Yıldım arkadaşlar artık dayanamıyorum :( ?

Ben çok çirkinim. Çirkinim diye dalga geçiyorlar hele o alaycı bakışlardan yıldım artık :( Girdiğim her ortamda böyle üçüncü sınıf insan muamelesi görmekten çok yıldım arkdşlr :( Hani ırkçılık kötü bisey ya çünkü insanın kendi seçimi değil yani aynen çirkinlikte böyle. Ama malesef toplumun yazılı olmayan kuralları var bazıları böyle hor görülüyor ben cok cektim bundan akraba büyükleri toplanır muhabbet eder güzel olanlara övgüler yağdırılır onlara talipler çıkar ya ben:( artık dayanamıycam galiba intihar etmeyi bile düşündüm. Kimse yaşayamadan anlayamaz bunu inanın bana :( sürekli dalga konusu olmak aşk hayatı zaten 0. Bu gidişle üniversite bile okumak istemiyorum hayattan zevk alamıyorum çünkü çirkinim ben düşüncelerimin hiçbir önemi yok

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eminim gayet güzelsindir ama sen kendini öyle görüyorsun çevrende birkaç kendini bilmez böyle yorum yaptı diyede sen herkes böyle düşünüyo benim hakkımda konuşuyo sanıyorsun kendine haksızlık etme.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canim sana su kadarini soyleyim simdi burda bir suru insan sana o sana cirkin diyenler guzellere övgüler yagdiranlar icin sacmaliyor iste onlarin dusuncesi karakteri bu kadar dicekler ama senin duymak istedigin bu degil biliyorum cunku sen de zaten fazlasiyla biliyorsun onlarin karaktersiz olduğunu bunu tekrar tekrar soylemek senin icini rahatlatmayacak ama suna inanıyorum ki bakimli olmak guzel olmaktan daha daha onemli internetten tuyolar bak bir cok erkek guzel kizdan ziyade bakimli çekici insani sever ve oturmasini kalkmasini bilen kişiyi insanlar daha hoş gorur sen diksiyonuna dusunce yapina ozen goster biraz da bakimli ol suslen ama boyle altinlar takip renkli seyler giy demiyorum zarif sade sana yakisani giy bak nasil oluyorrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen neden dışardan konuşan insanları ciddiye alıyosun ki bırak istediklerini söylesinler ve sen de alınmak yerine gülüp geç. Eğer gülmek yerine kafaya takarsan insanlar daha fazla ustune gelirler. Sırf dış görünüş için yanında olmayan insanlar hiç olmasınlar zaten ne gerek var iyi gün arkadaşlıklarına takılma bunlara hiç bir insan ya da düşünce senden hayatından ve fikirlerinden önemli değil :)

0|0
    0|0
  • Her kadın makyajla güzel olabilir

0|0
    0|0
    • Malesef makyaj sadece güzel olanları daha güzel yapıyor

• arkadaş çevreni değiştir birde çirkin kadın yoktur spor yap fiziğine önem ver bakımlı ol daha iyi hissedeceksin emin ol

0|0
    0|0
  • güzelsindir de sana çirkin geliyordur bence

0|0
    0|0
    • Peki insanlar niye alay ediyor tipimle

• insanlar alay etmeye yer ararlar zaten
      alay ettikleri kişileri kıskanırlar da ondan alay ederler
      benimle de alay eden çok oldu ama ben hiç bir zaman onlar kırılmasınlar diye bir şey söylemedim.
      ve doğrusunu yaptığımı sanıyorum.
      ve benimle alay edenlerle de arkadaşlık kurmam asla

• Allah seni böyle yaratmış buda senin imtihanındır benim kafayla yaşamayı hiç istemezdin mesela.

0|0
    0|0
    • Ne var ki kafanda nasıl yani

• Yani bende yakısıklı değilim ve umrumdada değil seninde olmasın biraz dalga geç kendinle ınsanlar senin için bu kadarda önemli olmasın.

• arkadaş çevreni değiştir

0|0
    0|0
  • Bacım dertleşme istersen ozelden mesaj atabilirisn

0|0
    0|0
  • İnsanların senin hakkında ne düşündüğüne takılma sıkma kendini akışına bırak

0|0
    0|0
  • evet aynen yakışıklılar ve güzeller yaşıyor hayatı

0|0
    0|0
  • kendini olduğun gibi kabullenmeyi öğrenmelsin başkan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Öyle düşünme bence bu muamele çevrendikelerin davarlığı senin suçun değil.
    Kendini ilme ver senin gibi toplumdan uzaklaştığını hisseden insanlar bir uğraşla ilerleyip herkesin gıbta ettiğin ve eskiden yaptıkları hatalara utandığı bir konuma geliyorlar. Bilimde ilerle akademik kariyer yapmanı önerrim.

0|0
    0|0
  • Cok yanlıs dusunuyosun ne kızlar bılıyorum yuzune bakılmıyofu ama erkeklerı parmagında oynatıyodu tarzını deısırtır bıraz farklılık yap herkesın bı güzellıgı vardır

0|0
    0|0
  • Hayır bir kişiyi var eden iç güzelliğidir. Senin çevren kötü asıl anormal olan onlar. Böyle düşünmeni istemiyorum

0|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır demişler. Bana da söyleniyolar amaaan. Bir elimde cımbız bir elimde ayna umrumda mı dünya

0|0
    0|0
  • kız deme öyle lisedeyken falan bende cok çirkindim hatta şimdi o fotoğraflarımı gören inanamıyor ben olduğuma üniversteyi kazan sen git gerisi çorap söküğü gibi gelir takma milleti

0|0
    0|0
  • Boşver amaaan

0|0
    0|0
  • Güzelsindir eminim , çevrendekilerin yaptıkları yüzünden canını sıkma

0|0
    0|0
  • Notre dame'ın kamburumusun sanki düzeltilebilir birşey takma kafaya.

0|0
    0|0
  • bana özelden yaz bir

0|0
    0|0
  • Öyle düşünenleri öyle muamele yapanları öldürmek istiyorum. Ya kızım kim bilir kalbin ne güzel senin. Başlarım kaşına gözüne orasina burasına. Sen de böyle düşünüp durma.

0|0
    0|0
    • Bu devirde kimse içine bakmıyor dışın güzel değilse içinin bir önemi yok

• Her insan öyle değil ki güzelim. Genelleme bence.

• Nerelerinden hoşlanmıyorsun örneğin çok şişmanım ağzım çok büyük dudaklarım ince gibi...

0|0
    0|0
    • Yüzüm çok küçük dudaklarım ince gözlerim küçük gözlüklüyüm ellerim ayaklarım büyük bacaklarım ince değil kilo sorunum yok bunları şikayet etmek için yazmıyorum ama

• Lazer ve ya lens tedavisiyle gözlüklerden kurtulabilirsin ellerle ayaklar zaten dikkat çekmezler kendine bakarsan çirkin degilsin

Yükleniyor...