Karşı cins olmanın avantajı nedir?

Herkes karşı cinste iyi bulduğu bir özelliği yazsın.

Ben başlayayım ;
Erkeklerin kıyafet derdi yoktur. Bir kot ve bir pantolonla her yere gidebilirler.

Karşı cins olmanın avantajı nedir?

Güncellemeler:
Yalnız kimse demiyor hem kotu hem pantolonu nasıl giyecekler diye 😂😂😂
Pantolon tshirt olacak :D
Sorumu beğenin dondurma kılıklılar sizi 😒😒

1|1
17|37

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Beğenilme duyguları olmadıkları için kıskançlık olayı olmaz ve bu yüzden arkadaşlıkları daha samimidir.

2|0
    0|0
    • En adam akıllı yorum seninki valla bacım. Pörfekt pörfekt

• Teşekkür ederim eig için :-)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 36

• Kızların haklı olmama gibi bir durumu yoktur
    Adam öldürse bir şekilde haklı çıkıp hakime özür diletirler

1|0
    0|0
  • düşündüm de bulamadım bana artı gelen taraf :D sadece kur yapan erkekleri izlemek olurdu :D trolleye trollee konuşurdum herhalde :D

1|0
    0|0
    • :DDD:D:D Ben de bulamıyorum çoğunlukla kendi cinsiyetimle ilgili iyi şeyler.

• karsı cıns olsam tıklım tıklım bı dolmusta tacız edılmek ısterdım sonrada cıglıgı basardım sapık varrr dıye :) ayrıca bı kot bı tsortla sızde cıkabıllırsınız yaaa o kadar abartmayın. avantajlara gelınce kımse bı erkege davrandıgı kadar kaba davranmaz sana, calısmak zorunda klamayabılırısın ıyı bı esın olursa, ıllakı karıyer sahıbı olmasanda olur. cok agır ısler ve buyuk beklentılerı olmaz ınsanların senden falan. erkek olmak daha zor buna ınan ama erkek derken adam gıbı erkek olmak... evıne bakan coluk cocuguna bakan onların ıhtıyaclarını tamamlayan onları mutlu eden bırı olmak... o zaman sorumlulugun cok ıste. ama adam olmazsan kızda olsan kolay erkekte...

1|0
    0|0
    • Kötü başlayıp nirvanada bitirdin öncelikle tebrik ederim :D İkinci olarak , haklısın ^_^ Toplumsan olarak hep erkeklere 'evi geçindirme' görevi verilmiş. Ben bunun tersini söyleyince gülüyorlar. Tamam diyorlar , kocan çocuk baksın diye dalga geçiyorlar. Toplumdan dolayı çoğu şey. Tıpkı kızların gece dışarı çıkamayacağı gibi.

• Bu hikayeyi ilk babamdan duymuştum. Tekrar hatırlamam aracı olduğun için teşekkür ederim :)
      İkinci olarak , ben tüm yorumları okuyorum , eğer bir gün bir daha benim sorularıma cevap yazarsan ekşınlı girmene gerek yok olaya :D Evet, yarısı dolu bardak gibi ya bu olay. Bazen boş bardak olsa bile bardak olduğuna sevinmeli insan :)

• aynen oyle kankım. exsında benım ruhumda var ya ne yalan soyleyım buyusemde kendım ısın sunu soylerım hep. içimdeki pi. ç terketmedı benı hıc :)

• Bütün kurum okul hatta hayatın her yerindr rahatlık yaşıyorlar

1|0
    0|0
  • Yolda istediğini yaptırabilecek birileri vardır.

1|0
    0|0
  • karşı cinste beğendiğim tek bir özellik var erkeklere göre Uçkuruna düşkün değiller...

1|0
    0|0
    • Ya evet de bazı kızlarımız öyle :D

• Ya nwyse işte iyi günler

• Diğer yorumlara yaparsan erkeklere hep laf sokuşturuyorum. Biri de çıkıp ben öyle miyim demiyor. Bence senin eziksel yanından kaynaklanıyor bu. Birini eleştirmeden önce bir bak diğer insanlara nasıl davranıyor. Hatam olursa özür dilemesini bilirim yani..

• Kimisi aşık olunacak güzellikte oluyor. Hemen herkesin görür görmez ilgisini cezbediyor. Güzel bir şey olsa gerek.

1|0
    0|0
  • kız olmanın avantajı yok zararı cok

2|0
    0|0
  • Kadinlarin kiyafet derdi yoktur bir pardesü ve eşarpla heryere gidebilirler :)

2|0
    0|0
  • Kızların rüzgarlı havalarda o saçı başı dağılıp yeniden önüne koyabilir ama erkeklerin saçı başı dağıldımmı eliyle tekrar düzeltmesi lazım. Mesela o derdi yok :)

1|0
    0|0
  • Bir kot ve bir pantolonla derken? Ne demek istedin acaba :D

1|0
    0|0
  • aynı şekilde sizde gidebilirsiniz :D kotla

1|0
    0|0
    • Süslenmeksizin dedim yani :D

• Bal ne ya :D Sana da kafana göre koca desene cık cık :(

• Rabbim salih bir eş verisn seni hem mutlu etsin :D

• Toplumda sırf kadin olduklari icin daha fazla itibar gormeleri mesala bu soruyu bir erkek sorsa bu kadar cok

1|0
    0|0
    • Evet. Ama bu , erkeklerin kız düşürmeye gelme çabalarının bir sonucu :D

• O kısmını hiç düşünmemiştim, keske sende aklima getirmeseydin, gözümün önünde zenci canlandı urperdim😕 aman diyim dağlara taşlara😀

• :DD:D:DDD Hayalgücüyle her şeyi düşünebilirsin tabii :D O yüzden iyi ki varız.

• Saçları var hahah

1|0
    0|0
  • Dersleri geçmek kızlar için daha kolay

1|0
    0|0
    • B. k kolay :DDD:D:D Ben mi kız değilim acaba O. o

• Okula gidiyorum çocuk okul okul. :D

• Ona bizde gidiyoruz ders dinlemiyorsun o zaman telefonda candy crush mı okey mi tavla mı 😄

• Kızlar da çoğu zaman karşısındakine istediğini yaptırabilir :)

1|0
    0|0
  • Hayatta en iyi kariyer. Koca çalışır karıyer

1|0
    0|0
  • İs başvurularında kafadan avantajlisiniz... erkekler genelde işde bedenlerini daha çok kullanırken... siz masabaşı işleri kapıyorsunuz... eğriye doğru

1|0
    0|0
    • Aslında bu toplumun bize yaptığı bir şey. Biz gidip masabaşı işleri istiyor değiliz yani. :/

• Evet orası doğru... ama pozitife ayrımcılık fazla ben çok denk geldim

• Kizların ozelliklerini anlaticak bir cumle henuz kesfedilmedi bu da benden hepinize iltifat olsun :)

1|0
    0|0
    • Ya ''çok karışıksınız hepiniz ölün'' diyorsun ya da ''biz erkeklerin beyni sizi çözmeye yetmez'' diyorsunn hangisi şimdi :D

• Valla her kizda boyle mi bilmiyorum ama lezzetli yemek ve tatli yapiyolarr

1|0
    0|0
  • kadınlar hesabı hep erkeklere takıyo

1|0
    0|0
    • Tüm kadınlar demeyelim. Ben dahil çevremde çok var hesabı kendisi ödeyen kız.

• Heryerde torpil gecilar kizlara

1|0
    0|0
    • Ya değil mi :D Çenemiz sağ olsun.

• Kullaniyorsalar 5-0 ondeler knk ragat ol 😅 dunyaya buda gelsem kizo lmak isterdm dusun yani bu kadar haksizlik yapiliyo

• Evet. Ama bence bu erkeklerin bize bakış açısıyla alakalı. Yani erkekler yıldızlı şeye değil de beyne önem verseydi , kızlar kitap okur araştırır öğrenirdi.

• Kadınlar her yerinden zewk alabilir 😂

1|0
    0|0
  • erkekler eline cebini attımı istediğini bulur ama kadın çantasında bulamaz :D ^^

1|0
    0|0
  • bir çoğu enine boyuna düşünmez, kocam çalışsın ben yiyim formatı :D :D

1|0
    0|0
  • Kıyafet derdi yok mu?
    Kızlar için de çok ucuz kıyafetler var.

1|0
    0|0
  • sünnet olan sen değilsin :(

1|0
    0|0
    • Adet olsan da sen değilsin :(
      Ağda yapan da sen değilsin :(
      Normal doğumu yapan da sen değisin :(
      Milli olan sensin , ama or. spu olan sen değilsin :(
      Doğum yaptıktan sonra çocuğa bakmak zorunda olup işi bırakan sen değisin :(

• Senin gibiler çoğunlukta olsa erkek olmayı istemezdik. Teşekkür ederiz. Senin gibiler de iyi ki var ^_^

• teşekkür ederim çok incesin :)

• Gelecek için pek endiseniz yok

1|0
    0|0
  • bir avantajı yok bana göre

1|0
    0|0
  • Kadın olmanın avantajı yok bence

1|0
    0|0
    • Bence de :/

• Utanmış olabilir. Bir kere daha dene. Aynı tepkiyi verirse sen yanlış anlamışsındır :/

• DeneyeceğimI hiç sanmiyorum çok þesekkur ederim cevaplarınız için içimi döktüm azda olsa

• Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 16

• Erkeklerİm avantajı yok bea bence erkek olmak zor :D

1|1
    0|0
    • Ya hu övün de onlar da bizi övsün :D

• Fiziksel olarak daha güçlüer bir kıza göre

• Tamam teşekkürler :D

• Kızlar sevgili bile yapsa kötü gözle bakılıyor sarılsa öpse ama erkek bunları yapsa oo denip alkışlanıyor, cinsellik yaşasa erkek olmuş oluyor artık ama kızlara bacım gözüyle bakılıyor. "Kız kısmı" her yerde ama "Erkek kısmı" denmiyor. Kız kısmının o saatte ne işi var dışarıda vesaire. Erkek aldatsa erkektir gözü kaymıştır oluyor kocandır deyip barıştırmaya çalışıyorlar ama kadın yapsa bitmiştir dışlanıyor.

1|0
    0|0
  • Dunya umurlarinda değil yav 😄
    Evde temizlik derdi yok
    Tecavüze uğrama dertleri yok evden istedikleri zaman çıkıp istedikleri zaman gelebilirler.
    Biriyle yattigi zaman milli olur irispi değil.
    Vs vs şeyler

3|0
    0|0
  • Saç dertleri yok ://

1|0
    0|0
    • Aydan aya berber. O da kısaltmak için. Yattığın gibi kalk gel evet. :D

• Beğendikleri karşı cinsi kafalarında halledebiliyorlar :( Ay dur ben yapmak istiyormuşum gibi göründüm ehehehe ^_^

• ahahahah :dd

• Regl olmamak

1|0
    0|0
  • duş almaları dışında çok bir avantajları yok :)

1|0
    0|0
    • :D Kız , erkekelre geçirecek olsam ben geçirirdim :D şu an övüyoruz :D

• Kıl tüy derdi yok istediğini yağabiliyorlar daha Özgürler sevgilisi olsa Babaları bişey demiyor erkek olmak istiyorum

1|0
    0|0
  • En önemlisi güç

1|0
    0|0
    • Evet ya. Fiziksel güçleri psikolojik güçe çevirmekte üstlerine yok :/

• erkeklerin ağda derdi yok
    fotoğraflarda güzel çıkma gibi bir çabası yok
    sivilcelerini taktıkları da yok
    fondotenim bitti derdi de yok
    valla hayat onlara güzel :D

1|0
    0|0
  • Makyaj ağda derdi yok

1|0
    0|0
  • Kahveye gidebiliyorlar

1|0
    0|0
  • Ben cinsiyetimden memnunum aslinda😅

1|0
    0|0
    • Memnun olman karşı tarafı övmene engel değil be bacım :D

• Oldu. O sakal nelere kadir de işte sıcak tutmasıyla övelim :DDD

• Karistirma simdi oralari😂😂😂

• Erkekler gece disari cikarsa toplum baski yapmaz

1|0
    0|0
  • Erkeklerin Regl olma derdi yoktur.

2|0
    0|0
    • Evet ya:( Bunu söyleyine sünneti örnek gösteriyorlar.

• @GüvensizimHemdeÇok Ama baştan kabul edersen dırdır etmenin zevki olmayacak ki :D :D

• Sennnn bu soruda Bir pantolon bir kot diye yakınan kadınn.. Ahh ahh. Yırtık jean ve salaş tshortu giy altına convers saçlarda temizlik modundaki gibi dagınık topuz kafada Çakma rayban gözlük oldgundada böyle samimi mi oluyorsunuz acaba çok merak ediyorum. Çünkü bu tarif ettigim tiplerin egolarını taşımak için yanlarında valiz büyüklügünde çanta taşıdıklarına şahit oldum ben. Lafım Meclisten dışarı :)

• Sonsuz bekletme itemi

1|0
    0|0
  • Lavabo sorunu yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...