Sizce ahlaklı bir millet miyiz?

Her gün binlerce çocuk evliliği yaşıyor ve insanlar "Öyle şeyler doğu oluyor sadece" diyerek görmezden geliyor.

Bir çok kadın şiddet görüyor hatta öldürülüyor.

Her 3 çocuktan biri istismara uğruyor.

Öğretmen tarafından istismar edilmiş 17 yaşında çocuk halk tarafından suçlu bulunuyor.

Gerçekten batıyı eleştirme hakkınız var mı ahlak konusunda?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Elestirme hakkımız var da önce özeleştiri yapmalıyız

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• atalarımızın çok ahlaklı oldukları kesin ama şimdi pek ahlaklı olduğumuzu sanmıyorum ne ahlak kaldı ne ar

0|0
    0|0
    • Atalarımız ahlaklıydı derken neyi kastediyorsun?

Eskiden çocuk evliliği ve çokeşlilik daha fazlaydı, bu mu ahlak?

• Yarım akıllı sözde ahlaklı bir milletiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ahlak konusunda eleştirme hakkı kimsede yok zaten. Ülkemiz batılıları kötü huylarda geçtiği kadar ilimde ve bilimde geçebilse keşke.

0|0
    0|0
  • Eh batıya nazaran çoook daha ahlaklıyız orası kesin.

0|0
    0|0
  • Gittikçe ahlakı bozulan bir milletiz bu bir gerçek... Batılılaşma adı altında ahlaksızlaştırılıyoruz...

0|0
    0|0
    • Bizdeki batı ahlaksızlığı değil, Doğu ahlaksızlığı yalnız. Araplaştığımızda yeterince ahlaksız olduk.

• Çocuk evlilikleri diyorum. İslam izin veriyor.

• din açısından bakarsan ergenlik çağına girmiş gençleri yaşıtlarıyla evlendirin diyor kendilerini günahtan korusunlar başkalarının namuslarına göz dikmesinler ve kendi namuslarını korusunlar diyor ... bir açıdan doğru ... toplum açısından bakarsan çocuk evliliği oluyor ve konu yazarsam baya uzun olacak... ama 2 görüşünde haklı sebepleri var ama insanların yaptıkları yanlışları ne dine nede topluma mal etmesi yanlıştır sonra toplum ve din hakkında yanlış düşüncelere kapılıyoruz...

• ahlak nedir zeki çocuk? kotuyu ornek gostererek iyiyi mi kapatacaksin? gel seni bir ıngilterede bir hafta yasatayim ahlaksizligi anlarsin. toplum yok.

0|0
    0|0
    • Orada ahlaksızlık dediğin şeyler insanların yaşam hakkını gasp ediyor mu peki?

• Bütün vergi kayıtları.

• bana arsiv sun diyorum butun vergi kayıtları diyor ya : D. hic arsiv belge gordun mu sen?

• Batilasma ozentisi vsr ahlak namina bisey yok artik

0|0
    0|0
Yükleniyor...