Tavsiyelerinize ihtiyacım vaaar?

Merhaba arkadaslar belki bu yazdıklarımı okuduktan sonra sacma gelicek size ama yinede artık o kadar sıkıldım icimi dökmek ve tavsiye almak istiyorum. Hicbir seye isyan etmiyorum cok sükür bir derdim de yok sadece canım sıkılıyor cünkü bir aktivitem yok. Yeni bir semte tasındık yaklasık 3 ay oldu burada hic arkadasım yok ondanda biraz daha kötülesti durum. Aslında sorun normaldede arkadasım yok hep erkekler bulusmaya cagırıyor onlarında karakterlerini begensem hoslanmıyorum hoslansam güven vermiyolar istedigim gibi biri hiç karşıma cıkmıyo. Okul dısında sosyal bir yaşantım yok. haftasonu annemle hep aynı yerlere alısveris merkezine gidiyoruz o kadar dolasıyoruz zaman geciyo cok kız arkadasım olmasına ragmen hicbiriyle anlasamıyorum sorunun bende oldugunuda düsünmüyorum pek ne zaman bulusmaya gitsek moralim bozuk dönüyorum eve cünkü devamlı bir eleştiri devamlı bir tavır yeni okula basladım ordada kızlar devamlı satasıyo hicbisey demedigim halde kızlarla hic anlasamıyorum arkadaslar o yüzden arkadaslarımlada bulusmaya gitmiyorum evde dur dur canım sıkılıyo herşey aynı farklılık istiyorum kurslara filan yazıldım ordanda sıra bekliyorum bakalım bu durumdan nasıl kurtulabilirim bilmiyorum sevgili istiyorum ya da sevgili olmasada iyi anlastıgım biri ama cok sevenler bunaltıyo daha cok beni ve karşıma istedigim gibi bir erkek cıkmıyo artık gercekten o kadar sıkıldım ki aynı seylerden

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben sürekli evdeyim kimsem yok ama sıkılmıyorum sende alışmalısın her zaman insanlar olamaz çevrende.

0|0
    0|0
    • Napıyosun evde peki

• Anladım sıkılmıyosan iyi o zaman 😂

• :D sıkımlıyorumda :D annem çok kızıyor mağra adamı gibisin yine mağrana çekiliyon diyo :D :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu yazdiklarini okuduktan sonra sacma geldi.

0|0
    0|0
  • Bende yeni taşındım ve burda kimseyi tanımıyorum ama diper yazdıkların da benim için geçerli yani :( konuşabilirsin benimle :)

0|0
    0|0
    • Kendimi bildim bileli kızlar sevmez beni erkeklerlede devamlı bulusmak istemiyorum yani yanlıs anlasılır sonucta herşeyinide anlatamassın erkeklere hic yakın kız arkadasım olmuyo ya

• aynı hissediyorum senin gibi hayat boş geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...