Günümüzün en büyük hastalığı asosyallik hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Soru açık ve net, görüşlerinizi ve reçetenizi paylaşın.

Güncellemeler:
Arkadaşlar, hastalık derken sorun demek istedim. Lütfen yanlış anlaşılmasın.

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

• Belki de asosyallik hastalık değil bir tür şifa bir tür korunma şeklidir...
    bak insanlara ne kadar da değiştiler... nerde pis, aptal, ezikleyici, küçük düşürücü, onur kırıcı, kalp kırıcı hareket varsa git gide fazlasıyla artış gösteriyor... belki de bugün asosyal olan insanların bir çoğu bu sebeplerden korunmak için böyledir...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Sosyal medya
    Ve akıllı
    Telefon kullanimi arttii
    Insan insanliktan çıktı
    Bır araya geldiğimiz de bile
    Telefon elimizden düşmüyor
    Konuşacak
    Konu
    Bulunacak ortak payda kalmadı

0|1
    0|0
  • Buna sebep olan sosyal medya ve televizyon

0|1
    0|0
  • Teknolojiyle alakalı. herkes bireyselleşti. yardım fedakarlık gerçek sevgi ve arkadaşlık bunlar önemini gitgide kaybediyo malesef.. geriye dönmek ne kadar mümkün Allah bilir

0|1
    0|0
    • google yardımcı olacakmış artık bizlere.

• Aslında bilgi çağında değiliz. kimse hiç bişey bilmiyor.

• Bu kadar katil ve sapık arasında makul bence komşumun önündeki araç saldırıya uğrarken kahveler takır takır taranırken kim vurduya gitmek var artık işin ucunda. Çok sosyalliğe gerek yok bence arada lazım.

1|0
    0|0
  • Asosyallik çok hoş. Online oyunlar, online siteler, online ve güncel haberler, bilgiler. Ama yeri geldiğinde sosyal biri oluyorum.

0|1
    0|0
  • Asosyallik bir tercihtir şu an :D mutlaysa devam etmeli öyle boşversin zaten kişi kendi kendine yetebilmeli arkadaşım ;)

0|0
    0|0
  • Asosyallik tabi k

0|0
    0|0
  • Öyleyiz yapacak bir şey yok :D

0|1
    0|0
  • Valla üzülüyorum. Dışarıda hayat var. İnsanlara karışın. Etkinliklere katılın. Farklı olmaya çalışın. Kendiniz için çalışın.

0|1
    0|0
  • Dersler buna itiyor bende seviyorum

0|1
    0|0
  • Her 3 kişiden 2sinin yaşadığı problemdir. Çocuklar dışarıda oynamak yerine tabletle oynamaya devam ettiği sürece de devam edecek

1|0
    0|0
    • Ebeveynlerin sorunu bence. Aman bana bulaşmasın, teknoloji çöplüğüyle oyalansın.

• Umarim iyilesirler

0|0
    0|0
  • kuru kalabalıktansa kalıtelı yalnizlik arkadaş insanlar fesat haset bu nedir anlamadım ya icten ve samimi bir dost bulamazsın sadece vakit gecirmek amac benim vaktim degerli

0|0
    0|0
  • asosyel olmayın tedavi olun adamı hast ETMEYN LAN

0|0
    0|0
  • Asosyalim asosyalsin asosyaliz 🙋🙋

0|0
    0|0
  • Ben değilim diğerleride umrumda değil

0|0
    0|0
  • kotu bişey asosyal olmayın

0|0
    0|0
  • bunu burada takilanlarin cozmesi biraz komik. baligin bisiklet surmeyi ogretmesi gibi bisey

0|0
    0|0
  • Asosyallik hastalikmiymus ben severim yaliniz yaliniz dilasmayi 😶

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Asosyallik iyi ama kötüdür insanlardan sıkıldığım zaman asosyal olup kendimi bilgisayara oyunlara veriyorum

0|1
    0|0
    • Kısmi olunca sorun olmuyor, o hepimizde de var kardeşim ama devamlı olduğunda problem başlıyor.

• Kesinlikle öyle ama zararı yok bence :D

• Yapı meselesi aslında. Dışardaki boş beleş insanlarla muhatap olacağina bazen iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • hastalik ne demek? hadi gel tartışalım.

0|0
    0|0
    • kişinin fizyolojik ve psikolojik özelliğini etkileyen, prognozu ve anamnezi belli olan sıkıntı.

• Öyle mi dersin? Orada betimleme yaptığım gün gibi aşikarken, neyse :) sen çok yanlış anlamışsın soruyu.

• a sosyallik hastalik degil tercihtir.

gunumuz psikiyatri dunyasi der ki "bu dönemde psikolojik sorunu olmayan kisiler normal değildir."

• Degilin bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...