Soyunmak kadın/erkek bedenini ucuzlaştırmıyor mu?

Kadınlar hani kapansın demiyorum ama çıplaklığa yakın olmalarıda bedenlerini basitleştirmiyor mu? Son yıllarda çıplaklık dünyada özgürlük adı altında çığrında çıktı ve çıplaklıkla beraber bir ihanet akımlarıda çoğaldı

1|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Aynen aynen abartmadıkça sorun yok ama bazıları bildiğin yarı çıplak ve birde bunu medeniyet gelişmişlik Vs gibi saçmalıklarla örtüyorlar Mehmet Akif Ersoy unok güzel bir sözü var
    " Medeniyet açmaksa bedeni desene hayvanlar bizden daha medeni." diye bence durumu açıklamış.

0|0
    0|0
    • Medeniyet bedeni açmak değil, insanların bedenini açma hakkına saygı duymaktır. Bunu idrak edemediğiniz için sizden bir halt olmuyor.

• afrika kabilelerinde cıplaklık herkes tarafından kabulleniyor ve onlara göre cinsellik abartılacak bir sey değil ama batıdaysa tam tersine insanlar cıplaklıgı kullanma derdinde moda p*rno tvler buna örnek çıplaklık para kazanılan bir sektör olmus

• @holyclitoris bak soran cevap verdi benim tekrar tekrar anlatmama gerek yok. He birde amerika derken yani afrikayi arkadas anlatti ama bizim ulkemizin insanlari genelde avrupa amerika meraklisi oldugu icin orayi ornek gosterebilirdin diyorum

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan mucevherlerini nasil sakliyosa kadinda bedenini saklamali oylr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkesin hayatına kimse karışamaz o bu şekil giyinir şu bayan bu şekil giyinir

0|1
    0|0
  • Basitlestirmiyor

0|0
    0|0
  • Kim nasıl isterse öyle görünsün.

0|0
    0|0
  • Ucuzlastiriyor.

0|0
    0|0
  • Herkesleşiyorlar sadece.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her zaman soylerim kendine guvenmeyen bedenine guvenir diye

0|0
    0|0
  • Kime göre basitleşiyor? Kızlar açılınca erkeklere göre mi basitleşiyor dersin? Madem basitleşiyor neden hala kapalı kızlara , erkekler , açılanlara kıyasla daha az değer veya önem veriyor?

0|0
    0|0
  • sen ozaman kapalı bedenlere yönel biz ucuz olanını alırız. pahalısı senin olsun

0|0
    0|0
  • Neden basitleştirsin ki? Bence insanların kendi bedenlerini utanılacak bir şey olarak görmesi basitleştiriyor.

0|0
    0|0
  • Pazarda soğan patates bulunur.
    Altın mücevher değil...
    Bu da aynı hesap işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...