Annem çok kanaatkar, her anlamda beni düşünüyor. onun gibi bir eş nasıl bulup evlenebilirim?

valla bazen çok kötü hissediyorum. henüz evlenmedim ama bildiğiniz kadın kuş sütüyle besliyor beni. çok hakkı geçiyor çoook. onun gibi bir eş de asla bulamayacağımı düşünüyorum bu devirde. bence bu tip kadınlar eski devirde kalmış. annem Konyalı, acaba ordan mı kız baksam ne? ama hepsi de annem gibi çıkacak değil. kadın sahura kalkıyor, babamla ikimize mükemmel yemekler hazırlıyor, elimden bişey gelmiyor ama bulaşıkta yardım ediyorum. ben aç kalcam diye içi gidiyor. yaşım 30 olmasına rağmen her daim hep beni düşünüyor. piyasadaki çoğu kızda ondaki özellikleri kesinlikle göremiyorum. evlenmek de istiyorum ama kadın olacak kız gerçekten hiç yok denecek kadar az var piyasada. annemdeki sadakatı, kanaatkarlığı çoğu kızda göremiyorum.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Eş olmakla anne olmak çok farklı. Kadınların bir çoğu iyi bir anne olabilir, çocuğunu herkesten çok sever. Ama eş daha farklı. Eşini seçerken bir anne gözüyle seçmeye kalkışman hata. Çünkü herkesin bir annesi vardır ve yeri doldurulamaz.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ooo ben 35 oldum zor buluruz analarımız gibi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen kendine hizmetçi arıyorsun.

0|2
    0|1
    • evet işte senin gibiler bu sebeple kaybediyor. fedakar bir eş olmayı, hizmetçi olmak sanıyorsun. evlilikte iki taraf da fedakar olmalı birbirlerine. bu olmazsa evlilik yürümez.

• Yalnız ben fedakar olabilirim ki zaten hedefim de bu yönde. Lakin sen kendine hizmetçi arıyorsun. Annen sana gece gündüz yemek vs yaparken sadece bulaşıkları topladığını söyleyen sensin. İstesen daha fazla yardım edebilirsin. Elin var ayağın var sonuçta. Eşinin de böyle olmasını istiyorsun. Seni besleyip bakacak, sen de yan gelip yatacaksın. Oh ne alâ memleket...

• tamam haklısn.

• Asla annen gibisini bulamazsin babanın gözünde kendi annesi de öyledir mesela anneler ogullarina düşkün olur

0|1
    0|0
    • yoo babama da aynısını yapıyor, sırf bana değil ama ben bir adım öndeyim onun gözünde.

• ben evleneceğim insan o gibi olsun diye şart koşmuyorum ama hamaratlı kadını hangi erkek istemez bir söyler misin?

• Yani yaşa göre değişir de tek dert boğaz mi bu hayatta başka şeylerde var bence her kadın bir şekilde yemek yapmasını öğrenebilir ama bazı insanların asla ogrenemeyecegi şeyler var

• terapı lazım sana cıddı dıyorum yoksa sıkıntı evlemen sureklı anneyle kıyaslamak normal degıl

0|1
    0|0
    • gerçekler acı olduğu için mi? :)
      piyasadaki kızların beklentileri yüksek artık. bence tükendi bu tarz kadınların nesli.

• ıste onun ıcın dıyorum Allah herkesın gonlune gore versın dua et bol bol ve sunu da unutma kımse kusursuz degıldır

• kimse kusursuz değil zaten fakat benim için en önemli şey sadakat ve kanaatkarlık. günümüzdeki çoğu kızda yok bu özellikler. o sebeple de evliliğin anlamı hiç yok. inşallah bunların olduğu istisna birini bulabilirim hayırlısıyla. hayırsız olacağına geç evlenmek her zaman iyidir. duamı hep ediyorum bu yönde.

• Biraz zorlarsan da bulursun kendine uygun bir eş bence.

0|1
    0|0
  • Sigmund Freud was right

1|1
    0|0
  • Sanki bu devirdeki erkekler iyi de kızlara laf ediyorsunuz

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...