Kapat

Bir kaynana drami daha?

Napacagim ben bu kaynanayla? Gelinlik bakariz pahali der, mobilya bakariz pahali der... (Hepsinin en uygun olanini bulmak icin cok cabaladimm) ama gider eski gelinine (abisinin eski esi) herseyin en iyisini alir... ?
ya ben ilk kez evlenecegim tabiiki alinacak seyler bunlar... Fiyatlari da ben belirlemiyorum. Sirf bu piskolojik baski yüzünden gittim baska sehirden mobilya baktim ilerde söylenip durmasin basim agrimasin diye. O Sehir cok daha ucuz bizim yasadigimiz yere göre. Siparis verdik daha mobilyalar gelmeden sorun cikti. Paramizi da geri vermek istemediler... Ve kaynannam oranin öyle oldugunu biliyordu sirf ucuz diye birsey demedi... Bana hic nasilsin diye sormuyor mesela ama herseye "cok pahali" diyor. Birsey aldiktan sonrada hemen "basim agriyor" diyor surat asiyor. O istiyor ki ben gelinlik giymiyeyim, mobilya almiyayim, dügünde kuaföre gitmiyeyim... Halbuki bunlar sadece benim icin olan seyler degilki... Birde tek bunlar degilki... Bir sürü seyler var daha ama kimseyle acik acik konusamiyorum...

Ben nasil dayanacam bu baskiya? dügüne kadar gecinsem yeter sonra düzelir diye düsünüyorum birsey daha alinmayacagi icin... (Insallah)

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben paramı hazırladığım için gelecekteki eşime ilk diyeceğim şey şudur: Bu senin ve benim içinde çok önemli bir gün. Birlikte hayata adım atacağımız günün başlangıcı. Bu gün için harcamayacağım da ne zaman harcayacağım. İstediğini beğen ağzımı bile açmayacağım, sen nasıl istersen ne istersen öyle olacak :)

1|0
    0|0
    • En güzelini yapmissin 😄 Keske benimki de öyle Yapsaymis.

• haha sorun şu ben bu parayı hazırlamaya yurtdışına çıktım ama terkedildim :) başka hiçbir amacım yoktu, birlikte güzel bir gelecek geçirelim diye yapmıştım, anlamadı. sen beni bırakıp gittin dedi. tek bir yanlışım yok bu arada :)

• Bosver ayrilacagi varmis onun bahane ariyormus.

En İyi Kız Görüşü

• Düşünmez bu sefer kendinize araba alırsınız ona laf yapar.
    Giysi alırsınız ona laf yapar.
    Dışarda yediginize bile laf yapar.

1|1
    0|0
    • Off hadi ya daha bunlar mi gelecek basimiza... Kalp krizinden ölürüm ben kesin genc yaslarda 😅

• Al işte dedim.

• Off keske hakli olmasan :(

Erkekler Ne Diyor 4

• Düzelmez öyle gider az görüşün zamanla taşlar yerine oturuyor biraz sabret sabrın sonu selamet

1|0
    0|0
  • Kynanan olmadan git bak dostum 😂🔫

0|0
    0|0
  • düzelmez.

0|0
    0|0
  • Amansiktir et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• idare edi ver canım, belki durumu yoktut bilmiyorun erkek tarafı cidden çok zorlanıyor bu düğün zamanında.. yoksa o da istemez mi en iyisini almayı

0|0
    0|0
    • Istemiyor sorun da orda. Bana hic neyi begendigimi bile sormuyor direk herseyin fiyatini soruyor. Ama eski gelini ni arayip soruyor "begenirmisin alayimmi" gibi sorular soruyor... Onun evine gecenlerde masa sandalye aldi mesela. Fiyati sormadi begendigini aldi...

• Canım yavrum senin annen başında değilmi? Sen ne muhattap oluyorsun. Evleneceğin adama bunları anlatamıyorsan bu dünyada kime anlatacaksın? Kız evi naz evidir. O sana burun kıvıracak lükse sahip değil. Oğlu istemiş seni mecbur hoş tutacak. Gerçekten imkanları yoksa olay başka. Degilse eve patates almıyorlar gelin alıyorlar tabiki pahalı olacak.

0|0
    0|0
    • Annem de basimda ama o da diyorki "kadin almayiz" demedi ki diyor ama öyle demeye getiriyor her seferinde annem yokken daha cok diyor o tarz seyleri.

• Evet beni her gördügünde maddiyat üzerinde konusuyor.

• Bence bunu dile getirmelisin sonuçta yüz yüze bakacaksınız. Vallahi benim kaynanam benim yanlışım olursa bana direk söyler ve benden aynen ona söylerim ki anlasa bilelim.

• Sen kaynanayla mı evleneceksin? Bir teslik var o işte

0|0
    0|0
  • bir dk ona ne suç senin eşinde

0|0
    0|0
    • O napsin annesinin agzini mi baglasin? Kadin birsey diyen olunca ben hastayim diyor hasta dedigi de coktan gecmis gitmis bir hastalik. Hep onu kullaniyor koz olarak.

• Az kaldi 😂

• Valla söyle eşine ben annenin bu işlere karışmasını istemiyorum sonuçta ben seninle evleniyorum ve benim evim onun karışmaya hakkı yok benim annem karışıyor mu? Ne zaman annen bana karışmaktan vazgeçip beni serbest bırakacak biz beraber halledecez o zaman gerekli eşyaları almaya gideriz der basar giderim ben olsam

• Allah yardımcın olsun evleneceğim kisi ne iş yapıyor kız?

0|0
    0|0
    • Sagol. Bilmem ki kimle evleniyorsun? 😝 Saka saka merkette calisiyor siradan biri yani.

Yükleniyor...