Evde Bir Şeyler Bozulunca Nasıl Tamir Yönetimi Uyguluyorsunuz? Tamir Ettiğiniz Eşyalar Çalışıyor Mu?

Evde Bir Şeyler Bozulunca Nasıl Tamir Yönetimi Uyguluyorsunuz? Tamir Ettiğiniz Eşyalar Çalışıyor Mu?

İyi Günler Dileriz Efendim Umarım İyisinizdir :)
Evde Bir Şeyler Bozulunca Nasıl Tamir Yönetimi Uyguluyorsunuz ? Tamir Ettiğiniz Eşyalar Çalışıyor Mu ?
#pilavüstü #İnatetmetamirciyever :)

2|1

En İyi Kız Görüşü

• şarj aletlerim genelde kedilerim tarafından parçalandığı için bazen gece yarıları kalkıp kabloları söküp birbirine bağlayıp çalıştırıyorum 😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dolapların vidaları, Buzdolabı kolu, Kumanda, TV, Çanak, PC, Telefon, Saat, Küçük mutfak aletleri. Herhangi bir lisansım olmamakla birlikte hepsini tek başıma tamir ediyorum. Taliplerimi selamlayıp. İş kurumlarından cevap bekliyorum. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendim tamir ederim. Misal tatile ciktim evdeki ciceklere damla sulama sistemi yaptim. Hesaplarima göre ortlama 4 dakikada 1 damla damliyor her saksiya

0|1
    0|0
  • Kanka evde ki çamaşır makinası buz dolabı tv leptop pc modem elektrik.. vs her türlü soruna ben bakarım ve YAPARİM😊😊

0|1
    0|0
  • Duvara vuruyorum pilini ısırıyorum.

0|1
    0|0
  • kanka en iyisi cihazın üstüne kurşun dökme adetini uygulamak bakarsın kendi kendini tedavi eder :D

0|1
    0|0
  • elimi deydigim ambeleye kalkıyo aslında ben ustayım elimden her iş geliyor

0|1
    0|0
  • Çalışan da oluyor çalışmayan da. Yukarıda sıralı olanları neredeyse hiç kullanmam.

0|1
    0|0
  • aynn.

0|1
    0|0
  • Evet knk ben hallederim genelde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...