Bir kaynana drami daha?

Napacagim ben bu kaynanayla? Gelinlik bakariz pahali der, mobilya bakariz pahali der... (Hepsinin en uygun olanini bulmak icin cok cabaladimm) ama gider eski gelinine (abisinin eski esi) herseyin en iyisini alir... ?
ya ben ilk kez evlenecegim tabiiki alinacak seyler bunlar... Fiyatlari da ben belirlemiyorum. Sirf bu piskolojik baski yüzünden gittim baska sehirden mobilya baktim ilerde söylenip durmasin basim agrimasin diye. O Sehir cok daha ucuz bizim yasadigimiz yere göre. Siparis verdik daha mobilyalar gelmeden sorun cikti. Paramizi da geri vermek istemediler... Ve kaynannam oranin öyle oldugunu biliyordu sirf ucuz diye birsey demedi... Bana hic nasilsin diye sormuyor mesela ama herseye "cok pahali" diyor. Birsey aldiktan sonrada hemen "basim agriyor" diyor surat asiyor. O istiyor ki ben gelinlik giymiyeyim, mobilya almiyayim, dügünde kuaföre gitmiyeyim... Halbuki bunlar sadece benim icin olan seyler degilki... Birde tek bunlar degilki... Bir sürü seyler var daha ama kimseyle acik acik konusamiyorum...

Ben nasil dayanacam bu baskiya? dügüne kadar gecinsem yeter sonra düzelir diye düsünüyorum birsey daha alinmayacagi icin... (Insallah)

0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...