Otobüslerde yüksek sesle konuşan insanlara karşı bakış açınız nedir?

Komik oluyorlar o zaten bir olay ama bunun yanında sinir de edebiliyorlar. 😑

0|0
22|28

En İyi Kız Görüşü

• Annen ablam ve abim otobüs yolculuğundayken olmuş bir kere. Annemin kulağına kulaklığı takmışlar. İşte tv de ne varsa açılmış. Ses de çok yüksek. Kulaklıkla kendi sesini duyabileceği kadar seslenmiş annem 'Şunun sesini kısın.' diye. Ee kadın ancak otobüsten otobüse kulaklık takıyor. 50 yaşında kadın da bu ses olayını bilmiyor. Yani epeyce bir bağırmış aslında. Herkes neye uğradığını şaşırmış. Aklıma geldikçe gülerim. Demem o ki yaşlı insanlar olduklarında bir yere kadar sineye çekebilirim. Çünkü kulakları iyi duymaz ve kendi seslerine duyamadıklarında diğerleri de iyi duymuyor zannederler. Ama kulaklarının gayet iyi duyması gereken kesimden fazlasıyla tiksinirim. Sesli, gürültücü bir şekilde konuşmayı büyüklük görürler. Düşüncelerini sesli konuşarak kabul ettirebileceklerini sanırlar. İğrenç yani özetle. 😒

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Uzun zamandır yolcugum yoktu ; bugun mecbur bindik hadi gidiyoruz , arkamda teyze öyle bir konusuyor ki ulusa sesleniş ve telefonda oglunun gece yarısı bakkala gidip Permatik gız yok gızz jilet aldı permatikk o saatte dedigini duydum en son , birdaha binecegimi sanmam.

0|1
    0|0
  • Sade bir bakis atiyom anlaysn anliyo o bakisi gerisi onlara kalmis bn gibi bircok insan o yuksek sesle konusan kisilere kac bakis atiyolar... En son olmadi mavini cagirip bir isaretle.. Rahatsizlik duyduguni soyluyorsun ve aradan 5 dkka sonra yuksek mess kalmiyooo 😉

0|2
    0|0
  • Genellikle muzik dinlerim duymam 😊

0|1
    0|0
  • Sadece otobuslerde degil, her kapali alanda, hatta her durumda beni sinir ediyorlar.. :/

0|1
    0|0
  • basma byle bisey geldi otbsteym kzn biri bağra bağra resmen hayatnı anlattı telefndakine tabi millet gülmemek icn kendini zor turuyo en son dayanamadm ilk durakta inecek var diyip indm arkdan 3 erkek te kahkahayı basp abi ne olue bizide indr dedilrr 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • 12. Bakışımı atıyorum 😀 susuyor

0|1
    0|0
  • Takmıyorum.

0|1
    0|0
  • Rahatsız oluyorum bazen sinirden gülüyorum

0|1
    0|0
  • dinliyorum bazen

0|1
    0|0
  • Sinir sebebi

0|1
    0|0
  • Banane :oo

0|1
    0|0
  • Olabilir...

0|1
    0|0
  • Hoş değil ama normal karşılarım herkesin yapısı bir değil

0|1
    0|0
  • alışıldık bir durum :D

0|1
    0|0
  • Rahatsız ediyorlar, bence bu bir saygısızlıktır.

0|1
    0|0
  • Egoist, kendini sadece dusunen. Komik.

0|1
    0|0
  • Otobus kullanmiyorum

0|1
    0|0
  • Hoş değil

0|1
    0|0
  • Sinir oluyorum

0|1
    0|0
  • Çok rahatdiz oluyorum.

0|1
    0|0
  • Sinir oluyorum sadece otobüs de olmuyor bu olay restaurantta da çok yaşıyorum sinirlerim bozuluyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Dün bir karı kafamı becerdi resmen. Bana göre onlar hanım efendi degildir karıdır

0|1
    0|0
  • Sövüyrum

0|1
    0|0
  • kafasını açık olan pencereden dışarı çıkartmak istediklerimle açık olan şoför tarafındaki kapıdan dışarı uzatıp asfalta sürterek gitmek istediklerim olmak üzere iki gruptan oluşuyorlar...

0|1
    0|0
  • sinir oluyorum la öylelrine

0|1
    0|0
  • Hat daha iyi çekiyomuş bağırınca

0|1
    0|0
  • Kulak sorunu olabilir eger az işitiyorsa yüksek sesle konuştuğunu farketmez o yuzden garipsememek gerekir cok rahatsız oluyorsan uslubunca uyarabilirsin veya dolayli sekilde

1|1
    0|0
  • sinir olurum öyle tiplere. hele telefonda bağırarak konuşanlar oluyor. ağzının üstüne çakasım var.

0|1
    0|0
  • öküz

0|1
    0|0
  • Toplumdaysan bazi kurallarada uymak zorunda kaliyorsun. O sebeple uyuz oluyorum oyle insanlara.

0|1
    0|0
  • Ben hep belli bir ses duzeyiyle konusuyorum disarida az kapali alanda cok kaciyor :D

0|1
    0|0
  • yobaz, anlayışsız zatlar.

0|1
    0|0
  • Bakmiyorum onlara

0|1
    0|0
  • Küstahçs

0|1
    0|0
  • Suriyeliler konusur genelde

0|1
    0|0
  • Ellerindeki telefonu munasip yerlerine sokasım geliyor

0|1
    0|0
  • Diğer insanlara saygısızlıktır

0|1
    0|0
  • Genelde amca oluyor onlar kulakları işitmiyor o yüzden yüksek sesle konuşuyorlar diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • ben onları hiç komik bulmuyorum tamamen saygısız görgüsüz nahoş kişiler

0|1
    0|0
  • Türk olmuz için cok görmüyorum :)

0|1
    0|0
  • Muhabbet mi ediyorlar, etrafami anlatıyorlar belli değil.

0|1
    0|0
  • dövesim geliyor öyle insanları

0|1
    0|0
  • Dovuyorum

0|0
    0|0
  • 90 derece ters bakis

0|1
    0|0
  • Itıcı