Bir kapı kapanır bin kapı açılır mı sizce hayatta hiç beklenmedik kapılar açıldı mı size?

Bir kapı kapanır bin kapı açılır mı sizce hayatta hiç beklenmedik kapılar açıldı mı size?

0|2
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok kez oldu hemde. Tam bir iş alıp bu ayı rahat geçireceğim derken bir anda o iş iptal oldu ve o işten alacağım parayla yapabileceklerimin hepsi bir anda yok oldu. Ev kirası, faturalar vs. tam umutsuzluğa kapılacakken starbucksta bir kadın ile karşılaştım ve o işten kazanabileceğim paranın üç katını bir kaç hafta kazandım. Oluyor yani böyle şeyler..

1|0
    0|0
    • Birde bana olsa boyle seyler hep ters hep bozuk

• Biraz sabır işi sanki bu durum. Bir şeyler olsun da düzelsin tüm sorunlar diye beklerken düzelmiyor. Böyle ne zaman geleceği belli olmayan şeyler tabi her zaman da olmuyor ne yazık ki. Sabretmek lazım elden gelen tek şey bu

En İyi Kız Görüşü

• Oyle bence. Her iste bir hayir vardir bana gore

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hayat kötü ama olsun; Atiba iyi.

1|1
    0|0
  • Evet... Gidenin arkasından ağlama... Kendi isteği ile gidene uğurlar olsun... Diyeceksin... Başka kapılar açılıyor... Çok daha iyi oluyor...

1|0
    0|0
  • açılır elbet görmesini bilene

1|0
    0|0
  • hemde çok açıldı çok
    çok şükür

1|0
    0|0
  • Açılır

1|0
    0|0
  • Allah büyük

1|0
    0|0
  • Aynen mesela hiç yokken kimyager oldum aklımda yoktu 😊😊

1|0
    0|0
  • hemde nasıl anlatmakla bitmez çok gördüm hemde anında

1|0
    0|0
  • kesınlıkle açılır

1|0
    0|0
  • Heralde açılıyodur

1|0
    0|0
  • açıldı 3 yıl sonra Rabbim karşıma melek gbi bir insan çıkardı benim en güzel duam odur Rabbim'den...

1|0
    0|0
  • Acilmasi icin gerekenleri yapiyorsan acilir.

1|0
    0|0
  • Hala beklemekteyim

1|0
    0|0
  • Açılfı

1|0
    0|0
  • Aksine kapandı 😞😒

0|1
    0|0
  • Nah acilir

0|0
    0|0
  • kendi kapılarımı kendim açarım şansa ihtiyacım yok :)

0|0
    0|0
  • Ben o açılan kapılardanda geçemedim ben kapı haklarımı tükettim galiba bana daha kapı açılmıyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Cokkez

1|0
    0|0
  • kesinlikle çok doğru bir laf

1|0
    0|0
Yükleniyor...