Ne Yapabirim Arkadaşlar?

Merhaba Arkadaşlar. ben 18 yaşındayım liseyi bitirdim guzel sanatlara hazırlanıyorum. Ailem kariyerimi mahvetti beni bu yaşıma kadar hiç dershaneye göndermediler bile. Neyse. Ygs ye girmek istiyorum babam İzin vermiyor , dershaneye vermiyor , ygs kitabı almıyor yetenek sınavına hazırlanamıyorum 2 yıl gaf hazırlık dersi aldım boşunamıydı. Ailem mahvetti beni her gun ağlıyorum resmen. Ygs ye Nasıl girdirmez okumama niye böylr yapiyor. Babam Polis. Maddi sıkıntımız da yok çok şükür. Ailemi dava edicem üniversiteye göndermedikleri için ayrıca her gun sözlü taciz uyguluyorlar neler diyorlar bana. Cidde'n çok kötu hissediyorum napicam bilmiyorum. Düşüncenizi yazın lutfen.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Ygs ye girdirmemesi nasıl oluyor? Başvuruyu baban değil sen yapıyorsun. Yanlış anlama kendi iradenle yapamayacağın şey yok bunu söylemeye çalışıyorum. Sınav günü geldiğinde de gider girersin sınavına. Sınava gireceğinden ailenin haberi olmasına bile gerek yok. Ygs kitaplarını da arkadaşlarından ve kütüphaneden temin edebilirsin. Bir şeyleri kendin başardığında ailen de artık seninle uğraşmayacaktır. Başarılar

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum ama onun için dava alamazsın.

0|0
    0|0
  • ygs ye gir nasıl haberi olacak ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...