İluminati Hakkında ne düşünüyorsunuz (Üstad Anoksum) ?

İluminatide Çalışıyorum.. ve Halkın bilinç seviyesini öğrenmek istiyorum

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İyi para var mı bu işlerde

0|1
    0|0
    • Para gelişmemiz için gerekli bir husustu.. Lakin yerini alan önemli Vasıflar var

• Niye başka işiniz mi yok? Ne bileyim afrikalı insanları aydınlandırın mesela? Kapitalizm yüzünden ölen çocuklara bir nebze olsa yardım edin?

• Eğer İnsanlara.. Alma Eğilimin Egonun Doyumsuzluğun Ölümsüz olduğunu Krizler ve Karanlık basmadan öğretirsek .. belki Kapitalizmin yıpratıcı zararlarını konuşmaya bile gerek kalmayacaktır

Kızlar Ne Diyor 3

• Önce kendi bilincini ölç

0|1
    0|0
    • Ölçüyoruz Hanımefendi.. Başkaların Dini ve İDeolojileri Değiştirmek Yanlıştır.. ama Er ya da geç Hepiniz Aydınlanacaksınız.. O gün Bizler Entelektüel değil Dindar kesim Entelektüel sınıfına girecek

• Lady Gaga, Miley Cyrus, Katy Perry, Justin Bieber vs illümünati mi?

0|0
    0|0
  • Ayda ne kadar aliyosun?

0|1
    0|0
    • Saygıdeğer Üyelerimizin sıkça sormuş olduğu soru.. Hanıımefendi size Kriptolojik bir mesaj
      Ailenizden 4 üyesini Ambigramlarla İnfaz ettikleri vakit.. Ozaman anlardınız İntikamın para ile ölçülmediğini..

• Bu Hesabım bir gencin askıda alınmış olduğu hesap..

• Tamam

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu sitede mantıklı konusan az kişi var,
    Başvuru nereden, ciddi ciddi staj düşünüyorum, hayatta yapacak başka isim kalmadı...
    Bir süredir takip ediyorum detaylı bilgi nereden alınır?

0|1
    0|0
    • Detaylı bilgiyi benden ve Ben İluminatinin En Yetkin Anox'u Doktor Michael Laitmandan alabilirsiniz

• Ben Kabbalistim Zohar dersi seminer olarak veriyorum.. Kabalanın ve Yaratanın Mutlak İfşasını İrdeleyen Din tarafından benimsenmeyen bir İdeolojiye sahip İluminati.. Genel Prosedür Kabalizm Masonlar ile Alakamız yok onlar daha çok Yapılaşma ve Siyaset örgütleşme ile alakalıdır

• Ortak Düşünce.. İnsanı Yaratana Benzetmek.. Hepimiz Tek Ruh Ademden yaratıldık. Mentalite olarak Biriz.. Fakat Egomuz vb kriterler bizi birbirimizden ayırıyor.. Yaratan bize kendi Ruhunun parçasını verirken Onu kılıflandırdı.. Tsimtsun Alef kısıtlaması Galgalta Absak.. vb biz Kabalistler olarak Kılıfımızı Çıkardıkça Yaratan ile Aynı Öznel Ruhu taşıdığımızı ve ona benzediğimize biliyoruz.. inanıyoruz demedim , çünkü bilmek Kanıtlanmış birşeydir..
      Işık Yaratanın İfşası demektir.. Aydınlanmış ise Yaratanı İfşa eden bulan kişidir.. Yaratana bizi yaratırken Kılıflandırdı ve kendisine zıt paradigmaya yönelik bir gelişim süreci verdi İhsan etme arzumuz gelişsin diye.. Biz Materyalist bir Görüşte Yaratanın Dindar insanlar gibi Kişiye göre edinimi olmadığınu inanırız.. Kişinin yaratanı ifşa ettikçe bulduğuna inanırız.. yani Değişken yaratan değil biziz.. O kollektif enerji vToradır ! Işığı çekmenin ve bunu Maneviyat partsufunu açmanın Bilimsel metotları vardır..

• Kolay glsin bilader
    Asgari ucretmi

0|1
    0|0
  • Kaç lira maaş alıyon , çalışma saatleri neler yeme içme şirkete mi ait

0|1
    0|0
    • Eski Davaları Kapatmaya Meğillenen bir Kurumun.. Ne yiyip içtiği önemli değildir !

La Purga gününnü sana bildiren ne? Vatikan Işık içinde yok olacak seçilmişlerinizi damgalayacak ve bilimin mihraplarında yok edeceğiz Klisenizi başınıza yıkıcaz
      Aydınlanma yolun sonunda parlak bir yıldız doğacak ( Koritiniler S17)

• Sizin konuştuğunuz Konu'yu bile bildiğin söylenemez.. Realite Kişiye göre değişmez.. Kişi realiteye karşı değişkenlik gösterir.. Bazı Gizli ve Sırra kadem bilgileri Ifşa ettik bunu Tarih öncesinden süre gelen süre zarfı içinde.. Temel Mentalite ve Mantığı hiçkimse bilmiyor biz Yaratana Dindar insandan daha bağlıyız

• Hayal dünyanın adı ne?

• Hııı ülliminatide şirket ya zaten asgari ücret +sigorta +primle eleman çalıştırıyor

0|1
    0|0
    • İnsanlar İyi ile koşullanmıştır iyi bir hayat iyi bir iş ama.. unutma Realitenin algılanmasında İyi kavramı kısmi rol oynar Kötü iyiyi ortaya çıkaran itici bir güçtür..

• Bana bilmediğim şeylerden bahset

• yazdığım bir bence var bununla ilgili

0|0
    0|0
  • Richard ailesini oku derim. dünyanın devleri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...