Sigara isteyen kuzen arkadas :(?

ya en gicik oldugum durum bu aralar. zaten zam geldi pahali. mesela kuzenlerle toplaninca sigara icesizim gelince nasil oluyosa hicbirinin paketi olmuyo kendileri iyi iciciler buarada. bende yeni yeni paket aliyorum boyle ortamlarda da ustumde oluyor e ben cikarinca herkez istiyor yok bakkal yok yok market yok alamadik surekli versene bitane deyip duruyolar paketi gostermesem 1 tane var desem 2. icince yalan konustugum anlasilir... Şu an da da bir yiyiciyle basbasayim paketi de gordu kendine almiyo gidip benimkinden otlaklaniyo bana akil verin vermek istemiyorum ne yapicam ben ya neler demeliyim budurumlarda

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Wermiyorum gidin alın demelisin direk

0|0
    0|0
    • oyle oluncda cimri oluyorum kirilirlar bana kirmadan kurnazlikli halletmeliyim

• benlemi kazanıyo sanki kırılsa nolcak dönp dolaşp gelce yer benm yine

• yaa bir sigara wermiyorum diye bana küsecekse öyle aradaşn taa bilmem neresine ;)

En İyi Kız Görüşü

• Dolu paketle gitme yanlarına ya da bunu buraya yazdığın gibi yüzlerine söyle kimse para s*çmıyor

0|0
    0|0
    • ozsman da kirginlik oluyor:( suanda bile son sigarami orucluyjm diye istedi aksm alcam veririm dedi vermek zorunda kaldim:(

Erkekler Ne Diyor 3

• ağır otlatcılarmış sende almayacaksın belli etmeyeceksin

0|0
    0|0
    • belli etmemk mumkun degil ki gizli icince anlasiliyo simdi yok hic desem onlar bisekilde biyerden bulup alip iciyolar ben onlara vermemek icin ustumde var olan sigaradanda oluyorum anlamadim gitti

• verme.

0|0
    0|0
  • Sigara nedir ya muhabbet önemli olan ama sürekli sürekli bıkmışsın sende

0|0
    0|0
    • sonucta bende zor aliuorum valla sikayeyciyim bu durumdan:(

Kızlar Ne Diyor 1

• Al al işde benden önce sen öl de 😄

0|0
    0|0
    • ya o benim sorunum canim da kafama takilan bu soruya bir yol arkadaslar lutfen

• Zaten sana bisey demedim ki 😄 "al al içde benden önce sen öl"diyebilirsin dedim

Yükleniyor...