evde bulduk yakaladik. Beyaz sabun yag gibi bir sey. Normalde babami falan pek sevmez bizi de sevmez. Ama biz ona hicbir sey yapmıyoruz. Bu buyuden kurtulma yolu nedir etkilerinden?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evdeki insanlardan düzgün telaffuzlu biri abdestli bir şekilde biraz suya 3 euzû besmele ile salâvat çeksin sonra euzû besmele ile yüzkere Lâ havle okusun, tekrar 3 euzû besmele ile salâvat, 3 ya erhamer rahimin desin 1 fatiha 3 ihlas 3 er felak nas euzû besmele ile okusun suya üflesin evdekiler o sudan içsin. Hacı hoca afamayın boşuna bunu o evde, o niyetle yapmanız yeterli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne için yaptıysa etkisi o yönde olur

1|0
    0|0
    • Iyi niyetle değil kötü amacla yaptigi bir sey

• Dua okusak gecer mi etkisi

• Bol bol Felak nas okuyun ama yine de bozdurmak gerek

Erkekler Ne Diyor 5

• @Siriuse Kardeşim, seni de yoruyorum, ama bir bak istersen :) hurafe mi değil mi bakarsan.. :)

1|0
    0|0
    • Onemli degil canam. d

Kadini eve almayin. Aliyorsanizda dikkat edin ve verdigi seylerden yemeyin. O bulduklarinizi sirke ile silin. Hatta sirkeye nas felak ayetel okuyum 7 ser kez.

Cok sayida nas felak ayetel ihlas fatiha okuyun. Hatta 21 41 ser kez suya okuyup bir kac hafta o sudan icin ailecek. Etkisi kalkar.

• Yaz yaz buralardayim ben. d

• @Siriuse tamam :D

• Büyüler tutmaz zira gerçek değiller.

0|0
    0|0
    • @Dark_Trouble Niye uğraşacak işi mi yok? Bırakın bu işleri yahu. Tanrının ilmine ve kudretine sığınıyorum. Sınavda olduğumu ve bütün meleklerin ademe secde ettiğini unutmaman lazım. Onları aşar bu iş zira biz tanrının ilmiyiz.

• evet, ama ben de sana anlattım sen ne demek istediğimi anladın, aynı şeyi diyoruz ama sen büyü tutmaz diyosun, ben de tutabilir diyorum, uzatmayalım iyi günler.

• donuz yagı o kolu komşuya sorun iyi bir hacı hoca ablalara felan gidin

0|0
    0|0
  • eğer büyü bozman isityorsan büyülü keskinlik al anında bozar.

0|0
    0|0
  • Evde kuranı kerim varsa bir şey olmaz büyü yapmak nazar boncuguna güvenmek bile ALAH a şirk koşmaktır ALLAH a sığın seni tek o korur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aileden birilerini hasta edecek hatta ölüme bile götürebilecek bir şey yapmış olabilir anlatımına göre. Neden bu kadar acımasız bir şey yapar anlam veremedim. Mutlaka iyi bir ilgili kişiye gitmeniz gerekiyor.

1|0
    0|0
  • Doğru mudur bilmiyorum ama o sabun kurudukca aile fertlerinizden biri de öyle kuruyacak bir kac kisiden duydum ben. Insan nasıl ailesine böyle bisey yapar yazık.

1|0
    0|0
  • siz de ona yaptırın

0|0
    0|0
    • Yok ben korkarim buyuden. Cok buyuk gunah biz yaptirmayiz.

Yükleniyor...