Kadın erkek eşittir diyorsunuz?

Ama en ufak tartismada ben kadinim sen bana şunu bunu diyemezsin diyorsunuz? Hani eşittik? Madem esitsek iki erkegin kavga ederken sen bana şunu deme ben erkegim demesi kadar sacma oluyor. Kadin erkek esit olamaz. Adalet baska. Esitlik baska.

Güncellemeler:
Esitligin hak ve ozgurluklerle ilgili oldugu, o bakimdan denk oldugumuz ama fitraten denk olmadigimiz gorusleri var. Ama nedense alakali alakasiz herseyde bir esitlik vurgusu yapiliyor.

Evet esit degiliz kadinlar erkekleri sindirmeye calisiyor.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• bir soz var kadın erkek eşit değil EŞTİR yani anahtar kilit enzim substrat ayrıyken degıl butun oldugunda anlam kazanırız ama saygılı olmalı bırbırne deger vermeli

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın erkek tabiki eşit değildir bu yaratılıştan beri böyle eşit yaratılmamışız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• Katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Ne eşitiz ne de dengiz ama ortak yönlerimiz olduğu kadar farklı yönlerimizde var ama konu adalete geldi mi ikisi de insan olduğundan eşittirler

0|1
    0|0
  • Kimse eşit değil ne kadin ne de erkek ne de baska bisey sabancinin veya koçun bir oğluyla eşit misin ya da engelli bir şekilde dogan cocukla da eşit değilsin kimse kimseyle eşit degil ve hic bişey adaletli değil

2|0
    0|0
  • ne eşiti be kadına bir tokat at bakalım neler oluyor

0|1
    0|0
  • Madem eşitiz bundan sonra erkek istemeye gelsinler

0|1
    0|0
Yükleniyor...