#Gelin ve #Kaynana kavgasında #Damat hangi tarafta olmalı?

Selaam 💋
Gelin ve kaynana kavgalarında damat hangi tarafta olmalı? 👧 vs 👵 😂

Güncellemeler:
Hem gelin hemde kaynana adayı olarak amacım bir tarafı kötü gostermek degil sadece fikirleri merak ettim, kadinlari birbirine dusurmeyin #Feminizm 😂😂

0|2
44|55

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ay bilemedim şimdi gelinim ama oğlum var ilerde kaynana olucam😆.

1|0
    0|0
    • Ahaha 😃😃

• Amin teşekkürler 😊 ama ben kendi yaşadıklarımı gelinime yaşatmak istemiyorum o yüzden anlayışli olmayı tercih ediyorum.

• Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 54

• Her iki tarafın da annesi, babası çok önemli. Yanlış bir şey düşünebilirler, isteyebilirler, söyleyebilirler. Bana söylendiyse, en ağır sözleri bile duymam. En kötü davranışları bile hissetmem. Tahammül sonsuz olmak zorunda. Fakat bu noktada sadece erkeğe değil bayana da çok iş düşüyor. "Ben dayanamam, patlarım" derse ip kopar. Birlikte hareket edip ikna etmek, doğruyu göstermek lazım. Onların istediği şey her ne ise, baktın olmuyor, siyasetçi edasıyla tamam deyip çiftlerin yine bildiğini yapmaya devam etmesi bence en doğrusu.

1|0
    0|0
    • Valla dayanamam 😂

• İşte o zaman ikna edilmesi, sakinleştirilmesi gereken kişi sayısı birken ikiye çıkar. Birine tamam haklısın desen diğer; ne demek ben haksız mıyım der. Sen de haklısın desen dalga mı geçiyorsun derler. En iyisi kaçmak :P

• Ahaha dogru

• Damat acınacak durumda ya 😂😂 İsviçre gibi tarafsız olmak lazım 😂

2|1
    0|0
  • taraf tutmayacak..
    aşağı tükürse sakal yukarı tükerse bıyık
    arada kalmak tehlikeli bir durum

sonra tek tek ikiside dert yanacak ona
    ikisinede sen haklısın diyecek
    ortamı yumuşatacak ):

1|0
    0|0
  • Kaynanaya saygida kusur edilmemesini, ve gelinin ezilip rencide edilmemesini saglar.. ama esini kollamalidir. cunku esidir o aileye snradan girenve esinin sorumlulugu da erkege aittir.. hayat arkadasi esidir.

1|0
    0|0
  • Eşimin yanında olurum keşke özel görüşü açsaydın daha neler neler derdimde bu kadar diyorum :D İsterse eşim haksız olsun yinede onun yanında olurum

2|1
    0|0
  • Hiçbir tarafta olmam ikisinin de ağzının payını verir oturturum. Akıllı olsunlar :-) Benim evimde kimse kavga edemez :-)

1|0
    0|0
    • Peh peh 😃

• İşin geyiği şakası bir yana cidden kimsenin tarafını tutamam. Kim hangi olayda haklıysa haksız olanın kim olmadığına bakmaksızın söylerim. Ciddi ciddi evimde böyle bir şeye müsade edemem. Olursa iki tarafa da çıkışırım.

• Haklıysa onun yanında olmalı

1|0
    0|0
  • Haklı olan tarafi

1|0
    0|0
  • Ceketini alip cikmali

2|0
    0|0
  • Haklının yanında tarafsız olmalı yıkıcı değil yapıcı olmalı

2|0
    0|0
  • tabiki haklı kim ise onun tarafında
    eşi haksız oldugunu bildiği halde yine de eşini tutması bir erkeğin hiç doğru degil etik de degil

1|0
    0|0
  • Ortada

1|0
    0|0
  • iki taraflı oynamalı :)

1|0
    0|0
  • Kendi başınızı yiyin derdim ben karışmazdım hoş zaten ben evlenirsem benim hatunun kaynana derdi yok :D

1|0
    0|0
  • damat önce sorunun ne olduğunu anlamalı ve tarafsızca olaya mudahale edip sorunu büyütmeden çözmelidir.

1|0
    0|0
  • Evlendiğim kadın uzun bir süre ailesi ile görüşemez herhalde yabancı ülkeden TR'ye gelmek zordur.

1|0
    0|0
  • Guclu kimse onun yanindayim artik 😑

1|0
    0|0
  • Haklının yanında olurum

2|0
    0|0
  • Haklı kimse ondan yana olmalıdır. :/

1|0
    0|0
  • şiddet işin içine girmeyene kadar tarafsız şiddeti başlatanı ise ayırdıktan sonra haklıyı savunurum her kim ise işte

1|0
    0|0
  • ortada olmalı :D

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun haklının hakkını vermek lazım :)

1|0
    0|0
  • Damat kafasini kuma gömup hic birseyden habersiz olmali tarafi sec ve kaybeden sen ol 😂 tarafsz olursa sknti pek olmuyor anlican

1|0
    0|0
  • ne halleri varsa görsünler ikisinide dinlemem o kavgayada asla bulaşmam

1|0
    0|0
    • Ahaha abi illallah ettin herhalde 😂😂

• Hahah olabilir 😂😂

• en son yeter artık ben kaynanamın evine gidiyorum ne haliniz varsa gün dedim o gündür bu gündür sus puslar :)

• Biz erkekler haklı olandan yana bile olmamaliyiz tam ortada eşit olmaliyiz yoksa her türlü başımız yanıyor :d

1|0
    0|0
  • damat taraf tutmamalı

1|0
    0|0
  • Tarafsiz devlet rolunde olmali. :)

1|0
    0|0
  • Kaynana tarafında sonuçta onu o zamana kadar elin kızı bakmadı

1|0
    0|0
    • Elin kiziyla bir omur gecirecek elin kizi cocuklarina annelik yapacak hastaliginda sana elin kizi bakacak yemegini o yapacak... ne garip.

• Oğlan annesi olduğunda kenara atılınca anlarsın

• Benimde annem var ne sacmaliyosun sen. Ben anne kenara atilsin demedim ama gelinde hor gorulmesin dedim anlamiyosun bari sacmalama.

• Gelin tarafı gibi görünüp sonradan annesinin gönlünü almalı

1|0
    0|0
  • karışmamalı yesinler birbirlerini
    kavga ede ede orta yolu bulurlar nasılsa

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 43

• Kim hakliysa. (Gelin)

2|0
    0|0
  • Arayı bulmalı, bir tarafta olursa kavganın sonu olmaz.

1|0
    0|0
  • Biri onu dogurup büyüten kadin digeri cocuklarini doguracak büyütecek kadin. Ikisi arasinda tercih yapmamalidir. Mutlaka cözüm bulmalidir. Cözüm bulamayanlarda var onlara daesinin tarafini tutup annesini biraz yapma etme demesi iyi olur. Cünkü genellikle gelinlerin tek isyani cok fazla dir dir oluyor 😄

1|0
    0|0
  • Kim hakkıysa hakkını vermeli ama haksız olan tarafı da suçlamak baskı yapmak yerine güzel, tatlı bir dille sakinleştirmeli.
    Ama erkekler genelde haksızda olsa annesini tutuyor :)

1|0
    0|0
  • Gelin tabii ki djsh

1|0
    0|0
  • Damada yazık :D Ama bence aynı yastığa baş koyacak hayat arkadaşını seçmeli annesinin hakkı büyük lakin bundan sonra kötü gününde yanında eşi olacak

1|0
    0|0
  • Haklı olanin yaninda ama diğerinide haksız diye ezmeyecek iyilikle güzellikle olayı tatlıya bağlayacak ^^

1|0
    0|0
  • Kim haklıysa

1|0
    0|0
  • Orta yolu bulmalı

1|0
    0|0
  • Tarafsız olmalı

1|0
    0|0
  • Gelinin tabiki

1|0
    0|0
  • Tarafsız

1|0
    0|0
  • İki tarafıda sakinleştirmeli ama eşinin gönlünü yapmak için uğraşmalı daha sonra eşiyle beraber annesinin gönlünü alırlar

1|0
    0|0
  • Ikisine Hak vermeli!

1|0
    0|0
  • Damat taraf olmamalı, ara bulmalı

1|0
    0|0
  • Gelin

1|0
    0|0
  • Bence tarafsız olmalı o annesi diger tarafta eşi. eş bulunur ama anne asla ve kimse yerinide tutamaz bence gelinin en büyük yapacağı sey saygı 😊

1|0
    0|0
  • Haklı olanın

1|0
    0|0
  • İki tarafta da olmamalı.

1|0
    0|0
  • Gelinin tarafında olmalı. İsteyerek hayatına sokmuş sonuçta.

1|0
    0|0
  • bence ortadan kaybolması onun için en iyisi

1|0
    0|0
  • Tarafsız olmalı

1|0
    0|0
  • Karışmamalı

1|0
    0|0
  • taraf tutmasın orta yolu bulsun

1|0
    0|0
  • Yerin gelince annesine sus diyecek yeri gelince de karısına 😊

1|0
    0|0
  • Karısının

1|0
    0|0
  • İki taraftada olmamalı

1|0
    0|0
  • Gelin ve kaynana damattan taraf tutmasını istemesin 😏

1|0
    0|0
  • En acıdığım şey bu yaaa bir erkeğin annesi ve eşi arasında kalması :D allah yardım etsin

1|0
    0|0
  • haklının tarafında ama kırmadan çözmeli

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    13
Yükleniyor...