İnsanlarin icine karismak amma zormus ya?

sevgilim varken arkadasa ihtiyac duymazdim onbeste bir gider gorusurdum hepsiyle. bazen ayda bir. o da kopmamak icin ihtiyac duydugumdan degil. ne dedikodu dinler ne taraf tutmak zorunda kalir ne de birilerini idare etmek durumunda hissederdim kendimi. muhabbetimi eder eve donerdim sessiz sakin.
sevgilimle ayrildigimizdan beri sık sık arkadaslarimlayim ama inanilmaz yorucu. birilerini idare et, dedikodu dinle fikrini soyle yapmacik yapmacik gulumse bildigin yoruluyorum bunlari yaparken. gorusmeyince de yalnizlik katlanilmaz oluyor boguluyorum bu sefer. iki ucu b. klu degnek yani.
bir ortasi yok mu bunun?

Güncellemeler:
bu gece beni rahatsiz eden kim varsa hepsiyle arkadasligimi bitirdim. artik katlanmak zorunda olmadigim biri gibi davranmak zorunda degilim.
yalnizlik yapmacik olmaktan daha iyi.
gonlum isterdi ki insan gibi bitsin, ama malesef tartisarak bitti.

0|1
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar; genelde ikiyüzlüdürler,
    insanın 10 arkadaşı varsa,
    bunlardan 1 ya da 2'si için gerçek dost diyebiliriz.
    Gerisi yalandır.

Bunun çözümü, yeni bir sayfa açıp,
    yeni bir sevgili bulmak.

1|0
    0|0
    • bir tane dostum var evet. o da evlendi baska sehire gitti malesef bende digerlerine kaldim. ben dort dortlugum mukemmelimde demiyorum ama en azindan ayni masada oturdugum insanin arkasindan konusacak kadar cibiliyetsiz degilim. haliyle cok yoruluyorum olaylari izlerken kendime kizim napiyosun burda mutsuzsun kalk eve git diyorum. evde de tek basima kalinca dusunmek istemedigim seyleri dusunuyorum oyle de mutsuz oluyorum. sevgilimle ayrilali alti ay oldu iliskimiz dort sene surmustu hayatima kimseyi almadim. sizce gec mi kaldim bunun icin? icimden de gelmiyor hic yeni sevgili. ama boyle de biryere kadar biliyorum.

• ben tesekkur ederim size.

• Rica ederim.
      İyi geceler...

En İyi Kız Görüşü

• bu bazen banada oluyor ya. asosyal olmak istiyorum insanların yapmacıklığından :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yok o işler sarpa sarıyor. Arkadaşlarla bir yere kadar. Kimse senin derdini sıkıntını gideremeyecek. Biraz daha zaman geçince bu sefer yanlarında takılmak sıkıntı verecek sana. Yine başa dönecek özleyeceksin. Şu an dedikodular şakalar ne bilim tatlılıklar falan zamanla onları daha iyi tanıyacaksın. Tanıdıkça da daha çok soğuyacaksın :D Umarım bir iki tane dostun olur sabah akşam onlarla takıl yeter.

1|0
    0|0
  • Sevgilimden ayrıldıktan sonra sadece arkadaşlarımla takıldım. Ve kendimize dün belirledik sadece cuma akşam veya cumartesi akşam bir yerde toplanıyoruz ve 1 tam gün vakit geçiriyoruz. Herkes çalıştığı için normalde kimse kimsenin dedikodusunu yapmıyor vakit bulmuyor zaten. Birde yaşlarımız aynı ve 4 veya 5 kişiyiz her hafta aynı yerde aynı kişiler ile görüşüyorum. Sebebi de senin yaşadığın durumu yaşamamak için. Bu konuda biraz şanslı birazda iyi arkadaş seçiyor olman lazım. Yoksa dışarısı tamamen suni insanlarla dolu. Dışarı her çıkışımda kadıköyde , caddebostanda sahile filan gidiyorum oralarda bile saçma sapan insanlarla dolu olduğundan darlanıyorum. Onun için sadece özel arkadaşların olacak onların dışında vakit ayırmana gerek yok zaten işi düşen sana ulaşmaya çalışıyor :) Bol şans şimdiden :)

1|0
    0|0
  • ufff hayat şimdi başlıyor :D burada bu kadar insan bu konudan müzdarip :D bence bide işin bu tarafından bak 27 yaşında farkına vardın, mükemmel olmalı yıllarca bir haber yaşamış olmak :D

1|0
    0|0
    • ahahahahahaah ayyyy yasimi yuzume vurma yaaaa😂😂😂😂 birazdan iftara gidicem ve asla olmak istedigim bir ortam degil gitmesem bir dert yapayalniz kaliyorum gitsem ben mutsuz oluyorum. nankor muyum neyim cozemedim😊😊😊 alttaki kizda abla sen daha ciddi seylerle ugras kac yasina gelmissin yazmis. guzellimle sunlari cebimden cikaririm yasin cok be diyerek bel. altimdan vurduklarini saniyolar bu da beni delirtiyo zaten😊😊fiskiran ozguvenimi alip gideyim hazirlanayim ben😊

• Üzgünüm ama Sana kötü birşey söyleyeyim mi? Aramıza hoşgeldin.

1|0
    0|0
    • 😂 cok yorucu biliyor musun.

• Bu zamanıda böyle geçireceksin artık ama sen şimdiden başla bir sevgili yap kurtul bu dertten. Arkadaşlar yine de iyidir hiç olmayan ne yapsın?

• evet hic yoktan iyidir haklisiniz. sevgiliye henuz hazir hissetmiyorum kendimi.

• insanlar bu kadar sahtekar olduğu için zor geliyor sana. kendi halinde bir insansin bir de o yüzden. ama tuttum seni helal olsun

1|0
    0|0
  • Sevgilin ortası

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar, hayat arkadaşının ikamesi olamıyor. Onlarla bir yere kadar. İnsan bir kere aşık olmaya gorsun, hiç birsey eskisi gibi olmuyor..

1|0
    0|0
    • ne guzel soylemissiniz. nasil da dogru.

• ben hala gecemedim insallah sizin gibi gecerim biter😊

• Geçer zamanla, hiç birşey sonsuza kadar durmuyor netekim. Yalnız yalnız yaşıyorsanız bu iş çok daha zor.

• yeni sevgili bul :)

1|0
    0|0
  • Bence kafanı dinlendir,, salla gitsin

1|0
    0|0
  • dedikodur iyidir be :)))

1|0
    0|0
    • yok ya.. ondk once masadan kalkan hakkinda konusuyorlar mesela. bu cok itici adice. ve savunma geregi duyuyorum henuz kalktigi sandalye sogumadi siz ciddi misiniz Şu an diye.
      boylesi iyi degil.

• şaka biyana işiniz zor

• Evwt insanlar bildiğin gibi olmuyor kavun 🍈 değil koklayarak seç 😊😊😊

1|0
    0|0
  • arkadaşlık birilerini idare etmek, dedikodu dinlemek, fikrini soylemek, yapmacik yapmacik gulumsemek değil seninki arkadaşlık değil bık atma.

0|0
    0|0
    • sanane? canim bo k atmak istiyor sanane?

• etmesinler sanane? yahu reelde karsimda tir tir titreyecek bebeler babalarinin aldigi telefonlarda yazarken nasil da hur nasil da cesur.
      bak seni kaale alip bidaha diyorum, sanane?

• bu arada profilinde futbol editoru yaziyor. sen once bezden kurtul altina isemeyi birak sonra editor ol sanal bebe😂

• Var. Adıba yalnızlık deniyor. Sürekli böyle iki yüzlü yaşayacağına ya kendin ol ve oyunu bırak ya da onlarla nadiren görüş.

0|0
    0|0
    • yalnizligi sevmiyorum.

• Elinde iki tane sevmediğin yol var. Başka bir yol da yoksa hangisini seçeceksin? Zira şu anki halinden de memnun değilsin. Öyleyse dürüst ol ve bundan hoşlanan kişilerle arkadaş ol.

• Karıya bak, no frost buzdolabı gibi..

0|0
    0|0
  • Galiba sen maydanoz oluyorsun

0|0
    0|0
  • kanka tek kelimeyle bu işler zor işler :D

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• boş ver bu işleri abla ya, daha ciddi konulara yönelmeli senin yaşında biri

0|1
    0|0
    • tamam ablacim oyle yaparim

• insallah senin icinde hersey cok guzel olur tatlim. mesela 27 yasina geldiginde benim kadar guzel olursun insallah. optum by😘

• İnşallah ablacım, çok teşekkür ederim <3 :*

Yükleniyor...