20 yaşındayım ve hiç bir işte çalışmadım İşe yaramaz bir insan mıyım?

Kendimi ot gibi hissediyorum okuyorum ama edebiyat fakültesindeyim son sınıfa geçtim ve hala çalışmadım stajda yapmadım Zaten okul bitincede bir halt olamıycam arkadaşlarım çalışıyolar ben çalışmaktan bile korkuyorum güvenim yok ya Ölsem daha iyi valla boşuna nefes alıyorum :( Moral verin demiyorum gerçekleri yazın bana gerçekten bu yaşa gelmiş ve hala bir iş tecbüresi olmayan biri işe yaramaz bir baltaya sap olamamış diye düşünür müsünüz

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• nerede ne kadar nasibin var bilemezsin. önemli olan nasibini aramak. oturduğun yerden mesleğin senin ayağına gelmez. iş bulma konusunda arkadaşlarınla konuş bildikleri yerlerde eleman ihtiyacı varsa veya senin yapabileceğin işler varsa sana haber versinler. asgari ücret dahi olsa boş durmaktan iyidir. yaş konusunda üzülme. 6 sene önce öğretmen atamalarında 37 yaşında kadın atanıp göreve başladı. düşünsene üniversiteyi bitirmiş. 37 yaşına kadar durmadan sınavları giriyor. senin de rızkın Allah katında gizli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Madem boyle düşünüyorsun peki hala neden bos duruyorsun. En basiti garson olarak bile çalışabilirsin bir yerden başlamak amacıyla ogretmenlikten bahsediyorsan onun icin birsey diyemicem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hyır daha çok erken zaten okul okuyorsan okuluna bak boş zamanlarında iş bulursan çalışırsın

0|0
    0|0
  • Değilsindir

0|0
    0|0
  • Her insan hayatı değerlidir.
    Herkesin bir yeteneği vardır, asıl sıkıntı ise; o yeteneği keşfedememek. O yeteneğini keşfet ve yürü.

0|0
    0|0
  • tembelsin

0|0
    0|0
  • Okuyomusun? ya da sinava hazirlaniyomusun?

0|0
    0|0
    • okuyorum sadece son sınıfa geçtim

• Bence yaniliyosun sonucta okuyosun bir iste calismaman bir halta yaramadigin anlamina gelmez. Ama sunuda soylemek zorundayim %100 biliyorum diyemicem ama kotu bir bolum secmissin simdi yapman gereken su ya okudugun bolumda cok calisip cogu kisiden iyi olucaksin ya da bolum degistiriceksin daha gencsin tekrar sinavada hazirlanabilirsin ben 3. Senemdeyim sinava hazirlaniyorum hedefim dis hekimligi bende oyle hissediyorum kafaya takolacak bir durum yok yani ala kendoni gelistirmeye bak...

• Bir yerden baslamak lazim gec degil denemeye basla yoluna cikanlar seni pes ettirmesin kirmasin uzmesin basarisiz olirsan yilma cunki Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil. Bu sozu hatirla

0|0
    0|0
  • Hayır... 20 yaş geç bir yaş değil sadece iş olayında 1-2 hafta yabancılık çekersinz o kadar

0|0
    0|0
  • 20 yasinda edebiyat sondasin? 20-8-4-3=5 error

0|0
    0|0
  • Sen de iyi bir eş, , iyi bir ev hanımı ve çocuklarına anne olacaksındır. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belkide ihtiyacin olmadigi icin calismamissindir ihtiyacin olsa calisirdin. ben 15 yasinda calismaya basladim

0|0
    0|0
Yükleniyor...