ÜNİVERSİTEDE ARKADAŞLIKLAR VE TATİL BAKARMISIN?

Arkadaşlar üniversite de ilk yılım bitti bir bütlere gircem sonra 2,5 ay okul yok, üniversite de ilk yılım arkadaş ortamında kızlar biraz meraklı ve kıskançlık da var ama 4 yıl mecbur yüzyüze görüşeceğiz bu yüzden bir şekilde idare ediyorum. Yazın herkes memleketine gidiyor bu tatil de arayıp hal hatır sormak lazım mı onlar arar mesaj atarmı bilmiyorum üniversite ye gitmiş olanlar fikriniz nedir

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben ne arıyom ne soruyom kanks

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı durumdayken kimseyi arayıp sormadım, sonra sıkıntısını ben çektim. Bence arada ara mesaj at. Sen yaparsan onlar da yapar zaten.

0|0
    0|0
    • Ne gibi bir sıkıntı çektiniz yani onlar arar sorar mı hiç bilmiyorum ama zannetmiyorum kıskançlık çekememezlik var ama yüzüme canım canım

• Yani dediğin gibi 4 sene yüzyüze bakacaksınız. Araya 3 ay gibi uzun bir süre gorusmemezlik girince (belki diğerleri konusacaktir bu süre içinde) 3 ayın sonunda dışlanan taraf sen olacaksın. Hani bu tamamen konuşmamak değil ama onlarla birlikteyken yalnız kalacaksın, en azından bana öyle olmuştu :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendi memleketine gidenler orada ailesiyle ve asıl arkadaşlarıyla olduğu için sürekli arayıp sormazlar. Bu çok doğal çünkü aylarca onlardan uzaktalar. Sen ailenin yanındasın sanırım. Anlayışlı olman gerek

0|0
    0|0
    • Evet ailemin yanında memleketimde okuyorum bide kızlar la yokluktan arkadaşlık yapıyoruz alttan laf sokmaları falan var buna rağmen yazın yinede aramalımıyım

• Ayrıca üniversite çıkar ilişkisine dayanır dostluklar. Çok güvenme arkadaşlarına özellikle kızlar daha fena.

• Çok teşekkür ederim haklısınız

• Üniversitede genelde herkes kendini düşünür. Bence samimiyete gerek yok.

0|0
    0|0
  • Ben üniv. Ayrı şehirdeki arkadaşlarımla buluşuyor onlarda kalıyodum yapabiliyorsan yap çok zevkli tabi o kadar samimiyet kurabildiysen.

0|0
    0|0
  • bence hiç sorma salla

0|0
    0|0
  • Bizde tatil diye birşey yok. Yaz okulunda görüşüyoruz

0|0
    0|0
  • Ben aramam her yıl başıda yaşıyon mu lan sen lafını duyarım liseden beri böyle fix

0|0
    0|0
  • Universite; sadece universitedeyken universiteli olacaksin. :)

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Yani yazın yinede aramalımıyım

• Hayir arama :)

• Ne atıcan atma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...