Tecavüz e alıştık mı?

Burdan daha 15 yaşında tecavüz e uğradığımı söyledim içimi döktüm çünkü hala kabus görüp uykumda kendimi yırtıyorum. Ve 10 yorumdan 9 u "iyi olmuş, zevk almaya baksaydın" vs tarzı oldu. Ne ara insanlar bu kadar kötü oldu? Nasıl insanlar bunlar? Nasıl böyle diyebiliyor lar, vicdan kalp yok mu bunlar da? Yoksa sadece çocuk tecavüzüne alıştık ta dalga mı geçiyoruz?

4|1
2887

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun yazıcam herkesi ilgilendiren birşey okusun. Valla siz hakediyorsunuz ne yalan söyleyim beyefendi kibar efendi bir erkek dururken. NEDEN SERSERİLERİ SEVİYORSUNUZ? NEDEN KEKOLARLA ÇIKIYORSUNUZ? NİYETİ KÖTÜ OLDUĞUNU Bildiğiniz halde neden onlarla çıkıyorsunuz. hadi çıktınız diyelim aşkım öyle böyle diyip sizi kandırdı eve getirdi istediğini vermezseniz size zorla saldırır ondan sonra bana tecavüz ettiler ederler tabi bunu sorumlusu sizsiniz.2 Tip tecavüz şekli var 1) sevgilisini zorla yapan 2) tanımadan tecavüz eden

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçmeyecek biliyorum. O görüntüler, sesler... Ama alışacaksın. Bunu yapmak zorundasın. Yaşamak zorundayız o şerefsizlerin inadına. Anlıyor musun beni? Güçlü ol.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 86

• geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun. diziler ve tv programları batı özentisi toplumu bu hale getirdi. toplumbilimde şöyle bir şey vardır: bir ülkenin televizyonlarında gösterilen televizon programları o ülkenin geleceğini yansıtır. eskiden hababam sınıfı vardı. şimdi okuldaki sınıflar aynı oradaki öğrenciler gibi. son 10 yıldır tecavüz, ikiyüzlülük , nankörlük ve yalan dolan üzerine olan diziler vardı. günümüzde etrafımızda görebiliyoruz böyle şeyleri.

2|3
    0|0
  • Bu alışılmışlık değil, burada 50 kişi böyle dert anlatıyorsa 49u dalga amaçlı açılan sorulardan oluşuyor. Böyle bir duruma kolay kolay kimse tepkisiz kalamaz ama dediğim gibi dalga geçildiğini zannederek sazan durumuna düşmek istemediği için bu tür yorumlar geliyor.

1|3
    0|0
  • 3 sözünün ikisi 'tecavüze uğradım' olan birini ciddiye almadıklarından olabilir. Meslek gereği çok fazla tecavüz mağduruyla karşılaştım. Ve hiçbiri bırak böyle ilgi çekmek için reklamını yapmayı, sorulduğunda bile bahsedemiyorlar utançlarından. en unutmak istedikleri hadise o olduğundan konu kapansın diye çabalıyorlar. Sen yaşadıklarının suçu erkeğe kalsın diye buna 'tecavüz' diyip çocuğun üstüne yıkıyor olabilirsin durumu ama emin ol gerçek mağdurlara haksızlık ediyorsun. Tecavüz ilgi çekmek için kullanabileceğin bir şey değil.

0|0
    0|0
  • elbette üzüldük ama burda sevgilimin evine gittim cıplak sevişirken tecavüz etti gibi ğalavralarada alıştık artık

1|3
    0|0
  • #Kurt , Sürü , Çoban ve Köylüler Olayı.

2|1
    0|0
  • Bunun yeri burası değil. Senin gibi bir hikaye uydurup burada prim yapmaya çalışan çok. Kimin doğru, kimin hikaye uydurduğunu anlamamız mümkün değil. Ayrıca doğru bile olsa teselliyi burada bulamazsın. Git tedavi ol, ya da yakınlarınla dertleş, burası yeri değil.

0|0
    0|0
  • Ben kimsenin kimseyi anladığını düşünmüyorum. anlıyor gibi yapıyoruz seviyor gibi yapıyoruz dinliyor gibi yapıyoruz herşeyin gibisi var bizde aslı yok. şöyle dönüp bir içimize baktığımızda hakikaten bir başkasının bizi anlamadığından sürekli şikayet ediyoruz ama bir başkasını anlayabildigimiz iddiasında da bulunamayız. O yüzden kimse umursamıyor artık birbirini. Kendi başına gelmediğinden rahat tavırlarla cevap verebiliyor

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun kardeşim. Bu sitedeki iğrenç mahlukatlara aldanma. Erkeği kız düşürme kızı erkekleri köle etme derdinde olan güzaf insanlar. Senin psikolojini anlayamayız kendimizi senin yerine de koyamayız senin çektiğin acılarıda anlayamayız ama sana dua edebiliriz. Rabbim yar ve yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • İnsan deme o kişilere çoğu kafirden bile kötü insanlar ve çoğu şaka yapıyorsun sanıyor. Allah kolaylık versin. Umarım tez zamanda toparlarsın.

1|0
    0|0
  • Tecavüz eden ne alemde

0|1
    0|0
  • Sen burdaki asosyal ve hiçbi işe yaramayan insanları takma.

Üzüldüm sana. Gereken psikolojik desteği vermeye de hazırım ayrıca

0|1
    0|0
  • tecavuzun her turlusu igrenc bir durum. sevgilin de olsa, esin de olsa tecavuz tecavuzdur. turkiyede ahlak dedigimiz sey bekaret gibi sacma sapan bir sey sadece, genel olarak ama konu tecavuz olunca o kadar konusulmuyor.
    sana da gecmis olsun, cok aci bir durum, umarim atlatirsin.

0|0
    0|0
  • Dindar bir nesil yetisiyor topraklarimizda..

https://youtu.be/qn2rJqQYUio

0|1
    0|0
  • Hangi hayvan öyle bir şey diyebilir ki? Ben hayatta böyle bir duruma iyi olmuş diyemem. Kız isterse çıplak gezerken tecavüze uğrasın yine diyemem.

0|0
    0|0
  • alıştık

0|0
    0|0
  • Nedense tecavüz edilmedim diyen kız yok ortada. Hee hepiniz tecavüz edildiniz bizde inandık. Otobüste bir erkek kolunuza deyse buna tecavüz dersiniz siz neyinize inanalım.

0|0
    0|0
    • 14-15 yaşında çocuk oluyorum hala neyin genellemesi bu? genelleme yapıyorsak tüm erkekler tecavüzcü demem lazım o zaman

• Çocuk olunca koluna deyilince onun adı yine tecavüz mü oluyor :D awfawefw

• Hala dalga geçiyorsun ya Bir bayan yalandan tecavüze uğradım demez Ülkede tecavüz, taciz olayları ne kadar yaygın farkında değilsin galiba Aa pardon sen de beyin yoktu di mi unutmuşum ben Kafatasının içinde beyin yerine ne vardı?

• Sadece dalga geçiyorlar.. Çünkü kimse buradan yazdıklarını ciddiye almıyor.. Çünkü her gün onlarca kız tecavüz fantezilerini burada soruya dökerek paylaşıyor... Çünkü burası bir eğlence platformu...

1|0
    0|0
  • tecavüze uğramış biri benim için hala bakire ve temizdir. tecavüze uğrayanlarla asla dalga geçmem, iyi olmuş zevk almaya baksaydın demem. ama toplum o kadar bozukki, bilerek milletin altına yatanlar, tecavüz süsü veriyorlar. yani kime inanayım şaşırdım kaldım...

0|0
    0|0
  • Çok acı bir feryat millet bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığında ama bir konuyu atlıyorlar tepki vermediğin sürece o yılan birgün senide sokacak

1|0
    0|0
  • Burada sana bu konuyla ilgili söylenen kotu sözlere takılma. Gecmis olsun. Kolay degildir eminim yasadiklarin. Ama artik gecmisi birakip o kotu anları hatirlamamaya calismalisin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    66

Kızlar Ne Diyor 27

• Terbiyemi bozmadan nasıl yorumlayacağımı düşünüyorum ama kardeş sen o yorumlara ve o tarz insanlara hiç bakma. Katili, tecavüzcüyü desteklemek normal ve sağlıklı insan eylemi değil!

Tecavüz kaçınılmazsa zevk alacaksın demek neyin midesi ben hala anlamış değilim.

Bak gerildim klavye başında bu tiyniyetlerle dolu bir toplum ve hatta dünya erkek egemenliği falan bu değil bu algılamaları abes!

Annelerde bitiyor iş bence çünkü evladın terbiyesi ev böyle terbiyesizleri annelerinden iyi kim tanır?

Hukuk daha kadına sahip çıkmazken insanların da hali ortada iken tecavüz ihtimali sadece kadınlara ait değil sapkınlar artık aştı!

0|0
    0|0
  • O tarz görüş yapanları dikkate alma. Tecavüz asla ve asla basite indirgenen suçlardan olamaz. Görmezden gel sığ fikirlileri. Yaşadığın şeyi ise unut demiyorum ama kendine hatırlatan şeylerden uzaklaş. Tanıdığım vardı, tecavüze uğradı. şu an evli eşi çok seviyor bir çocuğu var. Hayat devam ediyor anlayacağın. Bütün gücünü topla ve hayatın için savaş.

0|0
    0|0
  • kötü değil onlar babaları belli değil

0|0
    0|0
  • İlk önce geçmiş olsun. Sana o lafı diyenler eminim insanlıktan nasibini alamamış yaratıklar. Ne demek ya birinin bedenine zorla sahip olmak hemde çocuk yaşta. Dilerim onu diyenlerin bir gün çocuklarının, ablalarının-kardeşlerinin, annelerinin başına gelir. İşte o zaman anlarlar söylediklerinin o kadar ağır laflar olduğunu...

0|0
    0|0
  • Buraya yazılanların trol olduğunu düşünüyor çoğunluk o yüzden bu kadar tiye alıyorlar. Gerçekte de çok farklı değiller ama bu kadar laçka olmazlar sanırım.

0|1
    0|0
  • Alışa geldik bir durummu

0|0
    0|0
  • Troll zannettikleri için öyle demişlerdir bence :-/

0|0
    0|0
  • Saçmalığa bak.
    O insanlar adına utanıyorum.
    Annesi kardeşi
    Icinde aynı şeyi mi diyecekler

0|0
    0|0
  • O yazanlarin yarisi gercekten tecavuze ugradigina inanmayan, troll olsugunu dusunenler, diger yarisi da serefsizz

0|1
    0|0
    • Gercekten bir alisma, normallestirme ve mesrulastirma var. En kotusu de kurbanlar arasinda ayrimcikik yapmak. Bu gun munevvere hak etmis diyenler ayseye ama kocasi diyenler fatma o da oyle yapmasaymis diyenler zeliha ya yalan yaa sisman bu ne tacize tecavuze ugrayacak diyenler, tacizcisine sokak ortasinda bagirdigi kufur ettigi icin bir kadina kizanlar ozge'canim yandi. ss diyorlar...

• Başına gelen şeye çok üzüldüm tabiki unutmıcaksın küçük yaşta yaşamışsın ama eskidende üyeydim bu sitede öyle troll sorular varki kimse inanmıyor burda acitasyon yapıp cinsellik kategorisinde ilginç deneyimler paylaşıyor arada olan gerçek hikayeler bu yüzden kaynıyor aslında duyarsız değil kimse üzülme lütfen

0|0
    0|0
  • Inanmiyorum ya, aklim almiyor. Ciddi kendim yasamiscasina cok uzuluyorum kotu hissediyorum boyle duyunca.. Bu arada oyle sacma sapan yorum yapmalari, burdakilerin cogu ciddi sirf bel altini dusunerek dolaniyorlar.. Allah sabir versin canim sana.. 😔

0|0
    0|0
  • Tek isteğim bunu söyleyen insanların yarın öbür gün kendi çocuklarında aynı şeyi yaşamaları.

0|0
    0|0
  • Trol olduğunu düşünüyorlar ki dalga geçiyorlar

0|0
    0|0
  • ahlaksız insanların sayısı günden güne artmış

0|0
    0|0
  • Varya çok üzüldüm gerçekten nasıl böyle yapıyorlar aklım bir turlu almıyor ayrıca öyle diyen kişiler karaktersiz olduğu için böyle diyorlar takma bence

0|0
    0|0
  • Alıştırdılar. Hadım edeceksin ki herkes ibret alsın. Sen boşver onları hayatına bakmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Hayır alışmayacağız, direnmeye devam

0|0
    0|0
  • ne bekliyosun ki

0|0
    0|0
  • Analarının başına gelsinler anlarlar üzülme kardeşim utanmada kiyamam keşke maruz kalmasaydin

0|0
    0|0
  • öyle diyenler inşallah tecavüze uğrar adi pislikler

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...