Manken olmak istermiydiniz?

kilotla , sütyenle , iç çamaşırıyla milleti bol bol tahrik edip frikik vermek , sanat adı altında soyunup yakışıklı oğlanlarla bol bol film dizi çevirip öpüşme, yatak sahnelerinde oynayıp kendinizi çağdaş medeni ilerici aydın olarak görmek akşamları içkili paritlere katılıp milletin gözünü kamaştırmak heryerinizi açmak dergielrde gazatelerde internette bol bol fotoğrafınızın olup meşhur olmayı ünlü olmayı herkesin gözünün sizde olmasını istermiydiniz?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• insanoğlunun hayvanlaşması çok doğru yazmışşın :) istemek istmem tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Istemem

0|1
    0|0
  • bişey diycektim de neyse uzun uzun uğraşamıcam

0|1
    0|0
    • lütfen de srun yok rahat ol açık ol

• bu halden kastını açar mısın biraz? benim gördüğüm halimiz açıklıkla ilgili değil çünkü. evet tekraarlıyorum sana ne. kimsenin ne yaşadığını nasıl bir aile büyüdüğünü bilemeyiz. satanistler seni yetiştirseydi şu an 25. kedini kesiyo olucaktın. hem islamdan bahsedip hem de hoşgörüden bu kadar uzak olmanız ironi

• islamda neye hosgoru var ahlaksiz yetisen yabanci hayran olan her turlu rezilligi isleyen musluman hanim kizlarimiza aferim bravo iyi etmissiniz dogru yoldasiniz banane mi dememi bekliyorsunuz asil ironi kendilerine musluman deyip yaptiklari hatalarin yanlislarin farkina varmak yerine kendilerini daima hakli gormeleridir

• Istemezdim.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • hayır.

0|1
    0|0
  • istemezdim

0|1
    0|0