Sizce arkadaşımın karakteri nedir? Lütfen.. ?

Şimdi bu kız aşırı patavatsız. Ki çocuklugundan gelen bir problem var annesinden de öyle psikolojisi bozuk hasta. Kleptomani de var. Annesi buna baskı yapmış ve sürekli mükemmelliyetçi tavırlarla yetiştirmiş. Onda da bu yüzden sürekli bir hırs güçlü olma eğilimi var. Şimdi pat diye herkese her şeyi söylemeyi dobralık zannediyor. Etrafında pek arkadaşı yok zaten, sadece ben. Ki benim dışımda kimse çekmez. Çocukluk arkadaşım, artık alıştım. Taktiği veriyorum sizde öyle yapın. Onu hasta gibi görüyorum, en ufak bir lafında hareketinde zerre tınlamıyorum. Alaycı cevap veriyorum, asla onunla yarışmıyorum hatta bazen kendimle dalga bile geçiyorum. Çoğu zaman ahah diye gülüp geçiyorum.
Şimdi bu kızda insanları ezme sürekli hakaret etme havası var (şakadan), yani ağız alıskanlıgı nişanlısına bile "salak mısın ya gerizekalı" gibi. Ufacık bir şeyde ama. Mesela bugün diyor ki "ne bicim ailesiniz siz ya babanneni de çağırsanıza iftara" diyor. Karşısındakine hükmetme şeyi var. Kendini böyle abla gibi anne gibi görüyor annesi gibi davranıyor bana diyor ki bir şey anlatıyor gerekli bir bilgi "Öğren bunları bak he" diyor. Sonra mesela bir şey soruyorum ona, bir hareket yapıyorum herhangi gibi işte "Sakın bunu başkasının yanında yapma, söyleme" diyor. Mesela saçımı yaptırırım, bir kıyafet alırım. Önce eleştirir, sonra he güzel ama ya yakışmış der. Ama illa her şeyi her şeyimi eleştirip kulp bulur. Benim tüm çevremi eleştirir, kuzenimi arkadaşlarmı. Hatta sevgilimi bile sevgilim ne yapsa yaranamaz. Tam bir kaynana gibi ya. "A" dese kötü olur cocuk. Hiçbir şeyi beğenmiyor. Düğünü var mesela öyle durumları çok iyi bir aile değil, ama dışarıya hep. Ay gelinliğimi diktiriyorum ay çeyizime su kadar tl şeyler alındı ay tatilimi 7 yıldızlı otelde yapcam ay kınam için dubaiden özel kumaş gelcek gelinliğim fransız kumaşı :D felan :D

1|1
414

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...