Çevreniz ''evlen'' baskısı yapıyor mu size?

Geçenlerde ''ilkokul'' arkadaşım yaşadığım şehre balayına geldi eşiyle. Evet yanlış okumadınız ilkokul :D Onlarla buluştum, yemek yerken bana evliliğin ne kadar güzel olduğundan, ne kadar rahat olduğundan, aileden uzak olmanın güzelliğinden falan bahsediyorlar. Sonra sıra bana geliyor tabi, ''senin hayatında biri var mı? ne zaman evleniyorsun'' ? :/ ben tabi yok kimse demekle yetiniyorum :D

Onların yanından ayrılıp başka bir arkadaşımla görüştüm o da bana mezun oldun evlilik ne zaman diyor :/ tüm bu olanlar karşısında ben :

Çevreniz ''evlen'' baskısı yapıyor mu size :D ?temsili değil :D
Bu arada üniversiteden mezun oldum tebriklerinizi kabul edebilirim :D

sizin böyle baskılara maruz kalıyor musunuz?

1|0
24|41

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• öyle bir baskı yok
    olsada umurumda olmaz zaten ben özgür bir adamım:)

Tebrik ederim asıl okul şimdi başlıyor

1|0
    0|0
  • Daha 21 yaşındayım ne evliliği diyorum ama etrafımdakiler " olson ortok ovlolok zomonon goloyor " diyorlar. Ulan ben en erken 25 de evlenirim.

1|0
    0|0
  • Yapmıyor kanks

1|0
    0|0
  • Babama diyorum zaman geçiyor babam diyor bakarız

1|0
    0|0
  • Okuduğum için kimse yapmıyor

1|0
    0|0
  • Bazen pis la carpiyolar :) hatta biri kizini vericekmis gorussunler demis istemiyorum dedim anlamadilar gorus olum yok ya ucunda dediler yine yok bekleyin 5-6 sene dedim hala bir israr bulusurum kiz. P i c olur ban dedim kafami bozmayin dedim sustular :) :) hala ara ara sorular oluyo

1|0
    0|0
  • Daha balayınna gelmişler evliliğin güzel yönünden Nasıl Bahs ediyor bence o çifti bir sene sonra bir gör ozaman ne dicekler :)

1|0
    0|0
  • Annem bu baskı yapıyor babam keyfine bak diyor :)

1|0
    0|0
  • Evlenirsem aldatirim, daha gencim diyorum. Hak veriyorlar ahsh :D

1|0
    0|0
  • Bazen oluyo ama cesaret edemiyolar

1|0
    0|0
  • 10 senedir =))
    tebrikler...

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Benimle evlenecek sa-lak bir
    Kiz bulamayacaklarini bildikleri icin baski yapmiyolar 😅😅

1|0
    0|0
  • Kalmiyorum. Zaten ayri oturuyorum

1|0
    0|0
  • Hll olsun 2 yıllık mı bitirdin. :D

1|0
    0|0
  • Yok yasim kac daha ki

1|0
    0|0
  • Hadi beni evlendirin

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • en iyi taktik, onlar sana yapmadan sen onlara evlen baskısı yap :D evli olan varsa boşan baskısı yap :D

1|0
    0|0
  • Evet, ama evlenecek bir aday yok malesef. Şakayla karışık ailem takılıyor ama kafama uygun birini henüz bulabilmiş değilim.

1|0
    0|0
  • Tiksiniyorum bu, ben evlendim mutluyum sen daha evlenmeyecek misin, deyip tepeden bakan insan tiplerine... iki gün sonra boşanip popon açık kalırsa görürüm ben seni, ne kibir bu...

1|0
    0|0
  • tebrikler. hayırlı uğurlu olsun :) baskıya alıştım da artık onunlada kalmıyor sürekli birilerini yakıştırıyorlar :)

1|0
    0|0
  • Olay su. Biz ayvayı yedik sende yeee

2|0
    0|0
  • Baskidan bunaldigimdan tek yasiyorum. Ortalikta evlenecek kiz mi var?

1|0
    0|0
  • Anne babamla her telefon konuşmamın üçüncü saniyesinde açılan konudur kendisi

1|0
    0|0
  • Hemde ne biçim :(

1|0
    0|0
  • Evet özellikle ise girdikten sonra ailem ve akrabalardan büyüklerim açtı bu konuyu ama höst len size ne dedim sustular. Bir daha açılmadı konusu :)

1|0
    0|0
  • öyle bir çevrem olsa terk ederim. d

1|0
    0|0
  • ewet

1|0
    0|0
  • Evlen diyen var tabi daha zamanı var diyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 23

• Evet 😒
    Sanki 💩 var

2|0
    0|0
  • Arkadaşlarımdan pek değil. Ama tanıdıklarımız da bazen oluyor. Benimde yabaniliğim tutuyor bir daha görüşmüyorum. :))

1|0
    0|0
  • Hayır yapmıyor

1|0
    0|0
  • Yapmiyor, okuyorum

1|0
    0|0
  • Tebrik ederim :) benim yasim daha kücük oldugu icin ve okudugum icin bana fazla bulasmiyorlar ama ogluna begenip ikna etmeye calisan kayinvalide adaylari cok 😂

1|0
    0|0
  • Daha 20 yaşımdayım

1|0
    0|0
  • Hayır yapmıyor yaşım küçük çünkü

1|0
    0|0
  • Yapmıyor

1|0
    0|0
  • Baski degil de laf caktiriyor

1|0
    0|0
  • Babam diyor ki gelinlik çağın geldin işler öğren diyor annem seni evlendirmecem hiçbir is bilmiyorsun diyor babam dedi ki böyle olursan damat 2 gün seni bırakır diyor :D ben çalışıyorum belki iş yerinden bulurum

1|0
    0|0
  • Yok daha 18im Millet beni çocuk olarak görüyor

1|0
    0|0
  • Sirf mahalle baskısından evlenemeyi düşünüyoruz😐😐

1|0
    0|0
  • Her sey yasinda guzelm baski demeyelim ona. Istemezsen evlenemzsin zaten

1|0
    0|0
  • Banada herzaman her yerde siz anlaştınızmı diyesim geliyor

1|0
    0|0
  • Yok daha küçüküm o baskılar için 😄

1|0
    0|0
  • Yapmıyor

1|0
    0|0
  • Yok ben daha küçüğüm :D

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • hayır yapmıyorlar :)

1|0
    0|0
  • hyr.

1|0
    0|0
  • Annem zamanı gelince evlenirsin herşeyin zamanı var turşunumu kuracağız diyor :D
    Evlenmem dediğimde kızıyor :D

1|0
    0|0
  • Siz evlenin ben sizi gorucem diyorum :D ben geziyorum. Ulke ulke. Ilceler. Orasi surasi. Evlilerde aile ziyaretleri.
    Coluk cocuk
    Ev isleri is guc cok sıkıcı :D
    Onlara hayatlarinin ne kadar sıkıcı oldunu hatirlatiyorum benimkinin yani sira. Sonra susup kaliyorlar. bir nevi nisbet onlarinki.. cok skci bisey evlilik

1|0
    0|0
  • byposeidon la degilmisin?

1|0
    0|0
    • Gizlicim sana bisey dedigimiz yok :) espiri yapiyoruz ben ve yirtik konvers böyle seylere alinmayiz guleriz 😅 Ks nin entrikalarida olmasa zaten sıkıcı bir yer olurdu 😅😅 o deildr insallah bir yerlerden bir uye firlamaz sen benim
      Babamsin diye 😂😂😂😂

• @ByPoseidon :D :D

Yükleniyor...