Sanırım biraz psikolojik biraz da tuhaf bir sorunum var?

yaklaşık 1.5 yıllık bir ilişkim var. ilişkimiz başladığından beri ikimizinde arkadaşları sıra sıra biz ayrılalım diye ellerinden geleni yaptılar. çoğu sarsıntıyı sağlam atlattık. birbirimizi bırakmadık yanlış insanlarla aramıza mesafeyi koyduk, gerekenleri de hayatımızdan çıkardık.
hiçbir zaman "sevgili bulunca arkadaşı satma" olayı yaşamadım, yaşatmadım. erkek arkadaşıma tercih yap da demedim. zaten çok düzgün ve gerçek arkadaşlarımız olsalardı biz ayrılalım diye yalanlar dolanlar, oyunlar çevirmezlerdi diye düşündüm hep. nitekim mesafeyi koyunca bişey eksilmiş gibi de hissetmedik.

Ama son günlerde erkek arkadaşım arkasından laf ettiği "zaten şöyle böyle" dediği 3-5 kişiyle yeniden görüşmeye başladı. tabir-i caizse laflarını yemeye başladı. nedenini sorunca "olan oldu akıllanmışlardır seni sevdiğimi herkes anladı" diyip geçiştiriyor. Ama ben açıkcası rahatsızım.
Çünkü bu insanlar yine ayrılalım diye ellerinden geleni yapıcaklar.
ben mi? ben söylediklerimi yemedim. bugüne kadar hiç yemedim zaten. Onun arkadaşı olduğu halde, benimle görüşen insanlarla da görüşmemi istemedi. Bunları da olgunca karşıladım peki dedim. empati yaptım ben olsam bende istemezdim. düşünsenize sizin arkadaşınız sizle küs ama sevgilinizle gayet buluşmalar gezmeler? istemedi, tamam dedim.

Fakat şu an görülen şöyle bir tablo "bu kız bizim arkadaşlığımızı bozdu, bak gördün mü sen arkadaşsız kaldın."
halbuki arkadaşsız kalan benim gibi bence :)
sizce bu durumda ne yapabilirim? nasıl bir yol izlemem doğru olur? fikir almak istiyorum sadece.

not: "erkek arkadaşınla konuş" önerisini tabikide çooook öncesinde aklıma getirip denedim.
sonuç: amiyane tabirle "he diyip geçti" :) sanırım çok da önemsenmiyorum bu konuda.

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben psikolog okuyorum istersen ozel e gel yadimci olabilirm

0|0
    0|0
    • gerçekten mi ya teşekkür ederim gerçekten üstümde tez çalışması dahil her türlü şey yapabilirsin iznim var :)

Yükleniyor...