Kız/erkek neden babaya karşı soğuk anneye karşı sıcak oluruz sizce bunun sebebi nedir?

Kız/erkek neden babaya karşı soğuk anneye karşı sıcak oluruz sizce bunun sebebi nedir?

0|0
15|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için annem de babam da bir. Söylediğin biraz tuhaf olmuş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• anne babadan daha merhametlidir.

2|0
    0|0
  • Bende öyle değil

1|0
    0|0
  • Bizde oyle birşey yok bilmem

1|0
    0|0
  • Baba daha otoriter ve serttir yani sevgili diyelim anne ise kankadır her şey anlatılır :)

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben de tam tersi sanırım. Babamı çok seviyorum o olmazsa naparım bilmiyorum annem içinde geçerli tabi ki ama baba sevgisi daha üstün bende. Babamla arkadaş gibiyiz. Kızların ilk aşkları babalarıdır, erkeklerin ise anneleri bence ☺️

1|0
    0|0
  • Bende tam tersi.

1|0
    0|0
  • baba bir yere kadardır baba bir yerden sonra banane der geçer ama anne öyle değildir kalbi yumuşaktır evladı ne yaparsa yapsın her zaman sahip çıkar dişinden tırnağından arttırır size verir. Baba maddi isteğinizi karşılar ama anne yeri dolduramıycak maneviyatını sizden esirgemez.

1|0
    0|0
  • Anneyi surekli goruyorsun baba iste oluyor ondan galiba

1|0
    0|0
  • Oncelikle bu bir genelleme ve genelleme yapmakta pek dogru degil. Cevremde gozledigim kadariyla eger bir baba baba olmak konusunda yetersizse ve olgunlasamamkssa sesini ne kadar yukseltirse yukseltin ya da cocuklarina ne alirsa alsin o babaya cocuklar isinamiyor ama eger baba baba olmayi sevmis kabullenmisse cocuklar anneden daha cok babayi sever diyemem ama anne kadar sever babayi

1|0
    0|0
  • Babama karşı sıcağım. Nedeni onu çok seviyor olmam.

1|0
    0|0
  • Bir kere anneyle büyür, vaktimizin çoğunu onunla geçiririz. Baba daha sert olur çünkü o evin reisi gibi gözüküyor, cekiniriz

1|0
    0|0
  • Ben babama da aşırı sıcağım herkes imrenerek bakar

1|0
    0|0
  • Babam benim kahramanımdı. Hiç mesafeli bir ilişkimiz olmadı.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum belki onu sogutanbbir sey varsir babadamya da yoktur. Bazi insanlar oyle.

1|0
    0|0
  • Çünkü anne hoşgörülüdür istediği şey sevgidir. Baba ise saygıdır. Koruyandır.

1|0
    0|0
  • Ay ben babişe daha sıcağımmm

1|0
    0|0
  • sanirim babama karsi daha sicagim

1|0
    0|0
  • Çünkü babayla korkutur anneler bizi 😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...