37 kilo biri oruc tutar mi?

Arkadaskar ben 40 kiloyla basladim oruca 5 gun tuttum Şu an 37 kiloyum zorlanmiyorum acligi hissetmiyorum ama basim donuyor surekli halsizim yataktan cikamiyorum uyuyamiyorum. Oruc tutmayincada vicdan azabi cekiyorum ama yedim bugun mecburen. Kilo oruc tutmamaya mazaret degildir deniyor dogru mu

0|1
7|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• ya sağlık sorunların varsa ibadetin farzı sana işlemiyor rahat ol yanlız 37 de baya azmış minyonsun heralde boy kaç?

0|0
    0|0
  • tutar

0|0
    0|0
  • bence tutma saglık onemlı

0|0
    0|0
  • Sağlık daha önemli dinimiz bu konuda tolerans sağlıyor tutma bence 37 nedir çok zayifsin

0|0
    0|0
  • tutar niye tutmasın bir haastalığı mı var yok bir sakıncası mı var yok o zaman tutmaya elverişlidir kardeşim...

0|0
    0|0
  • sağlığı yerinde is tutar

0|0
    0|0
  • 30 gun iruc tutsan yokolma tehlikesiyle karsi karsiyasin

1|0
    0|0
  • 10 kiloya düşmeden gelme mk.

0|0
    0|0
  • Oruç bir müddet sonra kilo aldırıyor devam edin sahurda çok yiyin

0|0
    0|0
  • 37 mi O_o

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasınki

0|0
    0|0
  • 37 kilo insan mı olur minik?
    Tabi yaşın 18 altı değilse.
    Bir diyetisyene gözük

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benimde arkadasim 34 kili ama tuuyor orucu hem nasil verdi 5 gunde iftarda sahurda az mibyedin? eger cok yersen vermezsin

0|0
    0|0
  • Tutmaman lazım tehlikeli

0|0
    0|0
  • Sen once bir nkrmal kiloya gel oyle tutarsin. Dr a gittin mi kilo icin. Cok anormal bir kilo boyun da varsa

0|0
    0|0
  • Öleceksin ya o ne zayıflıj

0|0
    0|0
  • Sen asiri zayifsin boyun kac

0|0
    0|0
  • Dogru. Sen yinede bir doktora sor. Tek önemli olan bilgi kilo degil zayifligini bilmek icin. Boy da önemli birde kaslarinin ne kadar gelismis olmasi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...