Küçük yaşta tecavüz desem?

Ben 16 yaşında ilk sevgilim oldu. O heycan o tatlı duygular derken bir gün tam 9. ayımızda benimle zorla ilişkiye girdi bir merdiven boşluğuna sıkıştırdı durmasını haykırdım ne yapsam durduramadım gücüm yetmedi yani tecavüz durumu oldu. Kimseye söylemedim korkumdan o da taşındı gitti uzağa başka şehire. O kadar sevdiğin birinin sana bunu küçük yaşta yapması nasıl korkunç tahmin edebiliyor musunuz? şu an 18 yaşındayım bir kez psikoloğa gitmeye kalktım çünkü üç seneye rağmen kabus görüyorum onla ilgili ve tırnaklarım hep kısa çünkü uykumda kendimi parça pinçik ediyorum. Psikolog polisi araya sokmaya çalıştı ailemle konuşmak istedi bildiğin koşarak çıktım kaçtım. Erkek arkadaşım var benden büyük 24 yaşında bunu ilk zamanlarda ona yazıp verdim o kağıdı yaktı üzüldü epey içti falan ama yakıp bana "sen benim temiz kadınımsın" dedi şu an dokuz ay oldu mükemmel bir ilişkimiz var ama kabuslar geri geldi ne yapacağımı bilmiyorum

Güncellemeler:
Bu arada bu işi abisi ile beraber yaptılar

0|0
14|25

En İyi Erkek Görüşü

• merdiven altına neden girdin demek sende istemişin 16 yaş çocuk demek ne aşkından bahsediyorsun yanlış sade yapanın mı acaba bolanlardan bir ders almamışın yeni sevgili edin mişin kusura bakma sevişmeden sevgili olunmaz dicek oda sana bir gün göreceksin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ailelerin kızlarına yaptığı baskı yüzünden başlarına kötü bir şey bile gelse aman ailem öğrenmesin aman beni suçlamasın aman adımı çıkarmasın diye susuyor. Ne iğrenç bir haldir bu ya. Şikayette edememişsin onun yanına kalmış ve sen senelerdir bununla yaşıyorsun haksızlık :/

2|0
    0|0
    • Ve yorumlara bakacaksın ki bunu hakettiğimi düşünen bile var. Ne kadar normalleşmiş artık çocuk tecavüzü insanlığa bakar mısın ölmüş ya. Bir seni samimi buldum teşekkür ederim

• Onu düşünenlere aldırma, onlar tecavüz etmek için sebep arayan sözde ahlaklı içi leş iğrenç insanlar.

Erkekler Ne Diyor 24

• Geçiş olsun keşke o zaman ailene haber verip polise gitseydiniz.. birde güncellemede abisiyle yaptılar demişsin ikisi aynı anda mı tecavüz ettiler anlamadım?

0|0
    0|0
  • tecavüze uğrayan temizdir zaten. bilerek milletin altına yatanlar düşünsünler. erkek arkadaşın seni böyle kabullenmiş ne güzel. geçmişi unut artık. geleceğinize bakın...

1|0
    0|0
  • 18 yaşındasın ve 24 yaşında sevgilin var, hımmm.. Bence sen sınırlara pek önem vermeyen birisin, belki sorun burdan başlıyordur. Hani hırsızın suçu vardır evet ama güvenlik tedbiri yoksa suçu sende paylaşırsın.

0|0
    0|0
  • Yetistirmeyle alakali

0|0
    0|0
  • Üzücü cidden
    Psikolojiik destek verebiliriz

0|0
    0|0
  • Hobiler edin.

0|0
    0|0
  • Bak sevgilin ne guzel demiş birak oteki oro**unun yaptigini aklina ne zaman o gelmeye kalksa bu sevgilinin dedigi gelsin aklina guzel geçirdiğiniz vakitleri hatirla 😊

0|0
    0|0
  • Sana psikolog yardimci 0lamaz. Ps1kologu aşar bu konu. Ps1k1yatr1 ye qit o çözebilir anca

0|0
    0|0
  • Korkacak bisey yok. Suanki iliskinde kullanilmamaya dikkat et yeter

1|0
    0|0
  • O erkeğin kıymetini bil

0|0
    0|0
  • Ailene anlatmaman en buyuk hata

0|0
    0|0
  • Merhaba; Aysu.. Uzun zaman oldu seni burada görmeyele.

0|0
    0|0
  • atıyor ya

0|0
    0|0
  • Bnce sevgilinle ilişkiye girmelisin unutrsn o zaman

0|0
    0|0
  • Vay be

0|0
    0|0
  • o bile takmıyor sen neden takıyorsun

0|0
    0|0
    • Benim kabuslarıma giriyor uykumda kendimi yırtıyorum piskolojik olarak kendimle ilgili bir sorun zaten

• rahat ol. maalesef başına gelen olayı yaşayan çok insan var hepsi de hayatına devam ediyor

• ağlarım

0|0
    0|0
  • İmdatt tecavüz ediyorlar diye avazın çıktığı kadar bağırsaydın ya. Bu arada çok üzücü bir şey tabi büyük geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • şükret.

0|0
    0|0
  • burda kimseden fayda yok sana kardesım. kızlık dedıgın bakırelık dedıgın 2 damla kan nedır kı. sen o cocuga sadık ol oda sana sahıp cıksın. mutluklar dılerım. kımseye bakma sen burda her kafadan ses cıkar. cocukla konus sen korkmadan cekınmeden yalan konusmadan..

1|0
    0|0
  • çocuk yaşta sevgili olacakları lütfen sitede yapmayın diye uyar
    ayrıca sen tecavüz edildiginde kimseye söylememekte hata etmişsin.

0|0
    0|0
  • Gecms olsn

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim ya evlenene kadar bişi yaşama tek diyeceğim o

0|0
    0|0
  • saçmalamışsın! neden polise vermedin? abi ölüyorum şu kızların kafa yapısına! suçluya acınır mı ya? neyse ben hiç birşey demiyorum...

0|0
    0|0
    • 15-16yaşında korktum normal olarak

• yahu şimdi ver ne olur yani? bitir işini! acıma kahret onu! dünyayı başına yık! çok mu zor? yoksa ben mi aşırı sinirli insanım?

Kızlar Ne Diyor 13

• Bitki çayları iç sakinleş biraz uyumana da yardımcı olur hem. Kabusmuş geçmiş bitmiş uyandın artık düşünmemeye çalış kafanı başka şeylere ver ne güzel mutlu bir ilişkin var ona yoğunlaş, hobiler bul kendine

0|0
    0|0
  • Seni anlayan yanında olan biriylesin şu an yaşadıkların çok ağır anlıyorum ama sevgilinle bunun üstesinden gelebilirsin ona güven

0|0
    0|0
  • kabusalrı sevgilinle paylaş ve bu adamla gerçekten adamla Allah mutluluk ve tertemiz bir gelecek versin Allah sana

0|0
    0|0
  • Kuzum ailene neden soylemek istemiyorsun?

0|0
    0|0
  • Kabus bu. gelir gider takma kafana

0|0
    0|0
  • demesen

0|0
    0|0
  • Mutlaka polise gitmelisin

0|0
    0|0
  • Kendini farkli aktiviyelerle mesgul et canim kafani dağıt spor yap

0|0
    0|0
  • Suss namus herşeydir akılansan harama bakmadı açıkçası hiç uzulmedim

0|0
    0|0
  • Ay çok sanslisin ki temiz yürekli sevgilin var inş ilerde de sorun etmez bunu

0|0
    0|0
  • şu an sana sarılmak istiyorum ya aynı şeyleri bende yaşadım

0|0
    0|0
  • Ben kendi babam tarafından tam 9 yaşımdan 15 yaşıma kadar tacize uğradım gerçekten iğrenç ötesi mahluk erkekler!

0|0
    0|0
    • bunu bütün erkeklere maal etmek ne kadar doğrudur

• Allah kurtarsın inş seni bu durumdan

• @Ahmedimm amin

• Allah a sığın
    Dualar et
    Bardağın dolu tarafından bak seni sürekli tecavüz etmeye devam edebilirdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...