Beni öldürür diye korkuyorum şu an bile dayak yiyorum?

Annem şiddet uyguluyor babam sözlü şiddet uyguluyor seneye evden gidicem ama annemle babam beni öldürür diye korkuyorum?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir aile o? Ulan benim kizim olsa üzerine titrerim nasil bisi bu be

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne yaptın ki?

0|0
    0|0
    • iyi misin sen durduk yere mi öldürceker seni ya onu soruoz kıt

Erkekler Ne Diyor 9

• Seninde birine karsigelme vaktin gelmiş git anneannene sikayet et dedene sikayet et babannene sikayet et bkylebboyle de 1 2 hafta onlarda kal amcan dayin filan varsa oda olur baktin babannen anneannen bisj yapmiyo siz nasil cocuk yetistirmissiniz diye cikis onlara

0|0
    0|0
  • deli mi bunlar ne alıp veremedikleri var seninle ? amaçları ne ne yapmaya çalışıyorlar ?

0|0
    0|0
  • Basıl anne baba onlar

0|0
    0|0
  • Ağır bir şekilde dövüyorsa sesini çıkart sessiz kalma. Üzerine git öldürmez korkma :)

0|0
    0|0
  • Neden böyle bişey yapıyorlar? ve Neden şikayet etmiyorsun ?

0|0
    0|0
  • Evladim siginma evleri polis denen seyler var okadar ileriyse sikayet et

0|0
    0|0
  • bişiy yapmazlar korkma

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Öldurmezler git

0|0
    0|0
  • Bişey yapamazlar

0|0
    0|0
  • Kac yasindasin eger 18den buyuksen git karakola sikayet et degilsen de edebilirsin ama seni cocuk yurduna alirlar

0|0
    0|0
    • Gidicem senden kurtulcm diyorum daha çok dövüyor ama sorun şu ki darp izleri olmuyor ama ağrısı aylarca gitmiyor

• Telefonunu gorunmeyen bir yere koy video kaydet video başladığında aynı seyleri söyle darp izine gerek yok bu yeterli bir kanıt

Yükleniyor...