Çatlak izleri sizi çirkin yapar mı?

Küçüklüğümde kiloluydum ve kafaya takıp hızlıca kilo verdim bu kilo kaybından dolayı vücudumun çeşitli yerlerinde çatlaklar var bana başarımı anımsatıyorlar ama çevremdeki kimsede yok aralarında kendimi eksik hissediyorum çünkü bu bana kötü bir şeymişcesine aşılandı ve görünür yerlerde olduğu için çekiniyorum elimde olan bir şey değil daha öncesinden farkına varıp bilinçle hareket edemedim önlem alabilirdim ama olmadı bilirsiniz ki tedavi seçenekleri de pek yok sizce çatlak insanları çirkin ya da anormal yapar mı?

1|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Cirkinlik catlakla olmaz karakterle olur

1|0
    0|0
    • herkes böyle düşünebilse keşke ! teşekkür ederim^^

• Rica ederim :) bedenle degerlendiren insan zaten sevmiyordur bunu unutma:)

En İyi Kız Görüşü

• Geçmez çatlaklar. Beyaz tende çok yoksa belli olmuyor ama esmer tende kötü durabiliyor.

0|0
    0|0
    • yani senin görüşün çirkin yapar

• Çatlak genelde zamanla beyazlar yani bu yüzden beyaz tende çok dikkat edilmediği sürece anlaşılmaz. Ama esmer tende öyle olmayabilir.
      Yinede görmeden yorum yapılmaz sonuçta pek belli olmuyorsa çirkin denilmez.

Erkekler Ne Diyor 6

• Pek degil catlaga bağlı

1|0
    0|0
  • kızlar benim zayıf olmamı yüzüme vursada ben onların sorunlarını sorun etmiyorum bence çatlak olmus iz olmus leke olmus hic takma önemsiz şeyler kilo vermişsin işte daha önemlisimi var eskiye göre güzel oldgundan eminim.

1|0
    0|0
    • anlayışın için teşekkür ederim insanları umursamaman çok güzel ^^

• insanların %90 ı bencil ve adidir kalan %10luk dıslanmıs ve farklı insanı gördüğün zaman bil ki o insan gercekten cok iyi biridir ve dogruluk ondadır :D

• Bence çirkin yapmaz.

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • bendede var kollarımda fitness da aşırı zorlamalarımdan dolayı, başlarda iyi görünmediği kesin ancak sonradan ten rengini alıyo sıkıntı kalmıyo

0|0
    0|0
    • umarım öyle olur ama uzun zamandır varlar

• benimde yüzümde delik delik ya :D

0|0
    0|0
    • kusurların insanları özelleştirdiğini düşünüyorum ayrıca kime göre neye göre kusur sadece farklılık ^^

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...