Türk olmak bu muydu (videoyu izleyiniz)?

Türk olmak bumuydu? İhtiyacı olana yardım etmekdi Hem türklük hem müslümanlıkda. Bu videodan sonra utandım gerçekden o kadar şehit aç olan insanlara 1 parça yemeğini vermiyen adamlar içinmi?

Güncellemeler:
++++++++++
ne oldu kımse cevap veremyıor

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Gercektende duygulandım yok böyle birşey.

0|1
    0|0
    • ben daha cok utandım o yok dıyen ınsanlar nasıl turk bılemedım? Turluk bu muydu o kadar sehıt bu ınsanlar ıcın mı anlamadım?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum video da kızdan istediği sahneye bak. üstü pırıl pırıl. yakada kulaklık. geliyor yemek ver? sefkat edilecek bu nokta yok burda. vede kamera cekıyor. gizli çekim değil yanı anlasılıyo. ızın almadıgın ıcın mıllette sınırlenıyor o kamerayı gorunce

0|0
    0|0
    • dıger turlu ustu bası yırtık halde ısteyıncede bunların hepsı yalancı bızı kandırıp parası ıstıyor vs benzerı seyler denmıyor mu? Kamerayı gorunce mı tepkı verıyor vıdeoyu dıkkatlı bak kardesım

• Kardesim haklisin ona lafim yok. ihtiyaci olan bir insan dilenmez ki. Dinimize gore dilenmek var mi yok. Senin karnin ac olur benden istersin 10 lira veririm bu karin doyuruyo mu evet. Sen bir baskasindan yine istersen bu haramdir. Sosyal deney yapmislar guzel evet ama dalga gecer gibi olmus. Gulumseyerek gelip yemeginden alabilir miyim diyo olacak sey mi. Birde nasil geri cevirirler anlayamadim. Ben olsam yapamam abi ya vatandaslarda hep yuzsuzmus

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...