Evli olduğunuzu düşünün?

Çocuk sahibi olmanız için herhangi bir engel yok , kendi çocuğunuz mu olsun isterdiniz yoksa bir çocuğu evlatlık alıp ona yeni bir yuva mı vermek isterdiniz , neden?

Güncellemeler:
Peki iki çocuğunuz olacak olsa birini evlatlık almak ister miydiniz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi çocuğum olsun isterdim elbet evlatlık da sevilir kesinlikle güzel bir şey ama hic sanmıyorum öz evlat gibi hissettirecegini bilmiyorum zaten sevenim yok Allah nasip ederse güzel bir işim olursa bir kız çocuğu evlat edinmek isterim. Nedense evlenebileceğimi hayal ederken 2 çocuğum olmasını hayal ederdim ama büyüğü kız olsun derdim ben böyleyim sanırım yalnız. En azından o bana eşlik eder baba olmanın, o korumacılığı bana yasatirdi

1|0
    0|0
    • Herkes yalnızdır ben de öyleyim hatta belki senden de yalnız , sıkma canını ve bunlar güzel düşünceler ben kucukken annesiz babasız o çocuklarla oynardım onlar en ufak şeylerden mutlu olabiliyorlar büyüyünce de hep avlatlik almayı istedim 2 çocuk olacaktı biri erkek biri kız

• Önemli olan hatalardan ders çıkarmaktır biraz da olgunlaşmak , hayırlı akşamlar 😊

En İyi Kız Görüşü

• Elbette evlatlık almak isteyenler olacaktır ama kendi canından kanından tamamen kendi genlerin olan bir insan daha iyidir , özellikle kadinlar icin durum biraz daha farklı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• düşünmesi bile romantik laa :D neyse bir detaya bakayım :D

kendi çocuğum olsun ama başka çocuklarada imkanım varsa elinden tutmak isterdim :D

1|0
    0|0
  • Kendi çocuğum tabiki

1|0
    0|0
  • Kendi çocuğum

1|0
    0|0
  • değilim jsdsjd

1|0
    0|0
  • hep hayalimdi bir erkek çocuğum olsun adıda batuhan olsun :)
    ailem bana kız ismi vermiş hep ukde kaldı :D

1|0
    0|0
  • Kendi çocuğum.

1|0
    0|0
  • Kendi çocuğum olsun isterim
    Kendi kanımdan, kendi canımdan. Dürüst olayım kendi çocuğumu daha bir başka severim. Zaten hepimiz böyle yapmıyor muyuz?

1|0
    0|0
  • Evlenmezsem evlatlık alırım evlenirsem kendi çocuğum olsun isterim

1|0
    0|0
  • Kendi çocuğumu isterdim

1|0
    0|0
  • Kendi cocugum olsun isterim

1|0
    0|0
  • Dusundum

0|0
    0|0
  • bu genclık neden bu kadar sacmalar kı :)

0|0
    0|0
  • bebeklik masraflarını aradan çıkarmak için çocuk evlatlık edinirdim

0|0
    0|0
  • Kendi canımdan kanımdan bir parça olsun istedim. :/

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kendi cocugumun olmasini isterdim annelik diygusu nasil bir seydir acaba.

1|0
    0|0
  • Kendi cocugumu dogururum

1|0
    0|0
  • Kendi çocuğumda olabilir.

1|0
    0|0
  • Kendi çocuğum olmasını isterim tabi

1|0
    0|0
  • Kendi çocuğum olsun isterim tabi ki

1|0
    0|0
  • İkisi aynı anda yapılabilir.

1|0
    0|0
  • Kendi çocugum olmasını elbette isterim, ama evlat edinmeyi de düşünmüyor değilim. Hayırlısı olsun..

1|0
    0|0
  • kendi çocuğum olsun isterdim

1|0
    0|0
  • Kendi cocugum olsun isterdim. Cunku yakin tanidiklarda evlat edinme ornegi var. Adam aileyi buyudugunde yerle bir etti. Tum parayi yedi. Evlat eden adam uzuntuden kanser oldu. Evlatlik olan admain karisi evden kacti yasli bir adamlaymis
    Kizi barda calisiyor.

1|0
    0|0
    • Aman tanrım , neler neler olmuş

• Yani cocukken iyi ama cektigi damae diye birsey var. O cocugun anasinin babasinin soyu bozuk oldumu basina gelmedik kalmayabilir.
      Allah herkese kendi evladini bakip buyutmeyi nasip etsin.

• Haklısın galiba , amin

Yükleniyor...