Güzel kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güzel olduğum için insanların beni olduğumdan daha zeki, mantıklı gördüğünü ve ciddiye aldığını düşünüyorum sizce bu doğru mu kendinizi sorgulayın

Güncellemeler:
daha sıradanken o kadar ciddiye alınmazdım ama şimdi güzelim kız erkek farketmeksizin daha önemli görülüyor gibiyim öğretmenlerim falan çok konuşkan olmamama rağmen daha çok ciddiye alıyor beni. tipine göre insanların sana bakış açısı değişiyor galiba

0|0
10|41

En İyi Erkek Görüşü

• havalı egoist

0|1
    0|0
    • neden?

• hiç yakışıklılardan hoşlandın mı diye sor bence. benim en hoşlandığım erkekler normal tipli max 175 boyunda erkeklerdi

• cok şükür 181 boy 70 kilo var ama bilmiyorum hiç bir güzel kıza o gözle bakamadım olmicagını bende biliyuorum bu öçzgüvensizlik falanda değil gercekler yoksa güzel olmayanıda sevdim kısa olanınıda ama sevilemedim

En İyi Kız Görüşü

• güzelsen eğer 1-0 önde oluyorsun. çünkü mesela beğendiğin bir çocuk var mesaj atıyorsun merhaba falan diye ilk işi girip profiline bakmak oluyor. daha sonra senin düşüncelerin yapın karakterin geliyor. kızlar için de durum aynı mesela bana da biri merhaba falan yazınca ilk işim tipine bakıp ona göre terslemek ya da cavap vermek oluyor :D iş ararkende oncelik güzellerde maalesef mesela bir kafede garsonlar yakısıklıysa arkadasşa sureklı oraya gidiyoruz ama tipsizlerse denk gelirse mecbur kalınca gidiyoruz maalesef düzen böyle :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Evet doğru bir orantı kurdun..
    Güzel kişiler genelde girdikleri ortamda ilgi odağı olurlar ve söyledikleri, anlattıkları daha fazla kişiyi tesiri altına alabilir.
    Saçma bir durum ancak görselliğin insan üzerinde ki tesiri işte..
    Kalitesiz olduğunu bildiğimiz halde gösterişli bulduğumuz ürünleri tercih etmemiz gibi bir şey..

0|0
    0|0
  • Dış görünüş olarak güzel olması dışında pek bir anlam yüklemiyorum. Lakin bazıları ilk kurdukları cümlede hayal kırıklığı oluyorlar :)

0|0
    0|0
  • karşı tarafın idrakını sorgularım bende sadece güzelliğe bakarak bu kanıya vardıkları için. bunu kısas alamam tabiki ne güzeller var gerizekalının bayrak tutanı konuşmadan tanımadan bilemem tanımadığımı da dünya güzeli olsa iplemem

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Hepsi benim canlarim :D

0|0
    0|0
  • güzel kızlar aptal olur. istisnalar hariç

0|0
    0|0
    • güzel kızlar genelde ailesi ve toplum tarafından kafası güzel olmakla doldurulduğu için pek zeki olmayabilir. mantıklı yani

• Daha ciddiye aldıklarına inanırım da ötekilerine pek inanasım gelmiyor. Çünkü sarışınlar güzeldir, çekicidir ama aptal oldukları yönünde yaygın bir kanaat vardır. Güzelse aptaldır gibisinden. Kıskançlıktan yani.

0|0
    0|0
  • Kendini güzel sanıyor da olabilirsin. Biliyorsun güzellik göreceli ve daha fazla ciddiye alırlar doğru çevrende olmaya çalışırlar ama zeki mantıklı vs sanmazlar güzel kızlar da salak olabiliyor :)

0|0
    0|0
    • güzellik o kadar da göreceli değil. dikkat çekici biriyim beni güzel bulmayan biriyle tanışmadım. zeki biri olduğunu düşünmeseler de fikirlerini daha mantıklı bulabiliyorlar

• sanmıyorum egoist olduğumu. güzel olmak benim için pek bir şey ifade etmiyor sadece hayatımı daha kolaylaştırdı ondan memnunum

• demek çevrende hep aciz kişiliği oturmamış insanlar var

0|0
    0|0
  • Hiç birşey. Sadece "güzel kızlar" işte :D

0|0
    0|0
  • Güzellikten çok fizikle ilgiliyim.

0|0
    0|0
    • sorumdan ne anladın acaba

• bayan değil kadın diyip tarafımı belli edeyim. hetero erkeklere yaklaşmam

• 3lü de seversin sen benim gibi. Neyse yahu orucum gittim ben.

• Guzel kizlara ilk basta dis gorunusu icin yaklasilir. Eger zeki ve ozguvenli degilse bir sure sonra insan bu durumdan ssikilir ve yol verilir

0|0
    0|0
  • haklısın ne diyim

0|0
    0|0
  • Zekilikte varsa tarifsiz bir hal alabilir. Aksi taktirde arızalı ferrari gibi olur.

0|0
    0|0
    • sorumdan ne anladın bilmiyorum ama heteroseksüel bir erkeğin zeki kadın isteyeceğini hiç sanmam. her şeyde 1. siz olmalısınız. doyumsuzsunuz

• yine cahilliğini belli ettin. hetero erkeklerden uzak durmamın sebebi tamamen zihinleridir. en iğrenç düşünceler hetero erkeklerden çıkar. huzurlu bir şekilde bilgisayarımda takılırken bir soru sorayım dedim ve yine senin gibi hetero erkekler içindeki fesatlığı kustu. bana boşuna saygılar deme çünkü iğrenç düşüncelerin kadınlara gram saygın olmadığını belli ediyor

• Medyumluk hayatında başarılar.

• izmirli bir erkeğe sorulur mu bu soru :D
    neyse şaka maka bir yana güzel kızlar genelde biraz zeka olarak gerideler

0|0
    0|0
  • Dediklerinde haklısın. Ama ben güzel ve çirkin görünen kişilere eşit davranırım. Aşırı bakımlı ve sosyallerin ise beynine çok zaman harcayamadıklarını düşünürüm.

0|0
    0|0
  • dışa görselliği önem veren insanlar öze önem vermez...

0|0
    0|0
  • şımarıklık iyi değil

0|0
    0|0
    • sorumdan ne anladın

• anlamam gereken her şeyi

• kendini güzel bulmakta ne var? saygı görmek için illa alçak gönüllü olmak zorunda mıyız? bir insan kendine çirkin diyorsa iyi, güzel diyorsa kötü olmak zorunda mı? saçma düşünüyorsun bence

• Benim olmalı diyorum dersem yalan olur. Rabbim zahabına bağışlasın diyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç birşey güzel işte

0|0
    0|0
  • Mantikli.

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Dogru dur

0|0
    0|0
  • Olabilor ulasamadigi icin

0|0
    0|0
  • Olabilir 😉

0|0
    0|0
  • düşünemiyoruz o an güzeli gorunce beyin fonksiyonları duruyor başka boyuta gecıyoruz

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
  • İçi güzel olmadıkça

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 9

• Güzel falan değilsin, bir ruj sürüne kendini bir şey sanan bir tipsin.

0|0
    0|0
  • Guzel olduklarini

0|0
    0|0
  • Güzel olduklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum onları 😀

0|0
    0|0
    • kadınları birbirine düşürmek için kurulan tuzaklara düşmemeliyiz :D

• Güzeller

0|0
    0|0
  • Bu kesinlikle dogru, daha fazla kaale aliyorlar

0|0
    0|0
  • bu kadarını düşünebiliyorsan, cidden zekisin.

0|0
    0|0
  • güzeller

0|0
    0|0
  • Kesinlikle giyim bile çok farkediyo ye kürküm ye hesabı tipi sen düşün adam yerine koyuyolar resmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...