Ben bazı dinlere ve bazı ırklara saygı duymuyorum ve bundan da gurur duyuyorum. Irkçıyım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Ben bazı dinlere ve bazı ırklara saygı duymuyorum ve bundan da gurur duyuyorum. IrkçıyımSiz ne düşünüyorsunuz?

• Saygı duymak zorundasın
    48% (11)41% (7)45% (18)Oy Ver
  • Senin saygına ihtiyacımız yok
    30% (7)12% (2)22% (9)Oy Ver
  • Saygı duymak zorunda değilsin
    22% (5)47% (8)33% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Umarim benim irkimi seversin nefret etmeni istemem.
    Dinler ve irk konusunda saygi duymayana dumam okadar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Irkçı insanlari svmem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eyvallah, saygı duyma ama bunu insanlara empoze etmeye de çalışma. Kimse senin kalbinin ne kadar kötü olduğunu görmek zorunda değil.

2|2
    0|0
  • Bende öyleyim

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir insanın seçimi senin özgürlüğünü kısıtlamadığı sürece saygı duymak zorundasın. Örneğin ben seni öldürmek istiyorum bana saygı duy diye bir şey olamaz. Senin kişisel haklarını ihlal ediyor çünkü. Hele ki ırk insanın hiç seçimi değil. Bu yüzden saçmalık. Her Türk iyidir, her Kürt kötüdür diye bir olay yok. Zekası ortalamanın altında olan biri ancak böyle düşünür.

0|1
    0|0
  • IRK diye bişey yoktur güzel kardeşim. Sen annen ve babanın karmasısın. onlarda kendi annesinin ve babasının. listenin en başına doğru gidicek olursan sen biraz ondan ve birazda bundansın. Herkes öyle. tam anlamıyla ne Türk olabilirsin nede Kürt. Millet dediğimiz şey damardan akan kanla değil ortak bir payda ve kültürle oluşur. Yoksa senin damarını kesince damarından al beyaz felan mı akıyor?

İlla ırklara inanmak istiyorsan gözü çekiklerin tek bir ırk olduğuna, beyazilerin ve siyahilerin teker teker bir ırk olduğuna inanabilirsin. :) Çünkü aynı genetik havuzuna sahipler ve aynı fiziksel özellikteler.

0|2
    0|0
  • Peki senin hangi ırktan olduğun belli mi de ırkçılık yapıyorsun pardon

0|2
    0|0
  • İnsanların seçim hakları ellerinde olmayan şeyler için kimseyi küçük göremeyiz bu yüzden dil, ırk, cinsiyet, cinsel kimlik vs gibi şeyler aşağılanacak şeyler değil ama din konusunda katılıyorum sonuçta dini insanın kendi seçebiliyor

0|2
    0|0
    • Dini insan kendi seçebilir demişsin. Türkiye'deki Şintoist sayısı ve Müslüman sayısı kaç? Peki Japonya için durum ne ya da İsrail?

• Kimlikte yazılana bakmıcaksın sen, o zorla bir dayatma resmen, bende dr islam yazıyor ama islamın bir zerresine bile inanmıyorum, kendi seçimim istersem hristiyanda olurum bunu demeye çalıştım

• Şekerim ruhum cografya olarak suriye gibi benim :) Dünyadaki tüm kürytleri sevmem. ;) araplarinda %2 lik kismini severim. Zazalarinda %10 lik kismini severim. Ama orysp cocugu kürytleri babam mezardan ciksa yine sevmem. ;) Lazı, çerkezi severim. Dinlerede saygi duyarim. Ama alevileri, süryanileri sevmem. Sadece Türk alevilerini severim. Tek tükte sevdigim arap alevileri var. :-D

0|1
    0|0
  • Kürt ya da Arap degilsin demişsin bir arkadaşa yorumda... Nooluyo kürt arap olunca

0|1
    0|0
  • bende sendenim👍

0|1
    0|0
  • Ben bana saygı duymayana saygı duymuyorum

0|1
    0|0
  • Kişisel mesele sana kalmis duyup duymamak

0|1
    0|0
Yükleniyor...