Selam. Gördün. Bir bak. Cidden yardım ihtiyacım var. Benim için dua eder misin?

Sevgili kızlarsoruyor üyeleri ve üye olmayıp bu yazıyı görenler. Uzun bir süredir büyük sıkıntılar çekiyorum. Gerçekten öyle azıcık falan da değil. Sagliksal sıkıntıların var. Ailemle ilgili aşılmaz sorunlarım ve üzerime yapilan büyük bir suçlama var. Birtakım insanlar arkadaşlarıma yalan yanlış şeyler söylüyor. Bu Soylemedigim yapmadığım şeyler. Sırf benden intikam almak için. Yani bir çıkmazın içindeyim. Ben her gün dua ediyorum. Lütfen bu yazıyı gören kişi mübarek ramazan ayında sağlığımın duzelmesi, suçlamalardan kurtulmam, ailemle ve arkadaşlarımla aramın düzelmesi için bana dua eder misin? Teşekkür ediyor. Allah razı olsun.

1|0
53

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsum dua edeceğim ama şunu bil bu bir imtihan allah hep yanında gözetliyor pes etme dostların gerçek dostların hep yanında olacak her aklıma geldikçe dua ederim :)

1|0
    0|0
    • Elbette zaten bu bana güç veriyor. Ama duası olmaz. Ben bu sure icerisinde yanlış bir şey yapmak istemiyorum ne Allah`a ne de kullarına karşı. Allah ınsallah sizin de benim de dualarim

• *dualarımızı kabul eder.

• Eder gönülden istersen

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabii ederim , Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Ederim canım :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...