Hiç anlam veremediğiniz, mantıksız şeyler yaşadınız mı?

Biz eski evde otururken bir sabah uyandık banyoda lavabonun su gideri vidasından çıkarılmış ters bir şekilde yerine geri takılmış şekilde bulduk. Ben yapmadım. Kardeşim de yapmadığını soyluyor. Annemler zaten bize soruyor siz mi yaptınız diye. Boyle ilginç şeyler yaşadınız mı? Ve o su giderinin sırrını da çözemedik bu arada..

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Köy tarzı bir yerdeydik arkadaşlarla harabe bir eve girdik tavana asılı bir kaç hayvan vardı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evde aynanın önüne koydum terliği sonra eve geldik terlik yatak odasına gitmişti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Cook

0|0
    0|0
  • Bazen odamın ışığını açık bir şekilde bırakıp odadan çıkıyorum. Ve arada ışıklar sönmüş oluyor. Evdekilerden kimse söndürmüyor buna eminim. Ya söndürdüğümü unutuyorum ya da ampulün duy kısmı bozuk. Arada kapanıyor. Hala sırrı çözemedim. :D

0|0
    0|0
  • Yaşadım

0|0
    0|0
  • Action Cam Koyun.

0|0
    0|0
  • Koyu Dinciler; Allahın hikmeti diyecektir. Ben diyorum ki; Kardeşin yapmıştır. Korkuyordur kızarsınız falan diye

0|0
    0|0
  • herhangi bir bankanın söz konusu şubesinden diil de başka bir şubesinden para çekeceğin zaman masraf kesmesi ://////// parayı sırtlarında taşıyolar oraya sanki şrfszler :////////

0|0
    0|0
    • Bunu yapmasalardı oraya para yatıramazdın. Çünkü onlar da bir şekilde para kazanmalılar ki banka işlesin.

• pekala diyelimki parayı burdan vuruyor o zmaan şöyle bir düz mantık kuralım mı? sadece bir iki ay herkes parasını kendi şubesinden alsın başka şubeden almasın dolayısıyla para kesemezler.. ve doğal olarak maaş ödeyemeyecekleri için tüm bankalar batar bu durumda?

• Bankalar parayı borsalarda değerlendiriyor. Sana bana kredi verip faiziyle geri alıyor. Hem de aynı parayı 1'den çok kişiye kredi veriyor. Yani her şey rakamlar üzerinden ilerliyor. Gerçekte fiziki olarak hiç bir para yer değiştirmiyor. Bu şekilde çok para kazanıyorlar.

• Yaşadım

0|0
    0|0
  • kardeşin yapmıştır farkında değildir belkide çocuk

0|0
    0|0
  • Telefonum sevmediğim kişileri otomatik engelliyor :)

0|0
    0|0
  • Kardeşin yapmıştır

0|0
    0|0
  • Her sabah kedimin gelip burnumu ısırarak uyandırması.

0|0
    0|0
  • Uykusemesi biriniz yapmisinizdir.

Kucukken bir kac kez salondaki annemin cicegine isemisim bana sorsan tuvalte gittim ama anneme sorarsan saksiya isemisim

0|0
    0|0
  • hiç yaşamadık

0|0
    0|0
  • Ufak çocuk varsa o yapmıştır söylemez

0|0
    0|0
  • ara sıra sigara paketimin içi boş oluyor şaşırıyorum.

0|0
    0|0
  • Yanı

0|0
    0|0
  • Üç harfiler mi yoksa 😊

0|0
    0|0
  • yaşadım tabi illa herkes yaşamıştır

0|0
    0|0
  • Hic yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...