Bir İlişkide Siyasi Görüş önemlimdir Sizce?

Biriyle Evlenecekniceksiniz Ciddi düşüneceginiz birinin siyasi görüşüne önem verirmisiniz?

Güncellemeler:
güncel

1|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

• Çokta bir önemi yoktur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Önem veririm cunku hem kendimizi birbirimize yakin hissederiz. Hemde o insanla ileride hayatimi birleştirerecegim sonuçta cocuklarimiz oluncada ister istemez o goruse gore yetisecek. Ozellikle karsimdakiyle siyasi gorusum uc boyutlarda farkliysa baya sıkıntı yaratır ama farkli olup birbirimize saygili olursak onemsemem diyecegim ama bu devirde oyle olabilecegini sanmiorum. Siyasi gorusumiz farkli diyede sirf ondan ayrilmam ya da bir iliskiyede baslamamazlik etmezdim ama tabiki ayni olmasini isterdim o ayri.

0|0
    0|0
  • evet bence önemli siyasi görüş. Benm babam bile önem verir evleniceğim erkeğin siyasi görüşüne

0|0
    0|0
  • Evet önemli, hiçbir siyasi görüşü savunmuyorum ama terörü savunan bir görüşü destekleyen birini istemem

0|0
    0|0
  • Meslegi icabi politika ile ilgiliyse sorun olabilir... yoksa herkesin görüsü kendine derim, onunda böyle düsünmesi gerekir ki sorun cikmasin... yoksa zor...

0|0
    0|0
  • Önem veririm

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Önemli

0|0
    0|0
  • evet tabiki önemlidir

0|0
    0|0
  • Veririm evet

0|0
    0|0
  • Evet. Zaten siyasi görüş karaktere de yansır.

0|0
    0|0
  • Hdp gibi partilari tutmasın da harici önemli değil

0|0
    0|0
  • Evet önemli.

0|0
    0|0
  • değildir. tabi akpkkli değilse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• benim için siyasi görüşü çok uç noktalarda olmadıkça yani vatana ihanet olmadıkça seversem pek önemli olmaz ama uyumlu olması tabiki daha iyidir en azından yakın görüşler olması zıtlarda illaki bir zıtlık çıkıyor bu sizede bağlı.

0|0
    0|0
  • Evet önemli

0|0
    0|0
  • Hdp komünist vs gibi partiler harici bişe demem anayasanın ilk 4 maddesine aykırı düşünceli bir parti ve kendi görüşü olmadıktan sonra

0|0
    0|0
  • Önem veririm. Her görüşe açığım sadece körü körüne bağlı olanlara karşıyım. Hiç bir düşünce akımı kusursuz olamaz çünkü.

0|0
    0|0
  • Tabikide bro teröristlerle işimiz olmaz.

0|0
    0|0
  • Ayni bayragi savunup ayni vatani sevdigimiz surece sorun degil. Ama ülkücü bir yarim olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • önemlidir

0|0
    0|0
  • Onemlidir.

0|0
    0|0
  • vermem

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Malesef Türkiye'de çoğu kişi önemsiyor. Zihniyetimize...

0|0
    0|0
  • zitliklar birbirini tamamlar... farklilik iyidir

0|0
    0|0
  • Tabiki. karşıt biriyle bir ömür geçmez.

0|0
    0|0
  • Bana göre siyaset boş iş, partisi dininin önüne geçenleride duydum öyle olcaksa kalsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...